Dünyanın En İyi Yamaç Paraşütü Merkezi

Fethiye Yamaç Paraşütü

Dünyanın En İyi Yamaç Paraşütü Merkezi

Yamaç paraşütü, adrenalin tutkunları için vazgeçilmez deneyimlerden bir tanesi olurken pek çok insanın eğlenmek için denediği seçeneklerden bir tanesidir. Dünyanın farklı coğrafyalarında gerçekleştirilen macera dolu bu etkinlikle alakalı en çok dillendirilen his ‘Kuş gibi süzülmek’ olur.

Siz de kuş gibi özgürce süzülmek ve ayaklarınızın yerden kesildiğini hissetmek adına mutlaka önerilerimize kulak vermelisiniz!

Fethiye’de Yamaç Paraşütü

Fethiye, yamaç paraşütü yapmak için dünyanın en iyi merkezlerinden bir tanesi olarak kabul ediliyor. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de bölgenin doğal güzellikleri kabul ediliyor. Zira yeşil ve mavinin eşsiz bir şekilde ahenkle dans ettiği bu coğrafyada unutulmaz bir görselliğe şahit olmanız mümkün.

Bölgenin en ilgi çekici merkezlerinden bir tanesi olan Babadağ’da bulunan farklı yükseklikteki uçuş pistleri yamaç paraşütü deneyimini yaşamanıza olanak sağlıyor. 1965 metre yükseklikten aşağı doğru süzülen onlarca tandem paraşütten bir tanesinde yerinizi alarak keyifli bir deneyime kapı aralayabilirsiniz. Özellikle de yamaç paraşütü gibi her yerde yakalayamayacağınız bir adrenalin kaynağını Fethiye’de mutlaka denemelisiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Uçuş Serüveni

İlkbahar ve sonbahar ayları arasında çok talep gören yamaç paraşütünün bölgede en büyük sektörlerden bir tanesini oluşturduğunu ifade etmek gerekir. Yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği seçeneklerden bir tanesi olan yamaç paraşütü ile ilgili öncelikle rezervasyon yaptırmak gerekiyor. İnsanların çok ilgi gösterdiği yamaç paraşütü için rezervasyonsuz uçuş imkânsız.

Sky Fethiye ile iletişime geçerek rezervasyon yaptıktan sonra uçuş gününü beklemelisiniz. Uçuş günü geldiğinizde dizlerinizin hafiften titremesi ve yüzlerce metre yüksekte olmanın verdiği heyecan uçuş ekibiyle bir araya geldiğinizde yerini bambaşka duygulara bırakıyor. Babadağ’a transfer sonrasında uçuş sıranızı bekliyor ve uçuş sıranız geldiğinde hazırlıklara başlıyorsunuz.

Fethiye yamaç paraşütü ile uçuş gerçekleştirilmeden önce hem güvenlik önlemlerini almak hem de bir sorun olmadığını kontrol etmek adına uçuş ekibiyle iletişimde kalıyorsunuz. Her şey yolundaysa ve rüzgâr uçmak için ‘Hadi’ diyorsa tandem paraşüte binerek unutulmaz bir yolculuğa başlıyorsunuz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Sırasında Sizi Bekleyenler

Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezi Fethiye’de her anlamda kusursuz bir süreç adına profesyonel pilotlarımız daima sizinle irtibat halindedir. Hem heyecanınızı yenmeniz hem de uçuştan keyif almanız adına iletişim sürer. Uçuşun ilk anında hafif meyilli pistten pilotun da yönlendirmeleriyle ayaklarınızın yerden kesildiği ilk anı hissedersiniz.

Yamaç paraşütünün ilk saniyelerinde içinizin boşaldığını ve aşağı bakamayacağınızı düşünseniz de zaman geçtikçe özgürlüğü hissetmeniz mümkün oluyor. ‘Gökyüzü Salıncağı’ olarak da bilinen yamaç paraşütü sayesinde kuşların özgürlüğünü doyasıya yaşıyorsunuz. Peki, hepsi bu kadar mı? Hayır!

Fethiye’nin doğal güzelliklerine tepeden bakmanın verdiği unutulmaz hazzı da fazlasıyla yaşayabileceğinizi söyleyebiliriz. Yamaç paraşütü Fethiye sınırları içerisindeki bütün manzaraları yakalamanızı sağlar. Üstelik bu anları ölümsüzleştirmek istediğinizde de sizlere harika fırsatlar sunduğumuzu ifade edebiliriz. Fotoğraf ve video ile kaliteli bir deneyim yaşadığınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu deneyim tamamen sizin talebinize bağlı! Peki sizce Dünyanın En İyi Yamaç Paraşütü Merkezi sizce neresidir?

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 Fiyatları

Fethiye yamaç paraşütü 2022 fiyatları konusunda beklentilerinize cevap vermek adına harekete geçmeye ne dersiniz? O halde yapmanız gereken sadece fiyatların nasıl belirlendiğini değerlendirmek olacak!

Fethiye’de gerçekleşen yamaç paraşütü 30 ila 45 dakika arasında değişmektedir. Bu süreyi belirleyen genellikle rüzgardır. Yani rüzgâr el vermedikçe süreyi uzatmak pek mümkün olmaz. Bu nedenle de uçuşlarla alakalı ücretlendirme standarttır. Peki, 2022 Fethiye yamaç paraşütü fiyatları ne kadar olacaktır? 2022 yılında fiyatların ne kadar olacağı henüz net değil! Ancak şu bir gerçek ki bütçeniz el verdiği sürede Fethiye’de yamaç paraşütü deneyimini yaşamalısınız. Çünkü yaşayacağınız hisler bu deneyimin ne denli özel olduğunu sizlere fazlasıyla tattıracak!

Dünyanın En İyi Yamaç Paraşütü Merkezi: Fethiye yazımızı beğendiniz mi?

Fethiye Gezi Rehberini incelediniz mi?

İletişim için hemen bizi arayabilirsiniz!

Facebook sayfamıza bakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir