Babadağ’dan Atlamak Ne Kadar?

babadagdan-atlamak-ne-kadar-1

Babadağ’dan atlamak ne kadar? diye merak edenler muhtemelen gökyüzü tutkusu olan kişiler. Bölgeye geldiklerinde tatil planlamaların arasına yamaç paraşütü eklemek isteyenler Fethiye’nin Babadağ pistine çıkarak buradan atlayışlarını gerçekleştiriyor. Pahalı bir aktivite değil. 2022 yılında 150 dolar vererek gökyüzünde 35 dakika gibi uzun bir süre kalıyorsunuz. 2023 yılı atlama fiyatları ise 150 – 200 dolar arası olacak gibi. Detaylara bu yazımızda cevap verdik.

Fethiye’de çok sayıda tatil aktivitesi ve unsuru var. Tarihi yerleri gezme, şehrin farklı noktalarında lezzet keşfi yapma bunlara dahil. Ama farklı ve unutulmaz bir tatil aktivitesi mutlaka planlamalarınız arasında olmalı. Yamaç paraşütü burada en iyi seçenek. Yaz sezonunda eğer Fethiye Ölüdeniz bölgesindeyseniz gökyüzüne baktığınızda göreceğiniz manzara onlarca paraşüt olacaktır. Siz de onların arasına katılarak yeni bir maceraya yelken açabilirsiniz. Peki ama Babadağ’dan atlamak ne kadar? İşte cevabı…

Babadağ’dan atlamak ucuz. Sadece 150 dolar vererek bu maceranın bir parçası haline gelebiliyorsunuz. Elbette dönemsel rakam değişiklikleri oluyor. Örneğin 2023 yılında fiyatların biraz zamlanması hedefleniyor. Yine de ucuza bir hizmet arayışındaysanız SKY Fethiye ayrıcalıklarını muhakkak takip edin.

babadagdan-atlamak-ne-kadar-2
Babadağ’dan Atlamak Ne Kadar?

Babadağ’dan Atlamak Kaç TL?

Babadağ’dan atlamak demek, yamaç paraşütüyle gökyüzünde süzülmek anlamına gelir. Sertifikalı ve eğitimli pilotların yönetiminde havada 2 kişi bir uçuş süreci gerçekleştiriyorsunuz. 35 dakikaya varan bir süreç için 150 dolar ücret ödemek gayet makul bir orandır. Ekstra hizmet talep edebiliyorsunuz. Örneğin Bodrum, Marmaris ya da Kuşadası gibi yerlerden özel transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Bunun için belirlenen cüzi rakamları ödemeniz yeterli olacaktır. Ekstra bir hizmet de resim ve video çekimi var. Bunun da bedeli 25 dolar.

2022 – 2023 yılında Babadağ’dan atlama ücret listesi:

  • 2022 – 2023 Babadağ paraşüt fiyatı / 1 kişilik – 150 dolar
  • 2022 – 2023 Babadağ paraşütle atlama ücreti / 2 kişilik – 300 dolar
  • 2022 – 2023 Babadağ’dan paraşütle atlama / 3 kişilik – 450 dolar
  • 2022 – 2023 Babadağ’da video ve fotoğraf ücreti / 1 kişilik – 25 dolar
  • 2022 – 2023 Babadağ paraşüt transfer ücreti / 1 kişilik – Fiyat alınız

Yukarıda fiyat tarifeleri bilgi vermek ve fikir sahibi olmanız amacıyla hazırlanmıştır. Güncel olana ulaşmak SKY Fethiye hatları üzerinden mümkün oluyor. Whatsapp hattımız hem iletişim hem de WhatsApp numarasıdır. İki kanaldan da arayın, fiyatları öğrenin ve rezervasyonunuzu yaptırın.

Babadağ’dan Atlamak Pahalı mı?

Babadağ’dan atlamak ne kadar? diye merak ediyorsanız hemen uygun fiyatlı olduğunu belirtelim. Genelde dışarıdan bakılınca zengin zümre aktivitesi zannediliyor. Oysa doğru bir uçuş okulu ile iletişim kurulursa her zaman her bütçe bu aktiviteden fayda sağlayabilir. Yeter ki insan uçmak istesin, göklerde olmayı hayal etsin. Gerisini SKY Fethiye olarak bizler kusursuz bir şekilde hallediyoruz.

Yamaç paraşütünün ülkemizdeki çok sayıda noktadan gerçekleştirildiği doğru. Zaten bu sporun yapılması için 500 – 600 metre gibi bir yükseklik yetiyor. Fakat tandem uçuşlarda daha fazlası talep edilir. Çünkü uzun süre havada kalmanın yolu, yüksek bir tepeden atlamaktır. İşte bu nedenle Babadağ’dan atlamak çok önemli diyoruz. 2000 rakım, yamaç paraşütü için en ideal yüksekliktir. Gerçek anlamda uçmayı yaşarsınız. Üstelik eşsiz bir manzara deneyimi ile karşılaşırsınız. Geç olmadan uygun fiyatlı paraşütle atlama rakamlarımızdan yararlanın. Sonbahar ve kış dönemi de bu aktiviteyi gerçekleştirdiğimizi hatırlatalım. İyi günler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: Yamaç Paraşütü Ekipmanları | Bilmeniz Gereken 11 Malzeme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir