Babadağ Yamaç Paraşütü Kaç Metre?

Babadağ Yamaç Paraşütü

Babadağ Yamaç Paraşütü Kaç Metre?

Heyecanı ve adrenalini en üst seviyede yaşamak istiyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var efendim. Fethiye Babadağ yamaç paraşütü aktivitesini firmamızın ayrıcalığında doyasıya yaşayabilir ve tatilinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı aramak ve yetkililerimiz ile bağlantı kurmak olacaktır. Elbette bu aktivite için öncelikle rezervasyon yaptırmanız gerektiğini hemen hatırlatalım. Çünkü özellikle tatil sezonunda önemli bir yoğunluk yaşanıyor ve herhangi bir aksaklık yaşamanızı kesinlikle istemeyiz. Daha sonra söz konusu tarihte adrenalin dolu bu aktiviteyi gerçekleştirmek üzere sizleri Fethiye’ye bekliyoruz.

Ayrıca yamaç paraşütü yapmanız için herhangi bir yaş sınırımız bulunmadığının altını çizmek istiyoruz. Bunun dışında ilave bir giysi veya ekipman getirmenize gerek bulunmuyor. İhtiyaç duyulan tüm ekipman sizlere tarafımızdan temin edilecektir. Sadece kendinizi rahat hissedeceğiniz spor bir ayakkabı giyerek gelmenizi öneriyoruz.

Babadağ Yamaç Paraşütü

Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları Son Derece Makul Düzeyde

Pek çok aktivitede olduğu gibi Babadağ yamaç paraşütü fiyatları da son derece makul seviyelerde takdim ediliyor. Ancak dönemsel olarak değişkenlik göstermesi nedeniyle belirli bir fiyattan söz etmemiz maalesef mümkün olamamaktadır. Fakat en güncel fiyatlarımızı firmamızı arayarak öğrenebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Elbette tatilinizi farklı aktivitelerle desteklemek isteyebilirsiniz. Örneğin Fethiye at gezintisi, Dalaman çayında rafting veya ATV safari gibi daha pek çok etkinlik için firmamızdan rezervasyon yaptırmanızın mümkün olduğunu hatırlatalım.

Babadağ yamaç paraşütünde en iyi firma arayanlar için birçok seçenek mevcut. Ancak SKY Fethiye bölgenin uzun yıllardır lider uçuş okulu konumunda. Ülkemizdeki birçok ünlü sanatçı uçuş konusunda bizleri tercih etti ve günümüzde tercih etmeye devam ediyor. Sizler de güvenli ve konforlu bir tandem uçuş için bizimle iletişime geçin.

Fethiye Tatili Çok Hareketli Geçecek

İzin verirseniz düzenlediğimiz farklı ve heyecanlı aktivitelerin gerçekleşeceği Fethiye tatili ile ilgili birkaç ayrıntı daha hemen paylaşalım. Sözgelimi yamaç paraşütü aktivitesi uzman ve deneyimdi pilotlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca her türlü güvenlik tedbirinin en üst düzeyde alındığı güvenli uçuşlarımız muhteşem manzarasıyla Fethiye Ölüdeniz üzerinde gerçekleşiyor. Adeta dünyanın ayaklarınızın altında kaldığını hissedeceğiniz bu adrenalin dolu aktiviteyi mutlaka denemek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Bunun yanı sıra Dalaman çayında rafting heyecanını yaşayacağınız ve tutkunu olacağınız harika doğası ile Fethiye tatil fırsatının sizlere bir telefon mesafesinde olduğunu lütfen unutmayınız. Yaklaşık olarak 18 kilometrelik rafting parkuru bölgenin en güzel ormanlık arazilerinin içerisinden geçiyor. Lütfen başta Babadağ yamaç paraşütü olmak üzere tüm aktivitelerimiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Yetkililerimiz sizleri ayrıntılı şekilde bilgilendirecektir. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz. Daha fazla merak ettiğiniz bilgi için blog sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Babadağ pisti Fethiye’nin Ölüdeniz bölgesinde bulunmaktadır. buraya ulaşım teleferik yoluyla ve araba ile mümkün. Hatta sporu sevenler için yürüyerek bile çıkılıyor. Ancak en tavsiye ettiğimiz yöntem teleferik kullanmak. Böylece hem kısa sürede çıkıyorsunuz hem de çıkarken harika manzaranın tadını çıkarıyorsunuz.

babadag-yamac-parasutu-1
Babadağ Yamaç Paraşütü

Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyat

Ülkemizin en iyi paraşütle atlama pistlerinden birisi olan Babadağ, harika doğal yapısı ile uçuş tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor. Birçok farklı adrenalin uçuş sporu burada gerçekleştiriliyor. Ayrıca hava oyunları festivaliyle de dünya genelinden ziyaretçi akınına uğruyor. Peki Babadağ yamaç paraşütü fiyat yönünde 2022 sezonu için nasıl belirlendi? İşte detaylar…

Her aktivitenin bir hizmet bedeli var. Zira uçuş firmaları ekipmanlara ve pilotlara yüksek oranda yatırım yapıyor. Sezonda da bu yatırımların karşılığı alınıyor. Ancak dışarıdan görüldüğü gibi yüksek maliyetli bir spor değil. Hemen herkes bütçesine uygun bir şekilde Babadağ yamaç paraşütü aktivitesine katılabiliyor. Fiyatlar 2022 yılı için yaklaşık 150 dolar olarak belirlendi. Döviz her ne kadar yüksek olsa da böylesine özel bir deneyim için gayet ucuz bir ödeme.

babadag-yamac-parasutu-2
Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyat

Babadağ Yamaç Paraşütü Kaç TL?

Çok sık duyduğumuz bir soru. 2022 sezonunun açılmasıyla birlikte fiyat araştırmaları da ivme kazandı. Bireyler tatil planlarını şekillendirirken bu aktiviteyi de listeye eklemek istiyor. Peki Babadağ yamaç paraşütü kaç tl? Bu sporun fiyatlarında dönemsel değişiklikler olabiliyor. Erken rezervasyonun önemi tam da bu noktada öne çıkıyor. Eğer erken rezervasyon kampanyalarından yararlanırsanız ortalama ödeyeceğiniz ücret 150 dolar civarında. Ayrıca 25 dolar vererek fotoğraf ve video çekimi hakkına da sahip oluyorsunuz. Evet, bu bir tutku ve Babadağ tutkunun giderilmesi için harika bir bölge! Bu yaz tutkunuzu gidermeniz için sizleri buraya bekliyoruz.

Babadağ Paragliding Kaç TL?

Paragliding olarak da bilinen yamaç paraşütü sporu, Fethiye Ölüdeniz bölgesinde hız kesmeden devam ediyor. 2022 sezonu için ilgi büyük. Uçuş sevdalıları erken rezervasyon yaptırarak bu harika deneyimden uzak kalmak istemiyor. Hal böyle olunca Babadağ paragliding kaç tl? sorunsalı da ortaya sıklıkla çıkıyor. Daha önce de belirttiğimiz üzere sadece 150 dolar vererek gökyüzünde bir kuş misali süzülebiliyorsunuz.

Sık Sorulan Sorular

Babadağ yamaç paraşütü yapmayanlar için birçok soru ortaya çıkıyor. Bu sorulara doğru yanıt bulunmaması durumunda aktiviteye katılımdan vazgeçmeler olabiliyor. SKY Fethiye ailesi olarak bu durumu önemsiyoruz ve merak ettiklerinize yanıt veriyoruz. Böylece gönül rahatlığıyla 2022 yazında Babadağ bölgesine gelebileceksiniz.

a)      Babadağ Yamaç Paraşütü Kaç Metre?

Babadağ bölgesinde birçok farklı pist bulunmakta. 1700 metre olan Güney pisti yamaç paraşütü yapmak için en ideal nokta. 1800 metre olan Kuzey pisti ise biraz dar ve dik özelliğe sahip. Yeni başlayacaklar için pek de fazla önerilmiyor. Bir de 1900 metrelik Kuzey zirve pisti var. İşte burası bu spor için harika bir seçenek. Buradan pilotlar çok rahat bir şekilde kalkışlarını gerçekleştiriyor. Bulutların üzerindeki yapısıyla harika bir manzara sunuyor.

babadag-yamac-parasutu-3
Babadağ Yamaç Paraşütü Kaç Metre?

b)      Babadağ Yamaç Paraşütü Bayan Pilot Var mı?

Günümüzde kadınları bu aktiviteye olan ilgisi hayli artmış durumda. Başta muhafazakar aileler kadın pilot ile uçmak istiyor. SKY Fethiye markasında bu taleplere özel kadın pilotlar bulunmaktadır. Yüksek deneyim ve ustalığa sahip pilotlarımız ile harika bir gökyüzü deneyimi yaşamanın tam da zamanı… Eğer sizin de ‘Babadağ yamaç paraşütü bayan pilot var mı?’ gibi bir sorunsalınız var ise bunun yanıtı SK Fethiye markasında mevcut.

 

Sky Fethiye instagram hesabına baktınız mı?

Babadağ Yamaç Paraşütü yazımızı beğendiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir