Fethiye At Turu
Fethiye'nin eşsiz doğasında eğlenceli bir güne ne dersiniz?
ödeme seçeneği

Rezervasyon
Evet

yamaç paraşütü servis

Otel Transferi
Evet

Fotoğraf 
Evet

Aktivite Günleri
Her Gün

yemek

Yemek
Hayır

Tur Süresi
1 Saat

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Sigorta

 Transfer

Fethiye At Turu

Fethiye tatilinizi renklendirmek ve farklı aktivitelerle bu tatili unutulmaz yapmak elinizde. Çünkü bu eşsiz tatil beldesinde Fethiye at turu aktivitesi gerçekleştirebilir ve tatilinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Elbette Fethiye tatili denildiğinde akla ilk etapta deniz, kum, güneş ve muhteşem koylar geliyor. Dolayısıyla bir bütün halinde birbirinden farklı aktivitelerle destekleyerek rüya gibi bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon numaralarımızı aramak ve randevunuzu şimdiden oluşturmak olacaktır. Sonrasında söz konusu tarihte sizleri Ege’nin incisi Fethiye’de misafir etmek üzere bekliyor olacağız. İsterseniz şimdi bu unutulmaz tatilde hangi aktivitelerin sizleri beklediğini biraz daha detaylı şekilde aktarmaya çalışalım.

fethiye at turu

Yamaç Paraşütü Farklı Bir Alternatif Aktivite

Sıra dışı bir aktivite olan yamaç paraşütü için Fethiye Babadağ’dan daha isabetli bir tercih olamaz efendim. Uzman eğitmenlerimiz ve pilotlarımız eşliğinde gerçekleştireceğiniz uçuş Ölüdeniz’in muhteşem manzarasında gerçekleşiyor. Üstelik pilotun arka koltukta sizlerin ön koltukta oturduğu uçuş sürecinde muhteşem manzaranın doyasıya keyfini çıkarabilirsiniz. İzin verirseniz hemen önemli bir ilave bilgi paylaşalım. Yamaç paraşütü aktivitesine her yaştan insanın rahatlıkla katılabiliyor. Dolayısıyla adrenalin ve heyecan dolu bu aktivitemizi mutlaka denemenizi öneriyoruz. Bunun dışında isterseniz Dalaman çayında rafting heyecanı yaşayabilir ve bu extrem tatili Fethiye’de gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye ATV Safari Müthiş Bir Deneyim Yaşatacak

Son yılların popüler aktiviteleri arasında yer alan ve büyüleyici güzellikteki orman ile deniz manzarasında müthiş bir deneyim sizleri bekliyor. Evet, efendim Fethiye ATV safari aktivitemiz sevdiklerinizle birlikte harika fotoğraflar çekebileceğiniz ve son derece güzel vakit geçirebileceğiniz çok sayıda fırsat sunacaktır. Çünkü çam ormanlarının tertemiz havasında düzenlediğimiz bu aktivite sayın misafirlerimizin talep ettiği aktivitelerimizin başında geliyor. İzninizle yamaç paraşütü ile ilgili bir konuya açıklık getirdikten sonra kaldığımız yerden devam edelim. Fethiye Yamaç paraşütü aktivitesi için gelirken sadece spor ayakkabı giyilmesini tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni havadayken standart ayakkabıların düşme ihtimali bulunmasıdır. Bunun dışında hiçbir ilave giysi ve donanıma ihtiyaç bulunmuyor. Firmamızın bu aktivite ile ilgili her türlü donanıma sahip olduğunun altını çizmekte yarar görüyoruz. Lütfen başta Fethiye at turu rezervasyonu olmak üzere sormak veya bilmek istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Sizleri yanıtlamaktan ve ilçemizde misafir etmekten onur duyarız. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz. İletişim linkimiz.

İntagram‘da bizi takip edin!

yamaç paraşütü zamanları

Fethiye At Turu Saatleri

Fethiye at turu aktivitesinde tüm sezon boyunca her gün üç ayrı saat için rezervasyonumuz vardır.

08:00 – 10:00
12:00 – 14:00
16:00 – 18:00

Fethiye At Turu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Fethiye At turuna gelirken yanınızda herhangi bir şey getirmenize gerek yoktur.

Fethiye At Turu 2 Saat Sürüyor

 Aktivite için herhangi bir tecrübeye sahip olmanıza gerek yoktur.

Bu aktivite çin minimum yaş sınırı 14 yaş üzeridir.

Evet bu aktivite için rezervasyon yapmanız gerekli.

Benzer Aktiviteler

Fethiye Yamaç Paraşütü

Güvenli ve heyecanlı bir yamaç paraşütü deneyimine hazır mısın?

Fethiye Tekne Turu

Akdeniz' in muhteşem sularında eğlenceli bir güne hazır mısın?

Fethiye Tüplü Dalış

Tecrübeli eğitmenler ile harika bir dalış macerasına ne dersin?

Fethiye Jeep Safari

Fethiye'nin eşsiz doğasında harika bir güne ne dersiniz?

Aktivite Paketleri

Ekonomik Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Atv Safari
3 Aktivite

Extreme Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Atv Safari
4 aktivite

Full Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Atv Safari, At Turu
5 aktivite