Türkiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

 

Yamaç paraşütü, ekstrem sporlardan bir tanesi olarak değerlendirilen oldukça dikkat çekici bir heyecandır. İnsanların bu spor sayesinde adrenalin dolu dakikalar yaşadıkları üstelik spor heyecanını doğa ile iç içe geçirdikleri açık. Dünyanın farklı coğrafyalarında gerçekleşen yamaç paraşütü ülkemizde de çok yaygındır. Ancak pek çok adrenalin sever için bu sporun nerede yapıldığına dair bilgi birikimi sınırlıdır.

Bu yazımızda sizlere sadece Türkiye’nin en iyi yamaç paraşüt alanını tanıtmayacağız. Aynı zamanda burada yaşayacağınız deneyimi satırlarımızı okurken hissetmenize imkân sağlayacağız. O halde gelin bu enfes deneyime daha yakından bir göz atalım!

Yamaç Paraşütü
Yamaç Paraşütü

Fethiye Yamaç Paraşütü

Metrelerce yukarıdan kendinizi boşluğa atmak ve kuş gibi süzülmek sizin için en büyük heyecanlardan bir tanesiyse doğru yerdesiniz! Fethiye Ölüdeniz’de hem eşsiz manzarayı keşfedebilecek hem de yamaçtan aşağı bir kuş gibi süzülebileceksiniz.

Ege Bölgesi’nin en önemli yüksekliklerinden bir tanesi olan Babadağ, Fethiye’de yamaç paraşütünü yapacağınız yerdir. Türkiye’de bu sporun sözü geçtiğinde akla gelen ilk mekân olan Babadağ deniz seviyesinde yaklaşık 1965 metre yüksektedir. Bu da aşağıda kalan manzaranın kusursuzluğunu hissetmenizi sağlayacak önemli detaylardan bir tanesidir. Yaklaşık 45 dakika süren ve her anı kusursuzluğu ortaya çıkaran bu deneyim sizin için harika olacak.

Yamaç Paraşütü
Yamaç Paraşüt

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2021

Muğla’nın en değerli ilçelerinden bir tanesi olan Fethiye’de yamaçtan aşağı süzülmek ve eşsiz anlar yaşamak için ödemeniz gereken ücretleri merak ediyor musunuz? Yamaç paraşütünü gerçekleştirmek için ödeyeceğiniz ücretlerin farklılık göstereceği açık! Çünkü seçeceğiniz pist ve havada kalacağınız süre çok önemlidir. Bunun yanı sıra havadaki fotoğraf ya da videolarla ilgili talepleriniz fiyatlarda kesinlikle rol oynar.

Yamaç paraşütünde en uygun fiyatları yakalamak için iyi araştırma yapmanızı öneriyoruz. Araştırmalar sonunda Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2021 ile ilgili en iyi seçenek SkyFethiye olacaktır. Ancak siz yine de araştırmalarınızı yapmalısınız. Bu sayede araştırmalarınız neticesinde kararınızı vermeli ve benzersiz bir deneyime kapı aralamalısınız. Bu çok özel deneyim için bizimle iletişime geçerek macera ve adrenalin dolu anları zirvede yaşayabilirsiniz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

2021 ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ FİYATLARI

Muğla’ nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz Babadağ 1965 metre yükseklikten yamaç paraşütü deneyimini yaşamak ister misiniz?

Ölüdeniz de Paraşüt fiyatları bu sene ne kadar?

Her yıl dünyanın her yerinden gelen gezginler bu harika manzarada bu tecrübeyi yaşıyor. Ölüdeniz de her yıl ortalama 60.000  – 100.000 insan bu harika deneyimi yaşıyor.

Yamaç paraşütü, profesyonel pilotlar eşliğinde Ölüdeniz Babadağ dan eşsiz bir manzara eşliğinde adrenalin dolu zaman geçirebileceğiniz bir aktivitedir. Türkiye’de en çok tercih edilen ve manzarası ile unutamayacağınız bir anı olan Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatıyla herkese uygun bir  extreme aktivitedir. Bu yazımızda sizlere Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ve SKY FETHİYE ile nasıl uygun fiyatlar ile yamaç paraşütü aktivitesini yapabileceğinizi anlatacağız.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fotoğrafı

Yamaç paraşütü Nedir ve kimler yamaç paraşütü uçuşu yapabilir?

Yamaç paraşütü ile uçmayı çok istiyorsanız fakat korkunuzu yenemediyseniz tandem yamaç paraşütü sizi daha çok rahatlatacak ve güvenli hissedeceğiniz uçuşlardandır. Tandem yamaç paraşütü ile iki kişilik yamaç paraşütü uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli bir pilot ile uçuş yapıyorsunuz ve tek yapmanız gereken kalkış esnasında koşmak. Genelde turistlerin çok tercih ettiği bu yamaç paraşütü çeşidi eğitime gerek duymadan yamaç paraşütü yapmanızı sağlıyor. Böylece gökyüzünde süzülmenin keyfine daha çok varıyorsunuz.

www.skyfethiye.com

İnstagram: Sky Fethiye