2022 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

2022-oludeniz-yamac-parasutu-fiyatlari-2

2022 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları, ülkenin ve dünyanın en güzel pisti burada olduğu için yüksek oranda merak ediliyor.  Özellikle yaz aylarında turistler tarafından adeta akına uğruyor. Çünkü uçmak için eğitim ya da uzun bir süreç gerektirmeyen tek aktivite. Eğer gökyüzünü deneyimlemek istiyorsanız kesinlikle tandem uçuşlara katılmalısınız. Ömrünüz boyunca unutmayacağınız bir ana şahitlik edeceksiniz.

Tandem uçuşu dışarıdan bakıldığında biraz sizi ürkütebilir. Bu gayet doğal. Zira insanoğlu doğduğu andan itibaren yer çekimine yenik düşüyor. Uçmanın düşüncesi bile sizleri ürkütebiliyor. Ancak gökyüzünde süzülmeye başladığınızda bugüne kadar yaşadığınız tüm korkuların yersiz olduğunu kavrıyorsunuz.

Ölüdeniz ve Fethiye bölgelerinde uçuş gerçekleştirmenizi sağlayan birçok firma mevcut. SKY Fethiye ailesi olarak bölgenin en köklü ve profesyonel firmalarının başında geliyoruz. İlk defa gerçekleştireceğiniz bu deneyimi uzman pilotlar ile yapmanızda fayda var. Böylelikle korkularınızı kısa sürede yeneceksiniz. Peki 2022 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ne kadar oldu? Yazının devamında detaylı bir şekilde derledik. Keyifli okumalar dileriz.

2022-oludeniz-yamac-parasutu-fiyatlari-1
2022 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 2022 Yılında Ne Kadar Olacak?

Ölüdeniz, Akdeniz ve Ege’nin kesiştiği noktada bulunan ve doğanın her türlü şölenini barındıran özel bir yer. Yemyeşil doğası, masmavi denizi ve bakir koyları ile buraya gelen tatilcileri kendine hayran bırakıyor. Fakat onu eşsiz kılan sadece doğal güzellikleri değil. Aynı zamanda yamaç paraşütü aktiviteleriyle de tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Üstelik fiyatları da 2022 yılında bütçe dostu seviyelerde belirlendi. Bu da erken rezervasyon da yoğunluk yaşanmasını tetikledi.

2022 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösteriyor. Sektörde bazı firmalar çok uygun fiyatlara hizmet veriyor. Ancak unutulmamalıdır ki bu aktivite profesyonellik ve kusursuzluk istiyor. Bu da ancak alanında uzman bir marka ile mümkün oluyor. SKY Fethiye ailesini tercih ettiğinizde keyif dolu bir uçuş sürecine sahip oluyorsunuz. Fiyatlarımız da 2022 sezonu için 150 ila 180 dolar aralığında. Siz de şimdi rezervasyon yaptırın, tatilinize bir de adrenalin maddesini ekleyin.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Kaç TL?

Yaz aylarına girdiğimiz şu sıcak günlerde Ölüdeniz yamaç paraşütü kaç tl? sorusu sıkça gündeme gelmeye başladı. Zira sıcak günlerde deniz ve kumsalın yanında en güzel aktivite tandem uçuş olarak öne çıkıyor. Her yıl mutlaka Babadağ pistinden atlayanların yanı sıra daha önce bu sporu hiç deneyimlememiş olanlar da katılıyor. Ancak belirtmeliyiz ki paragliding aktivitesi ücret bakımından her sene değişkenlik göstermektedir. İşte bunu özetleyen tablo:

  • Ölüdeniz yamaç paraşütü 2020 fiyatı: 400 TL
  • Ölüdeniz’de yamaç paraşütünün 2021 fiyatı: 750 TL
  • Ölüdeniz yamaç paraşütü 2022 fiyatı: 150 Dolar

2022 yaz sezonu kısa süre önce başladı. Babadağ pistine çıkmak için teleferik seferleri artık düzenleniyor. Dilerseniz sezon başı fırsatlarından yararlanabilir ya da sezon içi tatil planlamalarınıza bu aktiviteyi ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

2022-oludeniz-yamac-parasutu-fiyatlari-3
2022 Babadağ Teleferik Ücretleri

2022 Babadağ Teleferik Ücretleri

Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapabilmek için piste çıkmak gerekiyor. Babadağ zirvesinde bulunan piste çıkmak için 2 yol var. İlki teleferik iken diğeri de araçla mümkün. Ancak hem zaman hem de maliyet tasarrufu için genelde Babadağ teleferiği tercih ediliyor. Fiyatları ise merak konusu. 2022 yılı sezon başı için 10 dolar olarak belirlendi. Güncellemelerin olması durumunda sitemizden öğrenmeniz mümkün.

2022 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları yukarıda da belirttiğimiz üzere 140 ila 180 dolar aralığındadır. Unutulmaz bir uçuş deneyimi yaşamak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022