Babadağ Giriş Ücretleri 2024

Babadağ Giriş Ücretleri 2022

Kent, Ege Bölgesinde bulunan Muğla’nın bir ilçesidir. Yerli ve yabancı turistlerin göz bebeği olan yer yamaç paraşütünün ilk yapıldığı Ölüdeniz’in arkasında kalmaktadır. Fethiye’de nereye gidilir sorusunun bir yanıtı da kesinlikle Babadağ’dır. Gezmeyi ve keşfetmeyi seviyorsanız Babadağ’ı ziyaret ederek tatilinizi farklılaştırabilirsiniz. Burada yapabileceğiniz çeşitli aktiviteler için belli bir ücret ödesiniz. Bu ücretler her yıl minimum %20 oranında artış göstermektedir. Babadağ giriş ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Babadağ Pist Kullanım Ücreti Nedir? 

Yamaç paraşütü yapmak için Babadağ’da bulunuyorsanız buradaki fiyat yönetmeliğini mutlaka talep edin. Single uçuş ve tandem uçuş için yamaç paraşütü fiyatları farklılık göstermektedir. Yamaç paraşütü yapmak için Babadağ harika bir seçimdir. Muhteşem manzaranın tadını çıkararak yükseklerde uçmak size kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Uçuş esnasında Patara Plajı ve Dalaman’ı da uzun uzun seyretme imkanına sahipsinizdir. Babadağ’a gelmeden ücret bilgisi hakkında iletişime geçerek tatilinizi başlatabilirsiniz. 

Babadağ Yorumları

Babadağ Yorumları

Coğrafyamızda gezerken insanı mest edecek öyle çok şehir var ki… Seyyah gözüyle görmek için geziye çıkmadan önce mutlaka gidilmesi gereken yerler listesi yapın. Babadağ yorumları okuyarak rotanızı Fethiye’de bulunan bu nadide şehre çevirdiyseniz harika bir seçim yapmışsınızdır. Sakin ama bir o kadar da eğlenceli bir tatil için Babadağ en iyi ilçelerdendir. Üstüne üstlük bir de hava güzel ise ve geziyi yamaç paraşütü ile taçlandırırsanız unutulmaz anlara şahitlik edeceksiniz. 

Babadağ denildiğinde akla ilk gelen paraşüt ile uçuş yapmak oluyor. Turistler burayı paraşütle keşfetmek için özellikle tercih ediyor. Sırada sporların aksine uçmak eylemi cesaret isteyen bir aktivite olarak bilinmektedir. Sizler de hayatınıza damga vuran bir an eklemek istiyorsanız Babadağ giriş ücretleri hakkında bilgi alarak buraya gelebilirsiniz. 

Bu dağ hakkında buraya gelen turistlerin yorumları vardır. Özellikle olumlu yorumlar bu adrenalin dolu yamaç paraşütü sporunu tavsiye niteliği taşır. Babadağ yamaç paraşütü için size en uygun uçuş deneyimi yaşatmak profesyonel ekibimizin görevidir. Bu anı kalıcı kılmak adına fotoğraf ve video çekimi hizmeti de vermekteyiz. Fethiye’nin nesi meşhur denildiğinde Babadağ yamaç paraşütü kesinlikle doğru bir cevaptır. Yenilmez içilmez lakin keşif dolu bir aktivitedir. Yüksek bir yere çıkıp doğayı izlemekle uçuş yaparak izlemek aynı hissi vermez. Babadağ paraşüt atlayışlarını izlerken bunu yapan kişilerin mutluluk pozlarını gözden kaçırmayın. Ölüdeniz’ de her yıl yaklaşık 100 bin paraşüt atlayışı yapıldığı tespit edilmiştir. Bu bölgede ünlü olan yamaç paraşütü sporunu tatilinizde mutlaka yapılacaklar listenize eklemelisiniz. Sonuç olarak günler geçtikçe her şeye zam gelmesiyle Babadağ giriş ücretleri 2024 yılı itibarıyla artış gösterecektir.  Erken uçuş randevusu alarak fiyatlar yükselmeden yamaç paraşütü yapma imkânı bulun. 

Babadağ'da Paraşüt Fiyatları

Babadağ’da Paraşüt Fiyatları 

Yamaç paraşütünün adresi Babadağ’da giriş ücretleri bu sporu yapmaya gelen turistleri ilgilendiriyor. 2024 yılı bilet ücretleri hakkında doğru bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Sky Fethiye instagram hesabı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir