Fethiye Dalış Turunda Fotoğraf ve Video Ücretli mi?

fethiye-dalis-turunda-fotograf-ve-video-ucretli-mi-1

Sosyal medyanın yaygın bir hale gelmesinin ardından fotoğraf ve video çekimi hayatın bir gerçeği oldu. Fethiye dalış turunda fotoğraf ve video ücretli mi? sorusu da bu nedenle çok sık gündeme gelmektedir. Su altı aktivitelerde fotoğraf ya da video çekecek donanımlar mevcut. Dalış okulları bu konuda son teknolojik cihazlardan yararlanıyor. Yani evet çekim yapmak mümkün. Hem de ultra HD ve yüksek kalitede kayıtlar alınmaktadır. Ama bu soru kendi telefon ya da kayıt cihazlarınız için soruluyorsa o zaman durum değişiyor.

Son yıllarda akıllı telefonlara su geçirmez özellik geldi. Iphone Samsung marka gibi telefonlar ile denizin altında resim ya da video çekimi yapılabiliyor. Hatta kimisi canlı yayın bile gerçekleştirebiliyor. Böylesine kolay bir hale gelmesi, katılımcılar tarafından da aktiviteye katılırken yanlarına telefon alabilecekler mi sorunsalını doğuruyor. Genel olarak dalış okullarının bu konudaki uygulamaları aynı. Peki Fethiye dalış turunda fotoğraf ve video ücretli mi? İşte detaylar…

Öncelikle kendi telefonlarınız ile bunu yapabilecek misiniz onun yanıtını verelim. Ne yazık ki bu mümkün değil. Yani kendiniz dalış turlarında görsel kayıt alamıyorsunuz. Bunun çok sayıda sebebi olsa da en temel unsuru güvenliktir. Profesyonel bir dalıcı olmadığınız için dikkatinizi başka şeylerin dağıtması, hem sizi hem de turdaki diğer bireylerin güvenliğini riske atan bir durumdur. Bu kural tüm firmalar için genel bir uygulamadır. Ama bu demek değil ki böylesine özel anlarınızı güzel pozlar ile ölümsüzleştirmeyeceksiniz. SKY Fethiye harika çözümleriyle sizin yanınızda.

fethiye-dalis-turunda-fotograf-ve-video-ucretli-mi-2
Fethiye Dalış Turunda Fotoğraf ve Video Ücretli mi?

Fethiye dalış turlarınızda fotoğraf ve video çekim hizmeti için sadece 20 dolar gibi bir ücret ödüyorsunuz. 2022 yılı için belirlenen rakam bu şekilde. Dalgıçlarımız suyun altındaki her karenizi özel ve yüksek teknolojiye sahip su altı kameralarıyla kaydediyor. Etkinlik bittiğinde ise USB, CD ve mail gibi araçlar üzerinden sizlerle paylaşılıyor. Dilerseniz bunları kısa sürede bastırma imkanınız da var. Rezervasyonlarınızda resim çektirmek istediğinizi lütfen not düşürün.

Fethiye Dalış Turunda Fotoğraf ve Video Neden Ücretli?

Katılımcılar su üstündeki hayat ile su altındaki hayatı karıştırınca telefonlar ile kolayca çekim yapabileceklerini düşünüyorlar. Oysa derinlerde odak noktanız kendiniz ve çevrenizdeki yaşam olmalıdır. Fotoğraf çekimine ayıracağınız ekstra vakit ve çaba sizi tehlikeye sokabileceği gibi aynı zamanda grubu da riske atabilir. Böyle bir şeyin olmasını kimse istemeyecektir. Peki çözüm ne? Fotoğraf çekmek mümkün mü? İşte yanıtı.

Fethiye dalışlarında fotoğraf ve video çektirmek istiyorsanız 20 dolar ödemeniz yeterli. Dalış ücretine ekstra olarak ödenen bir bedeldir bu. Ama unutulmamalıdır ki son teknoloji cihazlar ile harika pozlara sahip oluyorsunuz. Normalde suyun altı her ne kadar berrak olsa da çekim için güçlü makineler gerekiyor. Aksi halde pozlar bulanık çıkmaktadır. Yani kişisel telefonlar ile üst kalitede bir görüntü elde etmek mümkün olmuyor. Bu sebeple turlara katılacağınız zaman bu hizmetimizi tercih etmenizi öneririz. Böylece ömür boyu saklayabileceğiniz anılarınız olacak.

Fethiye Dalış Fotoğraf Çekim Ücreti 2022

Dalışlarda sadece fotoğraf çekimi ya da sadece video çekimi gibi bir durum yok. Eğer bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız paket olarak satın almanız gerek. Fotoğraf video çekim paketi ise sadece 20 dolar olarak belirlenmiştir. Dalış ücretinize ek olarak bu ücreti ödeyebilir ve eşsiz güzellikteki pozlara sahip olabilirsiniz. Çekilen bu görselleri dijital ortama da aktarıp sizlere iletebiliyoruz. Böylece sosyal medyanıza renk katabiliyorsunuz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Dalış Turu ve 2022 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir