Fethiye Aktivite Paketleri | En Ucuz 3 Tur Paketi

Fethiye aktivite konusunda bölgenin ve hatta dünyanın en çok çeşitli yapısına sahip şehridir. Coğrafi yapısı günümüzde çok sayıda spor, eğlence, adrenalin aktivitesi ve gezi konseptine müsaittir. Eşsiz güzellikteki denizi ve yemyeşil doğası da buna eklenince tam bir turizm bölgesi oluyor Fethiye Ölüdeniz. Her tatilcinin eğlence anlayışı farklıdır. Kimi uçarken mutlu olur kimi de rafting ile azgın sularda boğuşmaktan keyif alır. Bazısı da tekne ile maviliklere açıldığında huzuru bulur kendisi için. Peki sizin tarzınız ne? Yanıtınız her ne olursa olsun burada her türlü karşılığı var.

Tatil maliyetli bir süreç. Hele ki yerli turist için her aşama ince elenip sık dokunması gerekiyor çoğu zaman. Zira ülkede turizm yerli turiste oldukça pahalıya patlıyor. Bu sebeple planlamalarınızı oluştururken Fethiye aktivite paketleri ile daha az rakamlar ödeyebilirsiniz. Yamaç paraşütüne 150 dolar öderken yanına da paket kapsamında 35 dolara tekne turu ekleyebiliyorsunuz. Daha aksamlı ve eğlence dolu bir pakete sahip olmak isteyenler de full tatil turlarından faydalanabilir.

fethiye-aktivite-2
Fethiye Aktivite Paketleri

Fethiye’de yapılacak aktivite paketleri:

  • Ekonomik Fethiye tatil paketleri – Yamaç paraşütü & Tekne turu & ATV Safari
  • Fethiye Extreme ucuz tatil paketi – Paraşüt & Tekne turu & ATV & Dalış
  • Full Fethiye tatil aktiviteleri – Paraşüt & Tekne & ATV & Dalış & At turu

Fethiye aktivite paketleri ve turları SKY Fethiye markasından satın alınır. Bölgenin en deneyimli ve güvenilir Extreme organizasyon düzenleyicisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Fiyatlarımız bütçe dostu ve tatil için ayırdığını rakamlara dost olarak belirleniyor. Ayrıca 7’den 70’e herkes katılabilir. Whatsapp numaralı telefon hattımızdan rezervasyonlarınızı hemen şimdi yaptırın, avantajlı dönem fiyatlarımızdan yararlanın.

Fethiye Paket Turları

Fethiye’de fazla sayıda aktivite imkanı olduğu için tek tek rezervasyon yaptırmak, maliyet ve zaman açısından sizi zarara uğratabiliyor. Paket ve tur kapsamındaki alımlarda en başta bütçenize katkıda bulunuyorsunuz. Zira aktivite ücretlerinde %30’a varan bir indirimden yararlanıyorsunuz. Ayrıca zaman faktörünü de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Çünkü doğru planlama yapılmadığında bu eğlencelerin tamamını ya da belli bir kısmını gerçekleştirmek ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Peki ama Fethiye aktivite paketleri neler? İşte cevabı…

Fethiye Ucuz Aktivite Paketi

Bütçesi sınırlı olan ama Fethiye Ölüdeniz’in en güzel aktivitelerinden yararlanmak isteyenler için harika bir paket oluşturduk. İçerisinde tatilinizi unutulmaz kılacak eğlence unsurları var. Yamaç paraşütü ile gökyüzünde kuşlar gibi uçuyor, tekne turu aracılığıyla maviliklere açılıyor, ATV safarisiyle de doğanın kalbinde unutulmaz anlara tanıklık ediyorsunuz. Paket fiyatı için bizimle iletişim kurun. En avantajlı rakamlara bu eşsiz anları yaşamanız bizim ile mümkün.

YouTube video

Fethiye Ekonomik Aktivite Paketi

Ekonomik tatilciler için kampanyalı Fethiye aktivite paketleri çok değerlidir. Bazen 2 aktiviteye verilen para ile 3 aktivite rahatlıkla yapılmaktadır bu sayede. %30’a varan bir indirim halinden bahsediyoruz. Çok sayıda tutkunuzu bu yılki tatilinize sığdırmanız için bu fırsatlardan faydalanmanızı öneriyoruz. Ölüdeniz bölgesine gelmişken yamaç paraşütü yapmamak ya da ATV safari ile doğayı keşfetmemek olmaz. Ayrıca tekne ile bakir koyları görmeli ve tüplü dalış sayesinde suyun altındaki dünyayı da keşfetmek mutluluk verici olacaktır.

YouTube video

Fethiye Full Aktivite Paketi

Fethiye’nin full aktivite paket, bölgedeki en güzel tüm aktiviteleri aynı tatil sürecinde deneyimleyeceğiniz bir özelliktedir. Günümüzün en çok tercih edilen paketidir. Çünkü hem içerisindeki eğlenceler hem de sunulan fiyat çok ama çok avantajlıdır. Toplam 5 tane ayrı ayrı eşsiz güzellikte adrenalin sürecine dahil olursunuz. Fakat fiyat olarak neredeyse bir tanesi size ücretsiz gelmektedir. Ayrı ayrı alırsanız maddi açıdan maliyetli olacağı için paket satın almanızı öneriyoruz. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen eğlence tutkunlarını telefon hattımıza davet ediyoruz. Bu yıl Fethiye aktivite paketi sayesinde unutulmaz bir tatil geçireceksiniz.

Fethiye Aktivite Turları

Turizmin gözde şehri Fethiye, çok sayıda cezbedici unsura sahip. Gece hayatı, çarşısı, tarihi yerleri, denizi, doğal güzellikleri bunlardan başlıca olanları. Bir de bunlara kesinlikle içerisindeki aktiviteler eklenmelidir. Bireysel olarak katılabileceğiniz gibi düzenlenen turlar ile de süreçte yerinizi alabiliyorsunuz. Örneğin tekne gezisine çıkmak için tur en iyi seçenektir. Ya da ATV safari yapacaksınız bireysel yerine kalabalık bir Fethiye aktivite turları ile katılırsanız, süreçten çok daha fazla keyif alırsınız. Yamaç paraşütü bireysel olabilir ama diğer eğlence organizasyonların da bu konsepti tercih etmenizi öneriyoruz.

Fethiye Aktivite Turlarının Avantajları Nelerdir?

Tatilinizde tur programlarına dahil olduğunuzda beraberinde sağlayacağınız çok sayıda avantaj bulunmaktadır. Günlerinizi bu sayede dolu dolu yaşayabilir ve hayalini kurduğunuz çok sayıda şeyi gerçekleştirebilirsiniz. İşte Fethiye aktivite turları sayesinde elde edeceğiniz avantajlar…

  • Bütçe açısından daha fazla avantaj sağlarsınız. Gruplar halindeki katılımlarda maliyetler daha da aşağıya düşmektedir.
  • Eğlencenin seviyesi turlarda daha da yükselmektedir. Örneğin tekne turuna katıldığınızda çok sayıda insan ile eğlenebilir ve keyfin seviyesini katlayabilirsiniz.
  • Mutluluğunuza sevdiklerinizi de ortak edebilirsiniz.
  • Ulaşım ve transfer gibi sorunsallarınız olmayacağı için daha keyifli bir hale dönüşür süreç.
  • Bazı paketlerde yemek servisi de dahildir. Güzel lezzetleri tatma imkanını bulursunuz.
  • Aktiviteye başlamadan önce özel sigorta yapılır adınıza. Kendinizi ve sevdiklerinizi güvenceye almış olursunuz.
  • Sıcak ve soğuk içecek ikramları verilir.

Fethiye Aktivite Fiyatları

Fethiye’de aktivite fiyatları gayet makul ve bütçeyi yormayacak oranlara sahiptir. Bugün yabancı turistler kadar yerli turistler de rahatlıkla katılım gerçekleştirebiliyor. Fiyatlar sezondaki koşullara göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle net rakamlar ancak iletişim yoluyla öğrenilebilir. Fakat fikir sahibi olmanız için ortalama oran belirtebiliriz. Ucuz tatil aktivite paketlerine ortalama 250 dolar ile sahip olabilirsiniz. Paket içeriği arttıkça bu rakamların da artacağını en başta belirtelim.

fethiye-aktivite-1
Fethiye Aktivite Turları | En Ucuz 3 Aktivite Paketi

Fethiye’de Aktivite Pahalı mı?

Hayır, Fethiye’de eğlence dolu ve unutulmaz süreçlerin yaşanacağı aktivitelere katılmak kesinlikle pahalı değil. Eğer ki doğru bir firma tercih edilirse hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir hizmete ulaşabilirsiniz. SKY Fethiye bu nedenle günümüzün en öne çıkan Extreme organizasyon firmasıdır. Bölgenin her türlü aktivitesini profesyonel bir şekilde düzenliyor. Bunu yaparken de her daim tatilcilerin bütçeleri göz önünde bulunduruluyor.

Fethiye’nin Aktiviteleri Ne Kadar?

Seçeceğiniz aktivitenin türü, zorluğu, hazırlanma süreci aynı zamanda ne kadar olacağının da yanıtını hazırlar. Örneğin bir yamaç paraşütüyle atlamanın hizmet bedeliyle ATV safarinin oranları aynı değildir. Ama paket içerisine dahil ederek birden fazla aktivite tercih ederseniz işte o zaman en avantajlı seçeneklere sahip olmaktasınız. Peki ama Fethiye’nin aktiviteleri ne kadar? Kaç TL’ye kaç tane aktivite yapılabilir? Bu soruların yanıtı için iletişim araçlarımızı kullanmanız yeterli olacak.

Fethiye aktivite turları ve paketleri hakkında detaylı anlatım yaptığımız yazının sonuna geldik. Yukarıda belirttiğimiz paketlerden bütçenize ve tarzınıza en uygun olanı seçerek hemen şu anda rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Erken dönem kampanyalarını sakın kaçırmayın. SKY Fethiye olarak sizlere müthiş bir tatil dönemi diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye’de Gezilecek Yerler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir