Fethiye’de Kış Aylarında Yamaç Paraşütü Yapılır Mı

Kış aylarında yamaç paraşütü yapmak isteyenler Sky Fethiye aracılığıyla bu sporu deneyebilirler. Kışın aylarında Fethiye’de yamaç paraşütü uçuşu yapmak için yine de hava koşulları elverişli olmalıdır. Randevu almadan önce sizi kış ayında yamaç paraşütü hakkında bilgilendirmekteyiz.

Kış Aylarında Yamaç Paraşütü

Fethiye yılın her mevsimi muhteşem doğasıyla dikkat çeker. Hayatınıza renk katmak istiyorsanız kış tatili için rotanız mutlaka Fethiye olmalıdır. Ölüdeniz yamaç paraşütü sadece Türkiye’de değil Dünyada ’da bilinir. Buraya yılın her ayında yerli ve yabancı turist Ölüdeniz yamaç paraşütü sporunu deneyimlemek için gelmektedir.  Aynı zamanda kış aylarında yamaç paraşütü yapıldığını bilmelisiniz.

Fethiye Manzarasında Süzülerek Uçacaksınız 

Fethiye yaz aylarına nazaran kışın daha sakindir. Kış mevsiminde bile burada güneşi mutlaka görürsünüz. Fethiye tatil yapmak için muazzam bir yerdir. Peki bu tatili daha anlamlı kılmak istemez misiniz?  Ayrıca kış aylarında yamaç paraşüt yaparak farklı bir anıyı daha yaşantınıza eklersiniz.

Kuş bakışı manzarayı izlemek, martılara yoldaş olmak harika bir fikirdir. Deneyimli pilotlarımızla iyi bir uçuş keyfi yaşarsınız.   Özellikle gün batımını yahut gün doğumunu izlemek için kilometrelerce mesafeden Fethiye’yi ziyarete gelenler var. 

Fethiye’de Kış Aylarında Yamaç Paraşütü Yapılır Mı?


Unutulmaz Yamaç Paraşütü Aktivitesi 

Tecrübesiz bir şekilde yamaç paraşütü sporu yapılmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Herkes hayatında bir kez bile olsa uçmayı hayal eder. Yamaç paraşütü ile hayal gibi bir güne hazır mısınız? Üstelik Fethiye gibi manzara muazzam bir yeri kuş bakışı seyrederek… Yılın tüm stresini bu aktivite sayesinde üzerinizden atacaksınız.

Tandem yamaç paraşütü herkese uçma deneyimi kazandırmak için yapılmaktadır. Birkaç adım koşarak güvenilir pilotunuzun sizinle beraber uçuşa geçmesine şaşırıp kalacaksınız. Önyargılarınız ve korkularınız olmadan yamaç paraşütü yapmak için sky fethiye adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Tabi ki bu sporu yapmadan önce randevu esnasında bazı sorular soruyoruz. Zaman zaman da olsa kişi kendini uçmak için hazır hissetse de bu yetmiyor. Havada olumsuz bir tecrübe yaşamamak adına bize kendinizden biraz bahsetmelisiniz. 

Yamaç Paraşütü Uçuş Saatleri 

Bizlere sık sorulan sorulardan biri de uçuş saatleriyle ilgilidir. Bunun net bir cevabı yoktur. Kışın bile uçuş gerçekleştirilebilir. Bunların şartları randevu alınırken konuşulacaktır. Hava tahmin raporu profesyonel uçuş pilotunun istediği gibi değilse yamaç paraşütü aktiviteniz ertelenecektir.

Fethiye’ye gelmeden önce burada neler yapabileceğinize sair araştırmaya koyulursunuz. Yamaç paraşütü karşınıza çıkacak ilk seçeneklerden biridir. Sky Fethiye sizler için profesyonel pilotlarıyla hizmet verir. Yamaç paraşütü uçuş saatleri hava durumunun sıkıntılı olmadığı ana denk getirilmektedir. Herhangi bir olumsuzluğa karşı önlemler alınmıştır. Uçarken Fethiye’nin manzarasından gözlerinizi alamayacaksınız. 

Fethiye’de Kış Aylarında Yamaç Paraşütü Yapılır Mı?


Yamaç Paraşütü Pilotları Kimlerdir? 

Kış aylarında yamaç paraşütü sporu yapmak için randevu alan kişilerin özellikle sorduğu sorulardan biri tandem uçuş gerçekleştiriyor musunuz oluyor. İnternet arama motorları yamaç paraşütü yapanların pek çoğunun tandem uçuşa sıcak baktıklarını göstermektedir. Bu profesyonel bir şekilde uçmak isteyenlerin öncelikli tercihidir.

Çift kişilik ticari uçuş yapmak için pilotların T2 lisansının bulunması gereklidir. Pilotlarımızın lisansları mevcuttur. Müşterilerimiz güvenli uçuş gerçekleştirsinler diye pilotlar uçuş esnasında onlarla olacaktır. Fethiye’ye gitmişken yamaç paraşütü yapmadan dönmeyin.

Kulağa adrenalin dolu bir spor gibi gelse de kuşların hep uçtuklarını düşünebilirsiniz. 😊 Tatiliniz rotası Fethiye Ölüdeniz ise yamaç paraşütü yapmak kaçınılmazdır. Randevu almadan önce kimlerin yamaç paraşütü yapabileceğine dair bilgi alınız.

instagram sayfamızı incelediniz mi?

Yamaç Paraşütü İçin Yanımda Ne Getirmeliyim?

Fethiye’ de yamaç paraşütü yapmadan önce bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. Sizler için çok sorulan sorular kısmında bu hafta yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim? sorusunu cevaplıyoruz. Bu aktivite diğer sporlara pek çok özelliği bakımından benzemez. Özellikle yükseklik korkunuz varsa yamaç paraşütünü yapmanız için hiç bir engel yoktur. Keyifli ve son derece özel bir anı biriktirmeyi seviyorsanız yamaç paraşütünü mutlaka denemelisiniz. Rezervasyon almadan önce aklınıza takılan soruları bizimle mutlaka paylaşın. Bize özellikle sorulan sorulardan biri uçuşa gelirken yanımda ne getirmeliyim? Oluyor. Şimdi detayları bu yazımızda anlatacağız. 

Uçuş esnasında sizinle olmasını kesinlikle önerdiğimiz iki eşya var. Bunlardan ilki güneş gözlüğü diğeri ise  spor bir ayakkabı.  Manzaranın tadını çıkarmak istiyorsanız güneş gözlüğünüzü asla unutmamalısınız. Rezervasyon alırken bunları genellikle  size belirtiyoruz. Aklınızda kalması için sizde mutlaka not almalısınız. Diğer yanınızda olması gereken eşya ise spor ayakkabı demiştik. Havada yürüyor muyuz ayakkabı neden diyorsanız tamamen güvenliğiniz için! Sonuçta bunu uçarken anlayacaksınız

Ölüdeniz’ de Yamaç Paraşütü Güvenli Mi? 

Emniyetli uçuş deneyimi için Sky Fethiye tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Bu eşsiz deneyim esnasında korku ve panik yaşamamanız adına pilotumuz size eşlik edecektir. Sizin isteğinize bağlı olarak uçuş süresi değişebilir. Hava faktörü gibi dış etmenler de uçuş süresini belirleyecektir. Pilotunuz bunun kontrolünü profesyonelce gerçekleştirir. Adrenalin tutkunlarının sporu şeklinde nam salmış olsa da heyecanını kontrol edebilen bireyler için sorun yoktur. Ölüdeniz yamaç paraşütü yalnız Türkiye’de değil Dünya’da da insanların ilgi odağındadır. Ben bu sporun hakkını vererek yapacağım diyenler Sky Fethiye ile mutlaka tanışmalıdır. 

yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?
yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?

Yamaç Paraşütü ile Tatilinizi Unutulmaz Kılın 

Yamaç paraşütü hayallerinizi süslüyorsa Sky Fethiye olarak sizlere bu deneyimi yaşatmaktan mutluluk duyacağız. Ölüdeniz’ in muhteşem manzarasını kuş bakışı izlediğinizde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Fethiye’ de yamaç paraşütü yaptıktan sonra kesinlikle tekrarlamak isteyeceksiniz. Fethiye’ye tatile gelmeden önce kısa bir araştırma mutlaka yapın. Buraya gelip mutlaka deneyimlenmesi gerekenler listesinde yamaç paraşütü daima ilk sıradadır. Deneyimli pilotumuz uçuşa başlamadan önce sizi bilgilendirecektir. Yerden metrelerce yüksekte olmanın hissiyatını pilotumuzdan dinlediğinizde tüm soru işaretlerini unutacaksınız. 

Neden Fethiye’ de Yamaç Paraşütü Yapmalıyım? 

Yamaç paraşütü yapan pek çok insanın yorumu mükemmel olduğu yönündedir. Uçmak yüzyıllardır insanoğlunun yapmak istediği bir eylemdir. Bunun yamaç paraşütüyle mümkün olması ise son derece etkileyici değil mi? Fethiye’yi gördüğünüzde burayı mutlaka tepeden de izlemeliyim diyeceksiniz. Türkiye’nin nadide doğal güzelliklerinden biri olan Ölüdeniz’ in üzerinde süzülmek inanılmaz bir deneyim olacak. Uçmak için şartların hepsi tamamsa personelimiz sizi hazırlayacak. Emniyetli yamaç paraşütü serüvenini Sky Fethiye sayesinde yaşarsınız. Anı defterinize unutamayacağınız bu aktiviteyi yazmayı unutmayın. 

Yamaç Paraşütü Pilotu Kadın Olabilir Mi? 

Müşterilerimizin talepleri bizim için çok önemlidir. Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz uçuş o şekilde başlamalıdır. Uzman kadın pilotlarımız vardır. Sizler bizi isteğiniz doğrultusunda bilgilendirdiğinizde kadın pilotla uçabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğinizde kendinizi ifade etmekten asla çekinmeyin. Bu sporu yapmak için geldiğinizde kararınızdan caymayın. Bazen panik olup uçaktan endişe duyanlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Yamaç paraşütü eşsiz bir deneyim kazanmanızı sağlar. Kendinize ve pilotunuza güvenerek sorunsuz uçuşa hazır olun. 

yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?
yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?

Eğlenceli Deneyim İçin Sky Fethiye 

Yamaç paraşütü sayesinde masmavi gökyüzünde süzülürsünüz. Ailenizle bu sporu yapmak için geldiyseniz herhangi bir mâni yoksa art arda uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Pilot sayımız çoklu uçuşlar için yeterlidir. Bu heyecanı arkadaşlarınız, eşiniz ile yaşamak için Sky Fethiye doğru bir adrestir. Özel günlerde de uçuşlar gerçekleştirilebilir. Hava tahmin raporlarına bakarak uçuş planı günler öncesinden oluşturulabilir. Uçuş günü geldiğinde yamaç paraşütünü yapmak için herhangi bir engel yoksa eğlence başlar! 

Yamaç paraşütü hakkındaki diğer sorularınız için diğer yazılarımıza göz atın!

Sky Fethiye sosyal medya hesaplarına göz atın!

Fethiye gezi rehberini incelediniz mi?