Tekne Turu

fethiye tekne turu

Eşsiz bir tatilin vazgeçilmezi tekne turları benzersiz bir tatil deneyiminin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Eğer sizlerde Fethiye tekne turu yapmak üzere bir arayış içerisindeyseniz sitemizin sizlere sunmuş olduğu olanaklardan mutlaka yararlanmalısınız. Yerinizi ayırtmak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmanız bu rezervasyonu yapmak için yeterli olacaktır. Sonrasında gerekli işlemlerinizi yapıyoruz ve söz konusu tarih aralığında sizleri Akdeniz’in İncisi Fethiye’de misafir ediyoruz. İsterseniz şimdi nasıl bir tatilin sizleri beklediğini biraz daha detaylı şekilde aktarmaya çalışalım. Öncelikle herhangi bir sorun yaşamamak adına rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü özellikle yoğun tatil sezonunda gerçekleşen yoğun talep nedeniyle çeşitli aktivitelerle dolu mu tatil imkanını maalesef kaçırma ihtimali bulunuyor. Ancak lütfen bu anlamda herhangi bir endişe taşımayınız. Firmamız ile irtibat kurduktan sonra bu anlamda herhangi bir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Fethiye Tatili Adrenalin İle Renklendirilebilir

Elbette firmamızın Fethiye tatili kapsamında sağladığı hizmetler sadece tekne turu ile sınırlı değildir. Fethiye yamaç paraşütü, ATV safari, Jeep Safari, hatta Dalaman çayında rafting heyecanını yaşamak istiyorsanız sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Çünkü saymış olduğumuz tüm bu rezervasyonlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir efendim. Tabi tekne turu sırasında dilerseniz farklı su sporları yapabiliyorsunuz. Örneğin tüplü dalış gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. İzninizle çok önemli bir hatırlatma yaptıktan sonra konumuza devam edelim. İster tüplü dalış ister yamaç paraşütü tüm aktivitelerimiz bu alanda profesyonel uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirilmektedir.

Yamaç Paraşütü Tutkunu Olabilirsiniz

Tabi saymış olduğumuz aktiviteler arasında belki de en sıra dışı olanı hiç kuşkusuz yamaç paraşütü aktivitesidir. Üstelik bu aktivitelere katılmak için herhangi bir yaş sınırımızda bulunmuyor. Ayrıca rezervasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra ilave bir giysi ya da donanım getirmenize gerek yok efendim. Firmamız tüm ekipmanları ve altyapısıyla sizlere bu Extreme heyecanı yaşatmak üzere bekliyor olacaktır. Ölüdeniz üzerinde eşsiz manzarası ve göz alabildiğine harika doğası ile sizleri Fethiye‘de görmeyi çok istiyoruz. Lütfen başta Fethiye tekne turu olmak üzere tüm aktivitelerimiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Yetkililerimiz sizleri yanıtlamak üzere telefonları başında olacaktır. Görüşmek dileğiyle şimdiden iyi tatiller.

Sky Fethiye instagram hesabı

Fethiye Rafting Macerası

Akdeniz’in incisi Fethiye rafting macerası yaşamaya hazırsanız web sayfamız doğru adres. Çünkü Fethiye rafting organizasyonu gerçekleştiriyoruz ve rezervasyonunuzu sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurmak ve rezervasyon tarihinizi bildirmek olacaktır. Elbette Fethiye tatili sırasında bu heyecanı yaşayabilir ve bu tatili unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca aktivite için rezervasyon yaptırdığınızda konaklama yönünden sizlere destek olabileceğimizi hemen belirtelim. Bir bakıma komple tatiliniz boyunca yaşayabileceğiniz tüm aktiviteleri sitemizin rezervasyonu ile karşılayabilirsiniz diyebiliriz. Tabi sitemizin sağlamış olduğu avantajlı aktivite fırsatları bu kadarla sınırlı değildir. İsterseniz şimdi de diğer aktivitelerimizin neler olduğunu kısaca gözden geçirelim.

Fethiye Rafting Macerası

Fethiye Yamaç Paraşütü Rezervasyonunu Hemen Yapabilirsiniz

Bilindiği gibi Fethiye denildiğinde denizi kumu güneşi ve ışığı aktiviteleri ile güzel bir tatil akla geliyor. İşte bu aktivitelerden bir tanesi olan Fethiye yamaç paraşütü rezervasyonunuzu isterseniz hemen gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için firmamız ile bağlantı kurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında rezervasyon tarihinde sizleri Fethiye’de misafir ediyoruz. Üstelik bu sıra dışı aktivite için belirli bir yaş sınırımız bulunmadığını hemen belirtelim. Ayrıca yamaç paraşütü aktivitesi için ilave bir giysi veya donanım getirmenize gerek yok. Uzman pilotlarımız gözetiminde ve birlikte gerçekleştirilecek bu uçuş yaşamınızda damga vuracak ve asla unutamayacağınız güzel bir anıya dönüşecek. Ölüdeniz’in eşsiz manzarasında gerçekleşecek uçuşlaramıza bekliyoruz.

ATV Safari veya Jeep Safari

Az önce de belirttiğimiz üzere çok geniş bir perspektifte tatil aktiviteleri organize etmekteyiz. Bunların arasında ATV safari veya Safari gibi farklı seçeneklerde bulunuyor. Tabi bu aktiviteler için de önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ancak yamaç paraşütünden farklı olarak Fethiye ilçemizde bulunduğunuz esnada yine sizler ve sevdikleriniz için bir rezervasyon yapılması mümkündür. Bu arada yamaç paraşütü ile ilgili kısa bir bilgi daha paylaşalım. Uçuşlarımız öncesinde kısa bir eğitim veriyoruz ve bu çerçevede gelişen bir aktivite gerçekleşiyor. Ayrıca tek başınıza uçmak isterseniz Türk Hava Kurumu onaylı sertifika verdiğimiz eğitimlerimize katılabilirsiniz. Elbette isterseniz tüplü dalış aktivitemize katılabilir Fethiye tekne turu çerçevesinde muhteşem denizaltı güzelliklerini yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Dalaman çayında gerçekleştirdiğimiz Fethiye rafting heyecanında buluşmak dileğiyle hoşça kalınız.

 

instagram sayfamız

fethiye rafting macerası yazısını beğendiniz mi?