Fethiye Balık Avı Turu

fethiye balık avı
fethiye balık avı
fethiye balık avı

Fethiye Paragliding | Fethiye Yamaç Paraşütü | Sky Fethiye IconFethiye Paragliding | Fethiye Yamaç Paraşütü | Sky Fethiye

Ölüdeniz, Çarşı Caddesi A Blok 5/2 Z10

5,0 931 Yorumlar

Ücretsiz iptal

Rezervasyon gününüze 24 saat kala iptal edin

Ücretsiz otel transferi

Tüm misafirlerimiz için Fethiye'den ücretsiz otel transfer hizmeti

Tam günlük aktivite

Fethiye'nin muhteşem doğasında gün boyu bir tur

Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği

Teknede kahvaltı ve öğle yemeği opsiyonu

Fethiye balık avı turu hakkında genel bilgi

Aktivite Saatleri

Aktivite başlangıcı: 09:00
Aktivite bitişi: 16:00

Aktiviteye Dahil Olanlar

Otel transferi
Kahvaltı
Öğle yemeği
Rehberlik
Ekipmanlar

Getirmeniz Gerekenler

Şort
Havlu, güneş kremi

Fethiye Balık Avı Hakkında Sık Sorulan Sorular

10 Yaş üzeri

Evet, Fethiye balık avı turu için otel transfer hizmetimiz vardır.

 • Fangri
 • Akya
 • Lagos
 • Sinarit
 • Palamut
 • Çipura

Evet, tüm ekipmanlar dahildir.

Fethiye Balık Avı Turuna Katılanların Kovaları Doluyor!

Fethiye balık avı turuna katılanlar unutulmaz bir yaz macerasını deneyimliyor. Teknede sabah kahvaltısının keyfi, öğlen yemeğinin lezzeti, dolan bol bereketli balık kovaları ve masmavi denizlerin keşfi için bu Fethiye etkinliğine katılabilirsiniz. Herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın yerli yabancı her birey Fethiye tekne balık turuna dahil olabiliyor.

Balık avı tutkunu misafirlerimizin en verimli av sürecini yaşaması için döneme bağlı olarak hedef balık çalışması yapıyoruz. Av rotalarımızı da buna göre belirliyoruz. Akya, sinarit, trança, fangri, mercan, çipura ve yazılı orkinos gibi balıklarından peşinde koşarken oltanızı her çekişte yaşadığınız mutluluğa ortak oluyoruz.

SKY Fethiye markası, Fethiye ve Ölüdeniz bölgesinin en güzel ve verimli meralarında balık avı turları gerçekleştiriyor. Fethiye balık avı turundan keyif almak için, vaktin her anının verimli geçmesi şart. Profesyonel ekibimiz de her sortisinde bunu %100 olarak sağlıyor.

Fethiye’de balık avı tekne turları her gün gündüz vakti düzenlenmektedir. Hafta içi saat 09:00’da başlayan serüven akşamüzeri 16:00’a kadar devam etmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yine 09:00 – 16:00 arasında Akdeniz’in en değerli balıklarının peşinden gidebiliyorsunuz. Fakat kalkış saatinde rezervasyon dışı tekneye alım yapılmıyor. Önceden yerinizi ayırtmanız şart.

Fethiye Ölüdeniz bölgesinde balık avı turuna katılmanız için 7 harika sebep:

 1. Sabah kahvaltınızı denizin üstünde yapar ve eşsiz bir deneyim yaşarsınız.
 2. Öğle yemeğinde Türk ve İtalyan mutfağından lezzetli sunumları keşfedersiniz.
 3. Harika hedef balıklarını yakaladıkça aktiviteden aldığınız keyif oranı da artar.
 4. Tam gün aktiviteye dahil olursunuz.
 5. Otelinizden ücretsiz olarak transfer ediliyorsunuz.
 6. Güneşlenme ve denizde yüzme fırsatlarını yakalıyorsunuz.
 7. Fethiye kıyılarından uzakta sessiz ve sakin bir ortamın keyfini çıkarıyorsunuz.

Tatilinizde özel bir yer katacak Fethiye balık avı turuna ister kendi olta takımınızla dahil olabilirsiniz, isterseniz de ekibimizden bu konuda profesyonel bir destek talep edebilirsiniz. Daha önce hiç balık tutmadım diye de üzülmeyin. SKY Fethiye baştan sona sizin yanınızda!

2023 Sezonu Fethiye Balık Avı Tur Fiyatlarında Erken Rezervasyon Fırsatları

Fethiye balık avı tur fiyatları, rezervasyon öncesi merak edilen konulardan birisidir. Fakat 2023 balık avı turu için net bir bilgi vermek mümkün değil. Sezon koşullarına göre farklılık gösteriyor. Firmamızla iletişim kurarak bu yazın fiyatları hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Fethiye’de En İyi Balık Turu Düzenleyen Firması İle Tanışın!

Balık avı aktivitesi, deneyimli ekip, profesyonel hizmet ve kaliteli deniz araçları bir araya gelince mümkün olabilir. Bunun bilinciyle %100 sizin memnuniyetinize odaklı hizmet veriyoruz. Fethiye’de en iyi balık avı turu gösterilmemizin temel faktörü de bu şüphesiz. Uzun yıllardır kaptanlarımız Fethiye ve Ölüdeniz bölgesinde su altı sonar çalışmaları yaptı. Bugün bölgenin en iyi mera haritasına sadece biz sahibiz. Sizi götürdüğümüz her noktada oltanız hiç sakin durmayacak.

SKY Fethiye balık avı tekneleri her türlü müşteri ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Oltanızla balık tutmaya konsantre olabilmeniz için koltuk dizaynı yapıldı. Telefon şarjı için özel USB şarj istasyonları da düşünüldü. Sıcak soğuk içecek, olta takımı, müzik ihtiyaçlarınızın tamamı bu süreçte ücretsiz olarak size temin ediliyor.

Fethiye’de Balık Avına Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

Fethiye’nin en iyi balık avı tur firması ile bu maceraya katılmak ister misiniz? 2023 yaz sezonu rezervasyonları başladı. Teknede yerinizi almak ve balık avına katılmak için tek yapmanız gereken erken rezervasyon kaydı oluşturmak. Web sitemiz üzerinden, telefon ya da WhatsApp iletişim araçlarımız vasıtasıyla rezervasyonunuzu hemen oluşturun.