Ödeme

Ön Ödeme

Transfer

Ölüdeniz-Ovacık

Aktivite Bölgesi

Fethiye/Kayaköy

Tur Günleri

Her Gün

Süre

2 Saat

Yemek

Hayır

5/5

Fethiye Atv Safari

ATV Safari

ATV safari, son dönemlerin en çok tercih edilen spor dallarından bir tanesi olarak bilinmektedir. ATV safari, adrenalin ve macera tutkunlarının en çok tercih ettiği spor dalları arasında yer almaktadır. Şehir hayatının yoğunluğundan kurtulmak isteyen ve yoğun trafik çilesine bir süre ara vermek isteyen kişiler ATV safari turunu tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirler. 

Mükemmel bir şekilde enerji depolayacağınız bir spor arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sky Fethiye aracılığı ile eşsiz bir şekilde ATV safari turu yapabilir ve enerjinizi en iyi şekilde harcayabilirsiniz. Peki, ATV safari nedir?

ATV Safari Nedir?

ATV safari 3, 4 ya da 6 tekerlekli araçlar ile gerçekleştirilen bir spordur. ATV, genel olarak motosikleti andıran bir yapıya sahiptir. Zorlu ve engebeli arazilerde dahi kolay bir şekilde kullanılan ATV ile safari keyfine en iyi şekilde varabilirsiniz. 

Her spor dalında olduğu gibi ATV safaride de çeşitli kurallar bulunmaktadır. Bilinen ciddi herhangi bir sağlık probleminin olmaması durumunda gönül rahatlığı ile ATV safari turuna katılmak mümkündür. Bunun yanı sıra ATV turuna katılmak için bireylerin sahip olması gereken bazı koşullar vardır. Söz konusu koşullardan ilki 14 – 18 yaş arasında ki bireylerin ebeveynleri ile tura katılmasıdır. Sürücü belgesinin talep edilmediği ATV turuna 14 yaşından küçüklerin binmesi ise sakıncalıdır. Önceden belirlenmiş olan parkurları çok daha eğlenceli bir hale getirmek için sevdikleriniz ile mükemmel bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. 

Tozlu, çamurlu ve engebeli arazilerde gerçekleştirilmekte olan bu mükemmel spor dalı ile tatilinizi kusursuz bir hale dönüştürmek ister misiniz? 1-3 saat arasında sürebilen safari turunu tercih ederek bu halinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sky Fethiye ile ATV Safari Turu

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Sky Fethiye aracılığı ile safari turu sizleri bekliyor. Güvenilir bir şekilde turlara katılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda profesyonel bir destek alabilir ve eğlenceli dakikalar geçirmek için hemen harekete geçebilirsiniz. Sky Fethiye ayrıcalıklarından yararlanmak için bizi tercih edin.

 

 

Günübirlik Turlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Fotoğraf ve Video

 Sigorta

 Rehberlik

Fethiye Atv Safari Hakkında;

Fethiye atv turu
fethiye atv safari1
fethiye atv safari

Fethiye Atv Safari Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tekne Turuna gelirken Havlu, şort, mayo, güneş kremi vb. gibi eşyalarınızı getirmeniz yeterlidir.

Fethiye tekne turu nda 6 adet koya uğruyoruz.

Tekne turu aktivitesi için tekneden inmediğiniz sürece yüzme bilmenize gerek yoktur.

Tekne turu için minimum yaş sınırı 4 yaş üzeridir.

Evet Fethiye Tekne Turu için rezervasyon yapmanız gerekli.