Fethiye ATV Safari

Fethiye atv safari
fethiyede-yapilacak-aktiviteler-2
Fethiye atv turu

Fethiye Paragliding | Fethiye Yamaç Paraşütü | Sky Fethiye IconFethiye Paragliding | Fethiye Yamaç Paraşütü | Sky Fethiye

Ölüdeniz, Çarşı Caddesi A Blok 5/2 Z10

5,0 931 yenilemeler

Fethiye atv safari hakkında genel bilgi

Ücretsiz iptal

Rezervasyon gününüze 24 saat kala iptal edin.

Yüksek güvenlik seviyesi

Deneyimli eğitmenler eşliğinde tatilinizin keyfini sürün.

Macera dolu parkur

Fethiye'inn muhteşem doğasında macera dolu bir turun keyfini sürün.

Aktivite Saatleri

Fethiye Atv Safari için sezon boyunca her gün 5 ayrı turumuz bulunmaktadır.

09:00
11:00
13:00
15:00
17:00

Aktiviteye Dahil Olanlar

Transfer (Ovacık)
Ekipmanlar
Sigorta

Kimler Katılabilir?

14 yaş üzeri
Tekerlekli sandalye için uygun değildir.

Extra Seçenekler

Fotoğraf ve video

Bunları da beğenebilirsin

Doğa ile baş başa 2 saat geçirmek ister misiniz? Heyecan ve adrenalin dolu bir aktivite olan ATV Safari ile Fethiye’de doyasıya yaşayabilirsiniz. Hazırlık ve deneyim gerektirmeyen bu harika eğlence, tatilinizi unutulmaz karelerle doldurmanızı sağlayacaktır. Yol boyunca ve doğada bol bol fotoğraf çekerek o anıları ölümsüzleştirebilirsiniz. Hizmetimizi kısaca hatırlatarak konumuza devam ediyoruz. ATV safarisine başlamadan önce rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü özellikle tatil sezonunda yoğun bir talep var ve rezervasyon herhangi bir aksama yaşamamanızı sağlayacak.

Her Bütçeye Uygun ATV Safari Fiyatları

Gelin bu harika eğlencenin bir detayını daha paylaşalım. ATV safari fiyatlarına takılmayın çünkü bu aktivitenin maliyeti oldukça makul seviyelerdedir ve çok uygun fiyatlara sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Tatiliniz boyunca farklı aktivitelerle uğraşacağınızı da göz önünde bulundurursak özel bir yere sahip olacak ATV safarisinin her bütçeye uygun olacağı söylenebilir. Ayrıca rezervasyon yaptırmak isterseniz, mobil cihazlarda ekranın alt kısmında yer alan telefon numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Fethiye atv safari

Dörtlü Tur Öncesi Bilgiler

ATV turu öncesi yaptığımız hazırlıklar hakkında sizler için kısa bilgiler. Bu ekstrem aktivite Kaya köyündeki ormanlık alanda 2 kişilik ATV bisikletlerimizle başlar. Kişi sayısı artarsa ​​diğer atv’lerimiz de devreye giriyor. Yani kişi sayısı sınırlı değildir. Ayrıca kullanımı son derece kolay olan ATV’ler, neredeyse bir bisiklet kadar kolay kontrol edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

ATV Safari Unutulmaz Bir Hatıraya Dönüşüyor

ATV sürücüleri belirli bir yaş grubundan olmalıdır. Unutulmamalıdır ki bu taşıma çocuklar tarafından kullanıma uygun değildir. Bu hizmet dışında tatilinize yeni bir boyut kazandıracak Fethiye Babadağ yamaç paraşütü aktivitelerimize katılabilirsiniz. Bu eğlence hakkında daha fazla bilgiyi linkte bulabilirsiniz. Ayrıca ATV safari turu hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden iletişime geçmemizi isteyebilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdiden iyi dinlenmeler dileriz. Yakında görüşürüz, kendine iyi bak.