2021 ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ FİYATLARI

Ölüdeniz yamaç paraşütü

2021 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları

Muğla’ nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz Babadağ 1965 metre yükseklikten yamaç paraşütü deneyimini yaşamak ister misiniz?

Ölüdeniz de Paraşüt fiyatları bu sene ne kadar?

Her yıl dünyanın her yerinden gelen gezginler bu harika manzarada bu tecrübeyi yaşıyor. Ölüdeniz de her yıl ortalama 60.000  – 100.000 insan bu harika deneyimi yaşıyor.

Yamaç paraşütü, profesyonel pilotlar eşliğinde Ölüdeniz Babadağ dan eşsiz bir manzara eşliğinde adrenalin dolu zaman geçirebileceğiniz bir aktivitedir. Türkiye’de en çok tercih edilen ve manzarası ile unutamayacağınız bir anı olan Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatıyla herkese uygun bir  extreme aktivitedir. Bu yazımızda sizlere Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ve SKY FETHİYE ile nasıl uygun fiyatlar ile yamaç paraşütü aktivitesini yapabileceğinizi anlatacağız.

 

2021 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları
2021 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç paraşütü Nedir ve kimler yamaç paraşütü uçuşu yapabilir?

Yamaç paraşütü ile uçmayı çok istiyorsanız fakat korkunuzu yenemediyseniz tandem yamaç paraşütü sizi daha çok rahatlatacak ve güvenli hissedeceğiniz uçuşlardandır. Tandem yamaç paraşütü ile iki kişilik yamaç paraşütü uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli bir pilot ile uçuş yapıyorsunuz ve tek yapmanız gereken kalkış esnasında koşmak. Genelde turistlerin çok tercih ettiği bu yamaç paraşütü çeşidi eğitime gerek duymadan yamaç paraşütü yapmanızı sağlıyor. Böylece gökyüzünde süzülmenin keyfine daha çok varıyorsunuz.

2022 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

2022 Ölüdeniz yamaç paraşüt fiyatları konusunda günümüzde birçok spekülatif bilgi söz konusu. Bireyler doğru bilgiye çoğu zaman ulaşamıyor. Güvenilir, samimi ve uygun fiyatlara erişmek için SKY Fethiye en doğru adres.

2021 yaz sezonunda harika uçuşlar ile eğlence dolu anlara tanıklık ettik. Fethiye Ölüdeniz bölgesinde gerçekleşen uçuşların büyük bir çoğunluğu tarafımızca yapıldı. Deneyimli ve bir o kadar da yamaç paraşütü konusunda uzman kadrolarımız, uçuş tutkunlarının keyifli bir deneyim sağlamasını yaşadı. Bu sayede bölgenin en iyi firması olma özelliğimizi sürdürdük. Şimdi de 2022 yazına giriyoruz ve harika bir uçuş takvimi geçirmek için hazırlıklar yapıyoruz. Ve bu sene de Babadağ pistinin en gözde firması olacağımızdan kuşku duymuyoruz.

2022-oludeniz-yamac-parasutu-fiyatlari
2022 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yeni tandem sezonunda büyük bir yerli ve yabancı turist akını bekleniyor. Yabancı ülke vatandaşlarının ise büyük bir çoğunluğunu Almanya, Hollanda, İngiltere ve Fransa oluşturuyor. Akdeniz ve Ege’nin birleştiği sahillerde güneşin tadını çıkarmak, doğa ile iç içe bir tatil geçirmek, eşsiz lezzetleri deneyimlemek ve elbette Ölüdeniz yamaç paraşütü ile adrenaline doymak herkesin isteği. Üstelik bu fazlasıyla mümkün. 2022 Ölüdeniz paraşüt fiyatları sizlerin tatil bütçelerini zorlamayacak seviyelerde belirlendi.

2021 senesinde Babadağ pistinden tandem uçuşu gerçekleştirmenin bedeli ortalama 900 ila 1200 TL aralığındaydı. Peki bu rakamlar 2022 yılında ne kadar oldu? SKY Fethiye ailesinin şu an için belirlediği fiyat ortalaması 150 dolar civarında. Bu rakamlar anlık ülke koşullarına göre farklılıklar gösterebiliyor. Bu sebeple her zaman için erken rezervasyonun önemini vurguluyoruz. Siz de hayalinizdeki aktiviteye uygun ücretler ile sahip olmak için gelin Ölüdeniz paraşüt erken rezervasyon imkanlarından yararlanın.

1.      Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Kaç TL?

Sık duyduğumuz sorulardan birisi bu. Çünkü aktivite hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler genellikle çok pahalı gibi bir algıya kapılıyor. Öncelikle bunun lüks bir spor olmadığını söylemeliyiz. Sadece 150 dolar civarı bir bedel ödeyerek belki de hayatınızın en unutulmaz anlarına tanıklık ediyorsunuz. Üstelik çok da güvenli.

2022 Ölüdeniz paraşütle atlama fiyatları konusunda samimi bir firma mı arıyorsunuz? Kaliteli uçuş ekipmanları ve uzman pilotlar ile uçmak isterken aynı zamanda bunların makul ücretlerde olmasını mı bekliyorsunuz. O halde tam da doğru noktada olduğunuzu söyleyebiliriz. Ölüdeniz paraşütü dendiğinde akla ilk SKY Fethiye gelmektedir. O halde sizler de bizi tercih edin, binlerce memnun uçuş sevdalısının arasına katılın.

2.      Ölüdeniz’de Yamaç Paraşütü Pahalı mı?

Bu sorunun yanıtı elbette hayır! Babadağ pistinin eşsiz manzarasında ayaklarınızı boşluğa bırakmak, bulutların arasında süzülerek Ölüdeniz’in üzerinde uçmak gayet makul bir fiyat ödeyerek mümkün. 2022 sezonunda 150 dolar civarlarında bir ücret ödeyerek kusursuz tandem uçuşu deneyimleyebiliyorsunuz. Ancak erken rezervasyon konusu önemli. Yerinizi bugünden ayırtın, sezonda benzersiz bir deneyim yaşayın.

3.      Ölüdeniz Paraşütle Atlama Kaç Lira?

Tatil planlaması yapmak, elbette biraz maliyetli bir iş. Planlamanın sonunda çıkan rakamlar çoğu zaman tatilcileri yorabiliyor. Ancak unutulmamalıdır ki tüm yıl boyunca sıkı bir şekilde çalıştınız ve birçok konuda kendinizden feragat ettiniz. Belki de sadece birkaç günlük sürede tüm senenin yorgunluğunu atma şansınız var. Bunun için aslında Ölüdeniz paraşütle atlama kaç lira? sorunsalı sizin için önemli olmamalı. Çünkü siz yaz tatilinde sınırsız bir eğlenceyi hak ettiniz.

Paraşütle atlamak için tek yapmanız gereken şey ortalama 150 dolar civarı ödemek. Başka herhangi bir ekipman ücreti, hizmet bedeli gibi masraflarınız yok. Herhangi bir paraşüt ekipmanı satın almıyorsunuz. Sadece gözlük, şort ve spor ayakkabıyla gelmeniz yeterli. Geri kalan her şeyi SKY Fethiye sizler için zaten düşündü.

Kampanyalı Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ölüdeniz bölgesi aktivite yönünde çok zengin bir çeşitliliğe sahip. Tüplü dalıştan ATV safariye, Jeep Safariden dağcılığa onlarca farklı aktiviteyi tek bir lokasyonda bulmak mümkün. Çeşidin fazlası olması bireyleri daha fazla katılıma teşvikliyor. Haliyle bu da kampanyalı rezervasyon arayışının önemini ortaya çıkarıyor. Bu konuda harika paketlerimiz var. Bu paketler sayesinde muhteşem bir aktivitelere sahip olacaksınız. İşte onlardan bazıları:

  1. Ekonomik Tatil Paketi: İçerisinde birbirinden özel aktiviteler mevcut. Yamaç paraşütü, tekne turu ve ATV safari ile tatilinize eğlence katabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
  2. Extreme Tatil Paketi: Tatil günlerinizi yamaç paraşütü tekne turu, ATV safari ve tüplü dalış ile özel kılmak isterseniz bu paket sizlere harika bir alternatif sunuyor. Dilerseniz kalabalık ailece de bu paketten faydalanabiliyorsunuz.
  3. Full Tatil Paketi: Ben tatilde tüm eğlenceleri yaşamak istiyorum diyenler için oluşturulmuş bir pakettir. Bölgedeki tüm adrenalin sporlarını tek bir paket üzerinden bulabilirsiniz.

Kampanyalı Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ile 2022 sezonunun bütçeler zorlanmayacak, bireyler uçuşun tadını doyasıya çıkaracak. SKY Fethiye ailesinden yapacağınız kalabalık rezervasyonlarda ekstra indirimlerin olduğunu belirtmekte fayda var.

2022-oludeniz-yamac-parasutu-fiyatlari
Kampanyalı Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

2022 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları görüleceği üzere doğru firma tercih edildiğinde gayet ulaşabilir seviyelerde. Üstelik bir de ekstra bir ekipman satın alma gereği olmadığı göz önünde bulundurulduğunda günümüzün en ideal uçuş sporu olduğu görülüyor. Dilerseniz TL ile ödeme yapabileceğiniz gibi tercih etmeniz durumunda dolar ile de Fethiye paraşüt satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca erken rezervasyonların iptal olması durumunda kısmi iadeler de gerçekleştiriliyor.

2022 Ölüdeniz Paraşütle Atlama Fiyatları

Paraşütle atlamak için fiyatların da bütçelere dost olması gerekiyor. Aksi halde yapılan aktivite keyifsiz olacaktır. Günümüzde artan yaşam pahalılığı göz önünde bulundurulduğunda paragliding sporu gibi extreme sporlarda fırsat fiyatlara sahip olunmak isteniyor. SKY Fethiye’de bu gayet mümkün. Şu an için erken rezervasyon fırsatları kapsamında faaliyet politikamızı 150 dolar ortalamasında belirledik. Bizimle iletişime geçin, kampanyalardan faydalanın!

Havalar ısındı ve tatil beldeleri canlandı. Tatilciler akın akın Fethiye Ölüdeniz bölgesine geliyor. Oteller 2022 sezonunda full kapasite ile hizmet veriyor. Deniz, kum ve güneş ile keyif dolu geçen tatillere bir de yamaç paraşütü eklediğin de ortaya muhteşem bir süreç çıkıyor. Peki Ölüdeniz paraşüt atlama ne kadar? Bunun yanıtı firmadan firmaya göre farklılık göstermekte. Ancak samimi bir tarife için 150 dolar ortalaması ideal olarak kabul ediliyor. Kimi firmalar daha fazla uyguladığı gibi bazıları da çok uyguna uçuş gerçekleştiriyor. Ancak unutulmamalıdır ki uçmak kalite ve deneyim ister. Bunların karşılanması için de ideal bir bedel ödenmesi gerekir. Ucuz uçuşlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

YouTube video

Eğer uçmak sizin için bir tutku ise paraşüt atlama yapılabilecek en doğru tercihtir. Çünkü hem güvenlidir hem de uygun fiyatlıdır. Üstelik Ölüdeniz gibi eşsiz bir manzaraya da sahip olunduğunda havada olmanın keyfi daha fazla çıkar. Siz de tüm bu olanaklardan yararlanmak ve geleneksel tatil konseptlerinden sıyrılıp özgün bir eğlence yaşamak istiyorsanız yamaç paraşütü uçuşlarına sizleri bekliyoruz. 2022 yazı harika geçecek. Şimdi arayın, yerinizi ayırtın.

2021 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları yazımızı beğendiniz mi?

www.skyfethiye.com

Sky Fethiye instagram sayfamızı incelediniz mi?

Fethiye’de uzun yıllar boyunca yapılan bu sporun güvenli olup olmadığı hakkında hala endişeleriniz mi var? Aklınızdaki tüm soruların cevabını almak ve detaylı bilgi edinmek için her zaman bir telefon uzağınızda olduğumuzu unutmayın. Unutmamanız gereken bir diğer konu ise güvenliğinizin bizler için ne kadar önemli olduğudur. Siz sadece arkanıza yaslanın ve uçusunuzun tadını çıkarın.

Tüm ekipmanlarımız her sezon başında detaylı testlerden geçerek onay alarak uçuşa hazır hale getiriliyor. Pilotlarımızın her birisi en az 7-8 yıl yamaç paraşütü tecrübeleri olan pilotlardır. Siz en iyisi bu yaz gökyüzünde yerinizi ayırın.

Haydi şimdi rezervasyon yapın ve eğlenceye ortak olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir