Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022

babadag-yamac-parasutu-fiyatlari-2022-3

Dünyanın en güzel ve adrenalin dolu sporu olan yamaç paraşütünü deneyimlemek isteyenler için, ‘Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2022’ konusu önem arz ediyor. Her yıl binlerce kişi Fethiye pistinden uçuş gerçekleştiriyor. Mavi lagünün tadını çıkararak Ölüdeniz’in eşsiz coğrafi yapısını deneyimlemek için bu spor harika bir seçenek. Zaten her sene Babadağ pistinden 100 binden fazla kişinin atlaması da bunun bir göstergesi.

Babadağ pisti, farklı alternatifler sunmasıyla öne çıkıyor. Değişik yükseklik seviyelerinde dört ayrı uçuş pistine sahip. Rüzgar ve hav şartları müsait olduğu sürece yılın dört mevsimi uçuş gerçekleştirmek mümkün. Peki Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? Yazının devamında bu konuda detaylı bilgiye ulaşacaksınız…

babadag-yamac-parasutu-fiyatlari-2022-1
Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları

Babadağ Yamaç Paraşütü

Fethiye, paraşüt sporu dalında sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın da göz bebeği. Yerli yabancı on binlerce turist Babadağ pistinden tandem uçuşlar gerçekleştiriyor. Son derece güvenli olan bu spor hakkında kullanıcılar için birçok soru var. Bunlardan en önemlisi de ‘Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2022’ sorunsalı.

Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında da hemen herkesin katılabileceği seviyede. Genel olarak fiyat ortalamasının 2000 ile 2300 TL arasında olduğu görülüyor. Fakat ekstra hizmet aldığınızda bu fiyatlarda artış oluyor. Örneğin fotoğraf ve video çekimi ekstra bir hizmet türü.

SKY Fethiye firması olarak yamaç paraşütünde ülkenin en köklü geçmişe sahip kurumlarından biriyiz. Deneyimli pilotlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere kusursuz bir uçuş süreci sunuyoruz. Fiyatlarımızı da her zaman için bütçe dostu oranlarda belirliyoruz. Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılı için de özel kampanyalarımız mevcut. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Babadağ Yamaç Paraşütü Kaç TL?

Babadağ yamaç paraşütü kaç tl? sorusunun yanıtını belirleyen birçok etken bulunuyor. Transfer süreci, teleferik ücreti, uçuş hizmeti ve fotoğraf çekimi bunların başlıca olanları. Ayrıca özel spor paketleriyle de tercih edilebiliyor. Peki Babadağ yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? Detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

SKY Fethiye markasını tercih ettiğinizde sadece profesyonel bir sürece değil aynı zamanda makul fiyatlara da sahip oluyorsunuz. Bu yıl için belirlediğimiz fiyat aralığı 2000 ile 2300 TL  arasında değişkenlik gösteriyor. Bu rakamlar sezonda farklılık gösterebiliyor. Bu sebeple sizlere erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

babadag-yamac-parasutu-fiyatlari-2022-2
Babadağ Paraşüt Ne Kadar?

Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyat

Yamaç paraşütü sporunun son yıllarda büyük popülasyon kazanmasının en önemli sebebi, tamamen güvenli bir aktivite olduğu konusunda toplumun bilinçlenmesidir. Profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirildiğinde harika bir süreç geçirmek mümkün. Peki ücretlendirmeler nasıl? Her yıl tarifeler değişiyor. SKY Fethiye markasında Babadağ yamaç paraşütü fiyatları bu yıl için 2000 ile 2300 TL aralığında gerçekleşiyor. Detaylı ve net bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Babadağ Yamaç Paraşütü Ne Kadar?

Yamaç paraşütü sporunu, her insan ömründe en az bir defa deneyimlemesi gerekiyor. Gökyüzünden bir kuş gibi süzülmek, hayattaki nadir hazlardan birisi. Özellikle de bu uçuş Ölüdeniz bölgesinde gerçekleşiyorsa daha da harika oluyor. Babadağ yamaç paraşütü ne kadar? sorusunun yanıtına değinmekte fayda var. Yapacağınız aktivitenin sürecinde ne gibi taleplerinizin olacağı önemli. Örneğin fotoğraf ve video çekimi isterseniz maliyetler biraz daha artıyor. Ancak SKY Fethiye paketleri tam da bu noktada öne çıkıyor. Birçok seçeneğe makul fiyatlar ile tek bir paket kapsamında sahip olabiliyorsunuz. Detaylara ulaşmak ve görüşlerinizi bildirmek için sizleri sosyal medya hesabımıza davet ediyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Aile Otelleri 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir