Previous
Next
Fethiye atv safari
fethiyede-yapilacak-aktiviteler-2
Fethiye atv turu

Fethiye ATV Safari

5/5

Aktivite hakkında genel bilgi

Calendar

Ücretsiz iptal

Rezervasyon gününüze 24 saat kala iptal edin.

Sparkles

Ücretsiz otel transferi

Tüm misafirlerimiz için Ovacık'dan ücretsiz otel transfer hizmeti.

Heart

Yüksek güvenlik seviyesi

Deneyimli eğitmenler eşliğinde tatilinizin keyfini sürün.

Sparkles

Covid-19 önlemleri

Covid-19 kapsamında gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Stopwatch

Macera dolu parkur

Fethiye'inn muhteşem doğasında macera dolu bir turun keyfini sürün.

 • Fethiye Atv Safari için sezon boyunca her gün üç ayrı zamanımız var.

  08:00 – 10:00
  12:00 – 14:00
  16:00 – 18:00

 • Otel transferi
 • Ekipmanlar
 • Sigorta
 • 14 Yaş ve üzeri
 • Fotoğraf ve video

Bilmeniz Gerekenler

 • Spor ayakkabı
 • Güneş Gözlüğü
 • Kendi kameranız ile çekim

Bunları da beğenebilirsin

Doğa ile baş başa 2 saat geçirmek ister misiniz? Heyecan ve adrenalin dolu bir aktivite olan ATV Safari ile Fethiye’de doyasıya yaşayabilirsiniz. Hazırlık ve deneyim gerektirmeyen bu harika eğlence, tatilinizi unutulmaz karelerle doldurmanızı sağlayacaktır. Yol boyunca ve doğada bol bol fotoğraf çekerek o anıları ölümsüzleştirebilirsiniz. Hizmetimizi kısaca hatırlatarak konumuza devam ediyoruz. ATV safarisine başlamadan önce rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü özellikle tatil sezonunda yoğun bir talep var ve rezervasyon herhangi bir aksama yaşamamanızı sağlayacak.

Her Bütçeye Uygun ATV Safari Fiyatları

Gelin bu harika eğlencenin bir detayını daha paylaşalım. ATV safari fiyatlarına takılmayın çünkü bu aktivitenin maliyeti oldukça makul seviyelerdedir ve çok uygun fiyatlara sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Tatiliniz boyunca farklı aktivitelerle uğraşacağınızı da göz önünde bulundurursak özel bir yere sahip olacak ATV safarisinin her bütçeye uygun olacağı söylenebilir. Ayrıca rezervasyon yaptırmak isterseniz, mobil cihazlarda ekranın alt kısmında yer alan telefon numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Fethiye atv safari

Dörtlü Tur Öncesi Bilgiler

ATV turu öncesi yaptığımız hazırlıklar hakkında sizler için kısa bilgiler. Bu ekstrem aktivite Kaya köyündeki ormanlık alanda 2 kişilik ATV bisikletlerimizle başlar. Kişi sayısı artarsa ​​diğer atv’lerimiz de devreye giriyor. Yani kişi sayısı sınırlı değildir. Ayrıca kullanımı son derece kolay olan ATV’ler, neredeyse bir bisiklet kadar kolay kontrol edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

ATV Safari Unutulmaz Bir Hatıraya Dönüşüyor

ATV sürücüleri belirli bir yaş grubundan olmalıdır. Unutulmamalıdır ki bu taşıma çocuklar tarafından kullanıma uygun değildir. Bu hizmet dışında tatilinize yeni bir boyut kazandıracak Fethiye Babadağ yamaç paraşütü aktivitelerimize katılabilirsiniz. Bu eğlence hakkında daha fazla bilgiyi linkte bulabilirsiniz. Ayrıca ATV safari turu hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden iletişime geçmemizi isteyebilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdiden iyi dinlenmeler dileriz. Yakında görüşürüz, kendine iyi bak.