Babadağ Yamaç Paraşütü
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Babadağ Yamaç Paraşütü

Heyecanı ve adrenalini en üst seviyede yaşamak istiyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var efendim. Fethiye Babadağ yamaç paraşütü aktivitesini firmamızın ayrıcalığında doyasıya yaşayabilir ve tatilinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı aramak ve yetkililerimiz ile bağlantı kurmak olacaktır. Elbette bu aktivite için öncelikle rezervasyon yaptırmanız gerektiğini hemen hatırlatalım. Çünkü özellikle tatil sezonunda önemli bir yoğunluk yaşanıyor ve herhangi bir aksaklık yaşamanızı kesinlikle istemeyiz. Daha sonra söz konusu tarihte adrenalin dolu bu aktiviteyi gerçekleştirmek üzere sizleri Fethiye’ye bekliyoruz. Ayrıca yamaç paraşütü yapmanız için herhangi bir yaş sınırımız bulunmadığının altını çizmek istiyoruz. Bunun dışında ilave bir giysi veya ekipman getirmenize gerek bulunmuyor. İhtiyaç duyulan tüm ekipman sizlere tarafımızdan temin edilecektir. Sadece kendinizi rahat hissedeceğiniz spor bir ayakkabı giyerek gelmenizi öneriyoruz.

Babadağ Yamaç Paraşütü

 

Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları Son Derece Makul Düzeyde

Pek çok aktivitede olduğu gibi Babadağ yamaç paraşütü fiyatları da son derece makul seviyelerde takdim ediliyor. Ancak dönemsel olarak değişkenlik göstermesi nedeniyle belirli bir fiyattan söz etmemiz maalesef mümkün olamamaktadır. Fakat en güncel fiyatlarımızı firmamızı arayarak öğrenebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Elbette tatilinizi farklı aktivitelerle desteklemek isteyebilirsiniz. Örneğin Fethiye at gezintisi, Dalaman çayında rafting veya ATV safari gibi daha pek çok etkinlik için firmamızdan rezervasyon yaptırmanızın mümkün olduğunu hatırlatalım.

Fethiye Tatili Çok Hareketli Geçecek

İzin verirseniz düzenlediğimiz farklı ve heyecanlı aktivitelerin gerçekleşeceği Fethiye tatili ile ilgili birkaç ayrıntı daha hemen paylaşalım. Sözgelimi yamaç paraşütü aktivitesi uzman ve deneyimdi pilotlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca her türlü güvenlik tedbirinin en üst düzeyde alındığı güvenli uçuşlarımız muhteşem manzarasıyla Fethiye Ölüdeniz üzerinde gerçekleşiyor. Adeta dünyanın ayaklarınızın altında kaldığını hissedeceğiniz bu adrenalin dolu aktiviteyi mutlaka denemek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Bunun yanı sıra Dalaman çayında rafting heyecanını yaşayacağınız ve tutkunu olacağınız harika doğası ile Fethiye tatil fırsatının sizlere bir telefon mesafesinde olduğunu lütfen unutmayınız. Yaklaşık olarak 18 kilometrelik rafting parkuru bölgenin en güzel ormanlık arazilerinin içerisinden geçiyor. Lütfen başta Babadağ yamaç paraşütü olmak üzere tüm aktivitelerimiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Yetkililerimiz sizleri ayrıntılı şekilde bilgilendirecektir. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz. Daha fazla merak ettiğiniz bilgi için blog sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sky Fethiye instagram hesabına baktınız mı?

Babadağ Yamaç Paraşütü yazımızı beğendiniz mi?

Benzer Blog

Fethiye Pazarı

Fethiye Pazarı

Fethiye bölgesindeki en büyük açık hava pazarı Salı günleri Fethiye’de kuruluyor. Bölgenin her yerinden çok sayıda alıcı ve satıcıyı kendine çekiyor ve Fethiye’nin en çok

Daha Fazla »