Fethiye Aile Otelleri 2024

Fethiye aile otelleri, yılın yorgunluğunu kısa süreliğine de olsa bu bölgede atmak isteyen ve çocuklar için uygun içerikli otel arayışında olan kişilerin gündeminde. Fethiye bu konuda çok ideal bir bölge. Yetişkinler için sunduğu eşsiz güzelliklerin yanı sıra çocuklu aileler için de harika fırsatlara sahip. Yetişkinler için en büyük sorunsal, çocukla tatile gidememek. Ayrıca gidilse bile oldukça zorlu bir süreç yaşanacağını düşünmek de buna dahil. Fakat bu hatalı bir yaklaşım. Zira Fethiye çocuk dostu oteller ile meşhur bir bölge.

fethiye-aile-otelleri-2024
Fethiye Aile Otelleri 2024

Aile oteli konsepti, diğer otellere göre farklı ve özen gösterilmesi gereken hususlar barındırır. Hizmet ve tesis yapısı çocukların huzur ve mutluluğuna uygun olması gerekiyor. Fethiye aile otelleri ile tüm bu taleplerin karşılanması mümkün oluyor. Peki bir çocuklu aile otelinde ne gibi detaylar olması gerekiyor? Bunu birkaç maddede belirtmekte fayda var.

  1. Tesis yapısının çocuklar için uygun olması gerekli. Oyun parkları, çocuk havuzu, aktiviteler bunlara örnek olarak göstermekte fayda var.
  2. Fethiye aile otelleri konseptinde en önemli şey sakinlik. Otel aktivite konseptlerinin ve hizmet yaklaşımlarının sakinlik üzerine kurulması gerekiyor. Böylelikle aileler çocuklarıyla tüm yılın yorgunluğunu çıkarabiliyor.
  3. Ücret tarifesinde her şey dahil konsept oluyor. Aileler çocuklarıyla bir yandan tatil yaparken bir yandan da para sorunsalını düşünmek istemez.
  4. Tesiste çalışan personellerin çocuk psikolojisi ve yaklaşımı hakkında deneyim sahibi olması şart. Böylelikle daha sağlıklı bir iletişim kuruluyor.

Fethiye Alkolsüz Aile Otelleri

Fethiye ve çevre bölgeleri turizm alanında dünya markası dersek yanılmış olmayız. Her yıl dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca turist buraya akın ediyor. Ülkemizde de yerli turistler geride kalan bütün bir yılın yorgunluğunu Ölüdeniz sahilinde sıcak sularda atıyor. Burada her tarza ve talebe uygun bir seçenek mevcut. Zaten bölgeyi dünyada popüler yapan da bu. Peki Fethiye alkolsüz aile otelleri hangileri? İşte detaylar…

Likya Roard Resort Hotel

Fethiye’nin Dodurga mevkiinde bulunan Likya Roard Resort Hotel, muhafazakâr bir tatil arayışında olanlar için harika bir seçenek. Tamamen alkolsüz olan tesiste her şey dahil konsepti de bulunuyor. Ayrıca özel bir plajı ve geniş bir havuzunun da olduğunu belirtmekte fayda var. Fethiye otelleri her şey dahil konseptindekiler arasında Likya Roard, kesinlikle öne çıkıyor.

Ölüdeniz Zehra Hotel

Fethiye yöresinin yemyeşil doğasına sırtını dayamış olan Zehra Hotel, tamamen muhafazakar aile oteli konseptiyle tatilcileri ağırlıyor. İçkinin bulunmadığı tesiste 2 adet havuz mevcut. Sessiz, huzurlu ve sakin bir çocuklu aile tatili arayışındaysanız, bu oteli tavsiye ederiz.

Reis Royal Hotel

Fethiye merkezde kalmayı tercih edenler için Reis Royal Hotel cazip bir seçenek. Özellikle otelin içi ve odaları gayet şık bir tasarıma sahip. Merkezde olması birçok aktiviteye de ulaşmayı sağlıyor. Özellikle yamaç paraşütü yapmak isteyenler bu otelden kolaylıkla Babadağ pistine geçebiliyor.

fethiye-alkolsuz-aile-otelleri-2024
Fethiye Aile Otelleri Fiyatı 2024

Fethiye Aile Otelleri Fiyatı 2024

Havaların yavaş yavaş ısındığı şu günlerde çocuklu aileler tatil planlarını yapmaya başladı. Fethiye çocuklu aileler için birçok özel konsepte sahip. Özellikle otel seçeneği ile oldukça cazip bir yer. Üstelik hemen her bütçeden aile için tatil paketleri mevcut. Peki Fethiye aile otelleri fiyatı 2024 yılında kaç tl? İşte detaylar…

Ülkemizde kur hareketliliğinden dolayı otel fiyatlarında bu sezon artış gözlemleniyor. Özellikle 5 yıldızlı oteller için ateş pahası demek mümkün. Fakat Fethiye aile otelleri fiyatı, alkolsüz bir konsept olduğu için daha makul oranlarda. 2 gecelik bir tatili 3000 TL ile 5000 TL arasında bulabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Ölüdeniz Otelleri