Çeşme Etkinlik Takvimi 2024 | Konser, Festival ve Tiyatro

cesme-etkinlik-takvimi-2022-4

Çeşme etkinlik takvimi 2024 programının yavaş yavaş şekillenmesiyle birlikte eğlence tutkunlarının heyecanı da artmaya başladı. Pandemi sebebiyle aksayan festivaller, konserler ve diğer etkinlikle bu yaz sezonunda dolu dizgin gerçekleşecek. Organizasyonların hemen hepsi eşsiz sunumlara ve performanslara hazırlanıyor. Kısacası pandemiyle artan stresimiz Çeşme festivalleri ile yerini huzur ve eğlenceye bırakacak.

Dünya genelinde herkes son 2 yıldır zor bir süreci geride bıraktı. Çoğu zaman evlere kapanan bireyler sıkı bir tatilin hayalini kurarak bu zor zamanları atlattı. Ve artık o beklenen yaz geldi. Tatil planlamalarında 2024 yılı dolu dolu geçiyor. Deniz kenarları dolup taşacak, geceleri mekanlar dans ile alevlenecek ve yamaç paraşütü ile tatilciler adrenalini sonuna kadar yaşayacak. Kısacası o özlenen tatil 2024 yılında Çeşme’de tam anlamıyla gerçekleştirilecek.

cesme-etkinlik-takvimi-2024
Çeşme Etkinlik Takvimi 2024

İzmir’in güzide semtlerinden biri olan Çeşme, gerek doğal güzellikleri gerekse bakir koyları ile tatilcilere eşsiz fırsatlar sunuyor. Zaten bu güzellikleri sebebiyle her yıl yaz aylarında milyonlarca yerli ve yabancı turist buraya akın ediyor. Doğal harikalarının yanında eğlence konusunda da ülkemizde önemli bir yere sahip. Güneşin batışıyla birlikte mekanların ışıkları yanıyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar müzik ile dansın uyumu sergileniyor. Peki Çeşme etkinlik takvimi 2024 yaz sezonunda bizleri neler bekliyor? Bu yazımızda çok kapsamlı bir öneri ve bilgi derlemesi yaptık. Keyifli okumalar dileriz.

İçindekiler

Çeşme Konserleri 2024

Ege bölgesinde müzik ve eğlence denildiğinde şüphesiz akla ilk gelen tatil bölgelerindendir Çeşme. Sahillerinde ve açık hava sahnelerinde düzenlenen organizasyonlara yaz döneminde onlarca ünlü isim katılıyor. Sanatçılar en güzel parçalarını sevenleri için seslendirirken müzik tutkunlarına da gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Tatil planlamanız Çeşme ve civar yerlerine endeksli ise bu yazımız size çok faydalı olacak. İşte detaylar…

2024 Çeşme yaz konserleri:

 • Çeşme Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri
 • Çeşme Melike Şahin Konseri
 • Çeşme Manga Konseri
 • Çeşme Duman Konseri
 • Çeşme Buray Konseri
 • Çeşme Sertap Erener Konseri
 • Çeşme Mabel Matiz Konseri
 • Çeşme Sıla Konseri
 • Çeşme Cem Adrian Konseri
 • Çeşme Levent Yüksel Konseri
 • Çeşme Candan Erçetin Konseri
 • Çeşme Erol Evgin Konseri
 • Çeşme Sibel Can Konseri
 • Çeşme Gaye Su Akyol Konseri

Yukarıda tüm etkinliklerin detaylarına yazının devamında ulaşabilirsiniz. Nerede ve saat kaçta düzenleniyor diye merak edenler için işte detaylar…

cesme-etkinlik-takvimi-2024
Çeşme Etkinlik Takvimi 2024

a)      Yüzyüzeyken Konuşuruz – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 5 Temmuz Salı

Sıcak ve samimi soundları, özgün sözleriyle son yıllara damga vuran Yüzyüzeyken Konuşuruz, müzik turnesinde yazın Çeşmeli hayranlarıyla buluşacak. Özgün tarzlarını sahne performanslarına fazlasıyla yansıtıyorlar. Yorucu tatil sürecinize kısa bir mola vermek için güzel bir sebep. Çeşme Yüzyüzeyken Konuşuruz konser bileti kaç TL? diye merak edenler için 150 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar çıktığını belirtelim.

YouTube video

b)      Melike Şahin – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 13 Temmuz Çarşamba

2017 senesine kadar Babazula grubunun vokalistliğini yapan Melike Şahin, günümüzün etnik müzik türünün öncülerinden olarak gösteriliyor. Özellikle farklı tarzda bir eğlence arayanlar için bu etkinliği tavsiye ediyoruz. Bilet fiyatı ise 150 TL ile 300 TL aralığında belirlendi. Çeşme etkinlik takvimi 2024 kapsamında gerçekleşecek olan bu konsere ilgi hayli yoğun.

YouTube video

c)      Manga – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 31 Temmuz Pazar

Manga, Türkiye’nin en köklü rock müzik sanatçılarının başında geliyor. Özellikle de geçmişte Eurovision yarışmasında bizi temsil etmeleriyle gönüllere taht kurdular. Çıkardıkları albümler ile her dönem müzik piyasalarında yer almayı başarıyorlar. Çeşme konser 2024 listelerinde özel konuma sahip olan Maga etkinliğine katılmak için şimdiden yerinizi ayırtın. Bilet satış fiyatları 1,000 TL – 1,300 TL olarak belirlendi.

YouTube video

d)      Duman – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 14 Temmuz Perşembe

Duman gurubu 7’den 70’e herkesin sevdiği, şarkılarını dinlediği özel bir yere sahip. 90’lı yılların başından itibaren yakaladıkları başarı günümüzde hiç düşmeden devam ediyor. Çeşme etkinlik takvimi 2024 listesinin konser bölümünde şüphesiz en çok merak edilen organizasyonu. Sıkı bir rock gecesi için Duman etkinliği tam da size göre…

Çeşme Duman Konseri Bileti Ne Kadar?

Konser detayları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Yapılan bilgilendirmeye göre Çeşme Duman konseri 2022 bilet fiyatları 175 TL’den başlıyor. Farklı kategorilerde ise bu rakamlar 400 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Çeşme’deki Duman Konserinde Yaş Sınırı Var mı?

Duman gurubunun her yaştan hayranı olduğunu belirtmiştik. Haliyle canlı performansını izlemek isteyen 18 yaş altı bireyler var. Şu an için etkinliğe katılımda yaş sınırı açıklanmadı. 18 yaşından küçükler de konsere katılabilir.

YouTube video

e)      Sertap Erener – Çeşme Açık Hava Konseri / 9 Temmuz Cumartesi

Çeşme etkinlik takvimi 2024 için size harika bir konser önerimiz var. Müziğin divası Sertap Erener bu yaz sezonunda açık hava tiyatrosunda sevenleriyle buluşacak. Her zaman için sahne şovlarına özen gösteren sanatçı, zaten bu ispatını da bizlere Eurovision yarışmasında gösterdi. Her yaştan müzik tutkunu bu özel gecede yerini alabilir. Biletler 150 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor.

Çeşme Sertap Erener Konseri Ne Zaman?

Merakla beklenen konserin etkinlik detayları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Sertap Erener konser 9 Temmuz Çarşamba gecesi saat 21:15’te başlayacak. Yaklaşım 2 saat kadar sanatçının sahnede kalması bekleniyor.

Sertap Erener Çeşme Konser Fiyatı?

Açık Hava Tiyatro sahnesinde düzenlenen etkinliklerin genelde fiyat ortalaması aynı olmaktadır. Sertap Erener konseri de bu kapsamda düzenleniyor. Fiyatları ise 150 TL’den başlıyor ve 400 TL dolaylarına kadar çıkabiliyor.

YouTube video

f)       Mabel Matiz – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 10 Temmuz Pazar

Her yıl Çeşme’de etkinlik düzenleyen Mabel Matiz bu sene de bunu aksatmadı. Yaz konserleri kapsamında açık havada hayranlarına özel bir gece sunmaya hazırlanıyor. Sanatçı resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla şimdiden çok heyecanlı olduğunu belirtti. Ortalama 200 TL ödeyerek bilet satın alabilirsiniz.

YouTube video

g)      Sıla – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 11 Temmuz Pazartesi

Müzik hayatına dans ve yüksek ritimli parçalar ile başlayan Sıla, son yıllarda slow türüne yöneldi ve bu alanda adeta zirveye oturdu. Konserlerinde de bu iki türü görmek mümkün. Eğer çeşme etkinlik takvimi 2024 programında seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu konseri sizlere tavsiye ediyoruz. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Çeşme Sıla Konseri Kaç TL?

Sanatçı Sıla’nın Çeşme’de gerçekleştireceği konser vakti yaklaştıkça biletlere olan talep de artıyor. Etkinlikten çok önce tükenmesi beklenen biletlerin ise henüz almayanlar için fiyatı merak ediliyor. 150 TL’den başlayan bilet fiyatlarının kategoriye göre artış olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşme’deki Sıla Konseri İptal mi?

Çeşme konser 2022 takviminde bulunan etkinliklerde bazı sebeplerden dolayı iptaller yaşanabiliyor. Böyle durumlarda bilet alanlar aldıkları platform üzerinden iade işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Sıla konserine geçecek olursak iptal olacağına dair herhangi bir bilgi sunulmadı.

YouTube video

h)      Cem Adrian – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 15 Temmuz Cuma

Müzik kalıplarını tümden yok sayan ve farklı türlerin arayışı içerisinde olan Cem Adrian, ister solo isterse de düet olsun sunduğu her performansta gönüllere taht kurmaya devam ediyor. Dijital platformlara düşen her şarkısı on milyonlarca izlenmeye ulaşıyor. Çeşme etkinlik takvimi 2024 arasında belki de en çok heyecan uyandıran bir konser demek mümkün. Biletler 200 TL ortalamasında satışa sunuldu.

Cem Adrian Çeşme Konseri Ne Zaman?

Her yıl yaz sezonunda Çeşmeli hayranlarıyla buluşan Cem Adrian, 2022 etkinliğinin detaylarını açıkladı. Müzik severler konserin hangi tarihte ve saat kaçta başlayacağınız merak ediyor. Konser 15 Temmuz Cuma gecesi saat 21:15 dolaylarında başlayacak ve yaklaşık 2 saatlik bir performans sergilenecek.

YouTube video

i)        Candan Erçetin – Çeşme Açık Hava Tiyatrosu / 22 Temmuz Cuma

90’lı yılların en önemli sanatçılarından biri olan Candan Erçetin, günümüzde de türünün en iyileri arasında gösterilmeye devam ediyor. Son yıllarda yeni şarkılara imza atmasa da eski parçalarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuruyor. Biletlere şimdiden ilgi yoğun. Çeşme etkinlik takvimi 2024 kapsamında farklı bir eğlence gecesi için bu konseri deneyimleyin.

YouTube video

Çeşme Festival 2024

Ülkemizde festivallerin şehri olarak anılır Çeşme. Sadece müzik alanında değil aynı zamanda kültürel türlerde de birçok festival düzenlenmektedir. Yöresel lezzetlerden sanata, deniz konseptinden elektronik müzik türlerine her tarzı kapsayan, kucaklayan bir etkinlik mevcut. İster tatil için burada olun isterseniz de İzmir’de yaşayın, hafta sonları mutlaka Çeşme festivallerine uğramanızı öneriyoruz. Peki Çeşme etkinlik takvimi 2022 sezonunda hangi güzel festivaller var? İşte detaylar…

Çeşme festivalleri 2024 takvimi:

 • Çeşme Electronica Festival 2024
 • Kıyıdan Kıyıya Türkiye Yunanistan Film Festivali
 • Ovacık Tarım ve Sakız Koyunu Festivali
 • Velotürk Granfondo Festivali
 • Germiyan Festivali
 • Çeşme Yerel Toğum Takas Şenliği
 • Alaçatı Ot Festivali
cesme-etkinlik-takvimi-2024
Çeşme Etkinlik Takvimi 2024

1)      Çeşme Electronica Fesvital 2024

Artık bölgede her yıl düzenlenen ve geleneksel bir hal alan Çeşme Electronica Festival 2022 yılında da harika bir organizasyona hazırlanıyor. 29 Temmuz günü başlayacak olan festival 31 Temmuz’a kadar kesintisiz bir şekilde devam edecek. Yerel ve ulusal düzeyde en iyi elektronik müzik DJ’leri sahnede en güzel performanslarını sergileyecek. Çeşme festival 2022 programında en çok merak edilen bir organizasyon. Dans ve eğlence ile harika bir dönem geçirmek için bu etkinliği tercih edin.

2024 Electronica Festival sanatçı listesi:

 • Alican
 • BeeGee
 • Doruk Güralp
 • Emek Emre
 • Ferhat Albayrak
 • Lunar Plane
 • Murat Duran
 • Murat Uncuoğlu
 • Ömür Sarı
 • Sezer Uysal
 • Volkan Gündüz

Electronika Festival iptal mi?

Her yıl düzenlenen festival, bilindiği üzere geçen yıl pandemi sebebiyle iptal edilmişti. Müzik tutkunları da haliyle 2024 festivalinin de iptal edilmesi endişesi taşıyor. Şu ana kadar etkinlik iptali hakkında bir açıklama yapılmadı. Yani festival belirtilen tarihlerde düzenlenecek. Herhangi bir değişiklik halinde sizlere buradan haber vereceğiz.

Çeşme Electronica Festivali Ne Kadar?

Ülkemizin en prestijli elektronik müzik festivali olan bu organizasyona her bölgeden müzik tutkunu akın ediyor. Geçtiğimiz yıllarda bilet fiyatı ortalama 1000 TL olarak belirlenmişti. Ancak 2024 etkinliği için henüz bir fiyat açıklaması yapılmadı. Detaylar geldiğinde paylaşacağız.

YouTube video

2)      Kıyıdan Kıyıya Türkiye Yunanistan Film Festivali

Özgün bir Çeşme festival 2024 programıyla daha karşınızdayız. Bu defa müzik ve yöresel lezzetler yerine sizlere sanatın en güçlü kollarından biri olan film üzerine konsept tavsiye edeceğiz. Yunanistan ve Türkiye filmlerinin sergilendiği, özel isimlerin katıldığı ve sanatsal filmlerin boy gösterdiği bu etkinlik ile tatilinize kısa bir sanat molası verebilirsiniz.

YouTube video

Çeşme Festival Takvimi

2022 yazına girdiğimiz şu günlerde herkes için Çeşme festivalleri merak konusu olmaya başladı. Yukarıda sezonun en iddialı festival programlarını listeledik. Dilerseniz Electronica Festival ile dans müziğine doyabilir ya da Germiyan festivali ile yöresel lezzetler ve ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz. O halde Çeşme etkinlik takvimi 2024 programındaki festivaller hakkında merak edilen sorulara yanıt verelim…

I.            Çeşme Festivali Hangi Gün?

Festivallerin tarihleri önemli. Zira tatilciler burada oldukları süre içerisinde güzel etkinliklere katılmak istiyor. Bunun için de tatil planlamaları yaparken festivallerin tarihine erişmek önemli bir detay. Eğer aşağıda belirteceğimiz festival tarihlerinde Çeşme’de olursanız mutlaka katılmanızı öneririz. Güzel anılar biriktirmek yeni şeyler keşfetmek ile mümkün olabilir. İşte Çeşme etkinlik takvimi 2024 hakkında detaylar…

2024 Çeşme festivali:

 • Çeşme Open Satranç Turnuvası – Haziran ile Temmuz ayları arasında gerçekleştirilecek.
 • Ilıca’dan Ata’ya Selam – Temmuz ayında gerçekleştirilecek.
 • Ildır Kültür ve Sanat Festivali – Ağustos ayında gerçekleştirilecek.
 • Uluslararası Çeşme Klasik Müzik Festivali – Eylül ayında gerçekleştirilecek.
 • Germiyan Festivali – Ekim ayında gerçekleştirilecek.
 • Aşk Festivali – Ekim ayında gerçekleştirilecek.

II.            Çeşme Festivaline Kim Gelecek?

Çeşme festival 2022 demek birçok ünlü sanatçının canlı performans sergilemesi demek. Evet, bu sene de birbirinden özel isimler ağırlanacak. Rock, pop, elektronik müzik ve rap türlerinin en sevilenleri Çeşme sahnelerinde şarkılarını seslendirecek. Peki listede kimler var? İşte detaylar…

2024’de Çeşme Festivali sanatçı listesi:

 • Duman
 • Ceza
 • Sagopa Kajmer
 • Şebnem Ferah
 • Sıla
 • Deniz Tekin
 • Hayko Cepkin
 • Sibel Can
 • Erol Evgin
 • Ferhat Göçer
 • Ben Fero
 • Manga
 • Mor ve Ötesi

Çeşme Tiyatro Etkinlik Listesi 2024

Tatilde milyonların akın ettiği Çeşme beldesinde deniz, kum, güne, müzik, festival ve dans faktörleri kadar sanat etkinlikleri de oldukça cazip seçeneklere sahip. Yoğun geçen tatil programınızda bir geceye tiyatro etkinliği ekleyerek farklı ve kültürel bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? Eğer yanıtınız evet ise sizlere Çeşme etkinlik takvimi 2022 kapsamındaki en ilgi çekici tiyatro gösterilerini derledik. Önerilerimiz ile bu sene sanata doğacaksınız.

Çeşme tiyatro 2024 takvimi:

 • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2
 • Postmodern Jukebox
 • Yasemin Sakallıoğlu – Doğru Koca Nasıl Seçilir?

A.      Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

Televizyonların en çok sevilen ve artık geleneksel bir hal alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Çeşmeli tiyatro severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan yönetiminde gerçekleşen etkinlikte harika skeçler sergileniyor. Gülmek ve gülerken de düşünmek için güzel bir fırsat. Çeşme tiyatro 2024 listesinin zirvesinde bulunan bu etkinliği kaçırmayın. Biletler 250 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. Oyun tarihi ise 23 Temmuz saat 21:00’da gerçekleşecek.

YouTube video

B.      Postmodern Jukebox

İsminden de anlaşılacağı üzere katılımcıları bir müzik zaman yolculuğuna çıkaran bu sahne performansında, sıkı bir müzikal deneyimi yaşamanız mümkün. 90’lı yıllarda başlayan serüven günümüze kadar ulaşıyor ve müzik ile sahne performansının harika uyumu sizleri kendine hayran bırakacak. Ayrıca etkinliğe sürpriz konukların da katıldığını belirtmekte fayda var.

YouTube video

C.      Yasemin Sakallıoğlu – Doğru Koca Nasıl Seçilir?

Sosyal medyanın genç fenomeni Yasemin Sakallıoğlu bu defa tiyatro sahnelerinde insanları güldürmek için performans sergiliyor. 2024 yılında çıktığı turne kapsamında Çeşmeli hayranlarıyla da buluşacak. Oyunda kadın erkek ilişkilerine dair bolca gönderme var. Aslında güldürdüğü kadar düşündürüyor da bu tiyatro oyunu. Biletler satışa sunuldu. Eğer bir maniniz yok ise 27 Temmuz Çarşamba gecesi mutlaka Açık Hava Tiyatrosu sıralarında yerinizi alın. Erken rezervasyon yaptırmanız durumunda avantajlı fiyatlardan yararlandığınızı belirtmek isteriz.

YouTube video

 

Çeşme etkinlik takvimi 2024 yazımızın sonuna geldik. Sizlere bu sene unutulmaz bir yaz tatili diliyoruz.

Çeşme Açıkhava Konserleri 2024 Takvimi

Merakla beklenen ve büyük ilgi gören Çeşme Açıkhava konserleri 2024 takvimi belli olmaya başladı. Şu an için 9 adet konser planlaması yapıldı. Listede tanıdık isimler var. Sıla, Dolu Kadehi Ters Tut, Buray, Ferhat Göçer ve Erol Evgin ilgi çeken etkinlikler. Ayrıca rap müzik tutkunları şimdiden Murda konserinde yerini almaya başladı. Güzel Çeşme tatiline bir de konser aktivitesi eklemek isteyenlere harika bir liste hazırladık.

Çeşme denilince akla deniz, doğa, aktivite ve eğlence gelir. Fakat Çeşme gece hayatı da dünyanın en popüler eğlenceleri arasındadır. Açıkhava sahnesi her yıl 30’dan fazla sanatçıyı ağırlıyor. Çeşme Açıkhava konserleri 2024 listesinde de yine bu sayıya ulaşılması hedefleniyor. Şu an için 9 etkinlik açıklandı ve sayı her geçen gün artıyor. Sıkı bir Çeşme konserleri 2024 dönemi yaşamak istiyorsanız rotanızı Açıkhavaya çevirebilirsiniz.

2024 yılında en güzel Çeşme açık hava konserleri listesi:

TARİH ÇEŞME AÇIK HAVA KONSERİ KONSER YERİ DOLULUK
30 Haziran 2024 Çeşme Sıla konseri Açıkhava Konseri %80
8 Temmuz 2024 Çeşme Dolu Kadehi Ters Tut Açıkhava Konseri %88
14 Temmuz 2024 Çeşme Buray konseri Açıkhava Konseri %81
15 Temmuz 2024 Çeşme Ferhat Göçer konseri Açıkhava Konseri %83
21 Temmuz 2024 Çeşme Erol Evgin konseri Açıkhava Konseri %80
29 Temmuz 2024 Çeşme Cem Adrian konseri Açıkhava Konseri %88
2 Ağustos 2024 Çeşme Levent Yüksel konseri Açıkhava Konseri %81
3 Ağustos 2024 Çeşme Murda konseri Açıkhava Konseri %83
24 Ağustos 2024 Çeşme Madrigal konseri Açıkhava Konseri %85

 

Cem Adrian: Çeşme’de 2024 Yılı Dolu Dolu Geçecek

2022 yılında verdiği Çeşme konseri büyük ilgi gören Cem Adrian, Çeşme konserleri 2024 kapsamında birkez daha hayranlarıyla bir araya gelecek. Etkinliğin kapalı gişe olacağı şüphesiz. Sıcak Çeşme gecesinde şarkılarıyla serin bir etkinlik yaratacak olan sanatçının biletleri de satışta. Bu sene biletler minimum 226 TL’den başlayacak.

cesme-konserleri-2024
Çeşme Konserleri 2024

Murda: Rap Müziğin Efsanesi 2024 Yılında Çeşme’de Konser Verecek

Son dönemde dijital platformlarda adından sıkça söz ettiren rapçi Murda, kendi türünde Türkiye ve Avrupa genelinde büyük bir yükseliş gösteriyor. Sanatçının ülkemizde verdiği her konser büyük ilgi görürken, Çeşme konserleri 2024 takvimindeki etkinliğe de ilgi yoğun. Ağustos ayında Çeşme bölgesinde tatil planlarınız var ise Murda konserini de listenize yazmanızı öneriyoruz. Biletler 220 TL’den başlıyor kategoriye göre artış görülüyor. İyi eğlenceler dileriz.

YouTube video

Dolu Kadehi Ters Tut: Özgün Bir Canlı Performans İçin Tercih Edebilirsiniz

2022 yılının en çok dinlenene Türk müzik sanatçılarından Dolu Kadehi Ters Tut Çeşme konserleri 2024 programıyla sizlerin karşısında olacak. Kayıt parçalarından daha iyi bir müzik şölenini canlı performanslarıyla sergileyen bu grup, kendi özgün müzik tarzlarını en iyi şekilde icra edecek. 8 Temmuz 2024 yılında kimselere söz vermeyin. Sizleri sıkı bir gece bekliyor. En iyi Çeşme Açıkhava konserleri 2024 listesine girmeyi hak ediyor.

cesme-acikhava-konserleri-2024
Çeşme Açıkhava Konserleri 2024

Levent Yüksel: 2024 Çeşme Konseri Büyük İlgi Görüyor

Çeşme konserleri 2024 tavsiyemizin son sırasında, her dönem listelerden düşmeyen ve özgün tarzıyla kitlesini hep tutmuş bir isim yani Levent Yüksel var. Sanatçı Çeşme Açıkhava konseri ile 2024 yaz dönemine damga vuracak şüphesiz. Etkinliği KerkiSolfej düzenliyor. 2 Ağustos gecesi bir programınız yoksa Çeşme Levent Yüksek konserini mutlaka listenizde bulundurun.

Sizlere özel bir önerimiz var. Çeşme konserleri 2024 eğlencesinin yanına yamaç paraşütü etkinliğini de eklemek isterseniz SKY Fethiye sizlerin yanında.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Etkinlik Takvimi 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir