Fethiye Dalış Turu ve 2024 Fiyatları

fethiye-dalis-3

Fethiye dalış konusunda Akdeniz ve Ege’nin en özel noktalarına sahip. Mavinin en güzel tonlarının bulunduğu denizinde metrelerce derine inerek esrarengiz bir yaşamın gizemi sizleri büyülüyor. Her yaştan bireyin katılım gerçekleştirdiği bu etkinlik Dalyan koyu, Kızıl Ada feneri, Afkule ve Üç Tüneller gibi bölgelerde gerçekleşiyor. Ayrıca Baracuda Resifi ve Soğuk Mağara da adrenalin tutkunlarının en çok sevdiği yerlerden bazıları.

Fethiye’deki deniz dalış aktivitesi için eşsiz bir seçenek. Buna çok sayıda faktör sayabiliriz. Neden yapmanız gerektiğini gösteren en önemli belirtilerden biri suyun temizliği ve ışık huzmelerinin su altına çok rahat geçiş sağlaması. Böylece en dipte dahi çok net bir görüntüye sahip oluyorsunuz. Canlıları yakından görebiliyor hatta onlara dokunabiliyorsunuz. Özellikle de fotoğrafçılar için eşsiz bir detay bu. Fethiye dalış turu ile katılım gerçekleştirdiğinizde profesyonel kameralar ile fotoğraf ve videolarınız çekiliyor. Ömür boyu hiç unutulmayacak, baktıkça güzel tebessümler yaratacak anılarınız olacak.

Bölgenin derinliklerinde çok sayıda özel canlı var. Sadece buranın denizinde denk gelebileceğiniz türden deniz canlıları bunlar. Örneğin temizleyici karides ismiyle bilinen asıl ismi ‘Plesionika Narval’ olan eşsiz güzellikteki canlılar ile denk gelebiliyorsunuz. Yer altı mağaralarında bu karides türleri yaşıyor. Ayrıca eğer şanslı gününüzdeyseniz Kızıldeniz’den göz eden üçgen balık türleri ile de karşılaşmanız mümkün. Fethiye dalış etkinliğini sadece bu özel deniz canlılarını görmek için bile dünyanın çoğu yerinden gelen keşif tutkunları var. Bu yaz onların arasına katılmaya ne dersiniz? O halde detaylara geçelim.

fethiye-dalis-1
Fethiye Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu

Her insanın tutku duyduğu bir coğrafi yapı vardır. Kimi gökyüzüne karşı heyecan besler kimi ise suyun altındaki gizemli yaşamın kapılarını aralamak. Ama mutlaka heyecan duyduğu bir şey var. Suyun altında olmaktan mutlu olanlar için Fethiye dalış turu en iyi seçenek. 10 metre derine dalınıyor ve yeni bir dünyanın kapıları aralanıyor. Kimi dalış noktalarında bu derinlik 15 metrelere kadar çıkabiliyor. Deneyim ya da eğitim sahibi olmanıza gerek yok. Profesyonel dalgıçlar size yardımcı oluyor. Tüm süreç güvenli ve bir o kadar da heyecan dolu. Huzur payını da unutmamak gerekli. Suyun insana o dinginlik veren hissini herkes yaşamalı.

Fethiye dalış turu baştan sona katılımcının memnuniyetine odaklı bir süreçtir. Talep doğrultusunda otelden alınır ve dalış okuluna gidilir. Orada ön eğitim verilir. Yaklaşık 25 – 30 dakika süren bu eğitimin ardından suyun altındaki süreç ile alakalı güzel bir teorik deneyim kazanmış olursunuz ve kendinizi dalmaya hazır hissedersiniz. Sonrasında özel ekipmanlarınızı giyer ve profesyonel dalgıçlar ile denize açılırsınız. Dalış yine bu dalgıçlar ile birlikte grup halinde gerçekleştirilir. Yani son derece güvenli bir etkinliğin içinde oluyorsunuz.

fethiye-dalis-2
Fethiye Dalış Turu

Suyun Altındaki Gizemi Bizimle Keşfedin!

Fethiye bölgesinde dalış hizmeti veren okul sayısı hayli fazla. Ancak profesyonel dalgıçlara ve vizyona sahip olanların sayısı az. Süreci güzel ve keyifli kılan en önemli faktör deneyimli bir ekip ile dalmaktır. SKY Fethiye ile bu fazlasıyla mümkün. Fethiye dalış turu kapsamında çok sayıda avantaja sahip oluyorsunuz. En başta malzemeler tarafımızca temin ediliyor. Ayrıca sizlere özel sigorta yaptırıyoruz. Diğer hizmetleri ise birkaç maddede listeleyelim.

Fethiye’deki dalış turuna dahil olan hizmetler:

  • Önceden yaptığınız rezervasyonlarınızı dalışa 24 saat kala iptal etme hakkına sahipsiniz.
  • Rezervasyon iptallerinde ücret iadesi kesinti olmadan yapılır.
  • Ortalama 30 dakika boyunca suyun altında kalıyorsunuz.
  • Sabah ve öğlen olmak üzere günde 2 farklı tura katılma imkanınız var.
  • Mavi Mağara koyunda dalış gerçekleşiyor.
  • Dalış etkinliği için sigorta yapılmaktadır.
  • Dalış ekipmanları okulumuz tarafından verilir. Sizin herhangi bir ekstra malzeme almanıza gerek yok.
  • Fotoğraf ve video çekim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ama bu ekstra hizmet kapsamına girmektedir.
  • Yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuyoruz.

Yukarıdaki tüm imkan ve fırsatlar SKY Fethiye firması ile mevcut. Çok daha fazlası da var. Güzel bir aktivite yaşamak istiyorsanız hemen şimdi arayabilirsiniz. İletişim araçlarımız 7/24 sizlerin hizmetinizdedir. İyi dalışlar diliyoruz.

7’den 70’e Herkes Bizimle Dalabilir

Denize olan tutkunun bir yaşı yoktur. Çoğu zaman bu tutku çocuk yaşlarda belli eder. Bu dönemlerde gerçekleştirilen dalışlar ise çocuklar için geleceğe dair özgüven demektir. Ailecek katılım gerçekleştirebilirsiniz. Hem siz hem de çocuklarınız Fethiye dalış ile ortak güzel bir anı biriktirebilir. Dalış okulumuzun belirlediği minimum dalış yaşı 14 olduğunu not düşelim. Bu konuda ufak tefek esnemeler olabilir. İletişi kurarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Fethiye Dalış Fiyatları

Dalmak, daha önce hiç gerçekleştirmeyenler için uzaktan bakıldığında maliyetli bir aktivite gibi görünebilir. Ancak günümüzün sunduğu maceraya göre en makul fiyatlı etkinliği demek mümkün. Özellikler de Fethiye dalış fiyatları diğer illere göre daha cazip oranlarda katılımcılara sunuluyor. 2024 yılında bir kişi 35 dolar gibi bir ödemeyle suyun altındaki dünyayı gözlemleyebiliyor. 30 dakikalık bir macera olduğu düşünüldüğünde dalmanın pahalı olduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Aileler tatil planlamalarını oluştururken bütçelerine göre aktivite seçer. Fethiye’de çok seçenek olması da turistler için iyi bir alternatif. Gökyüzünde uçmak isteyenler yamaç paraşütüne yönelirken deniz tutkusu olanlar tüplü dalışa yöneliyor. Dileyen de paket turlardan yararlanarak hem paraşüt hem de dalış aktivitelerine aynı anda katılıyor. İkili tur satın almaları her zaman için daha avantajlı olmaktadır. 185 dolar ödemeniz yeterli. Tüm hizmetlerden yararlanıyorsunuz. Sadece fotoğraf ve video çekimi buna dahil değil. Genel olarak konuyu tablo halinde detaylandıralım.

2024 yılında Fethiye’deki tüplü dalış aktivitesinin fiyat listesi:

SEÇENEK FİYAT
Kişi başı Fethiye dalış fiyatı 50-600 Dolar
İki kişi dalış ücreti 100-120 Dolar
Üç kişi tüplü dalış ücreti 150-200 Dolar
Fotoğraf ve video çekim fiyatı 20-30 Dolar
Yamaç paraşütü ve dalış fiyatı 185-200 Dolar

Yukarıda fiyatlar güncel olup dönemsel olarak farklılık gösterebilir. En net fiyat tarifesine ulaşmak için iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Fethiye’de Dalmak Pahalı mı?

Kesinlikle değil. Özellikle de yamaç paraşütü ile birlikte rezervasyon yaptırıldığında daha da makul bir orana düşüyor. Bu tür aktiviteler insanın hayatında sınırlı sayıda deneyimleyeceği ekstrem durumlardır. Ama izi ömür boyu sürer. Kişi başı 35 dolar gibi bir rakam ödeyerek hemen rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Fethiye Dalış Merkezleri

Fethiye, çok sayıda dalış okulunu bünyesinde bulundurduğu için artık bu aktivitede merkez haline gelmiş durumda. Bunda şüphesiz denize kıyısının uzun olması ve dalış noktalarının fazla miktarda olmasının payı büyük. Rezervasyon yaptırırken katılımcılar da profesyonel bir hizmet ile karşılaşmak istiyor. Çünkü ne de olsa ekstrem aktivitelerden birisidir dalış. 20 yılı aşkın süredir sektörün içinde olan SKY Fethiye ile tüm taleplerinize en iyi karşılığı bulabilirsiniz. Bölgenin en deneyimli dalgıç kadrosuna sahibiz. Güvenliğinizi ön planda tutuyoruz ve süreci sizin adınıza keyifli hale getiriyoruz. Bu yaz denizin keyfini çıkarmak istiyorsanız hemen şimdi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca yamaç paraşütüyle ikili bir paket ile harika bir tatil geçirmeniz mümkün.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Tüplü Dalış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir