Fethiye Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Fethiye evcil hayvanla gidilecek otel

Tatil planları yapılırken evcil hayvan sahipleri için Fethiye evcil hayvan kabul eden oteller konusu oldukça önemli. Çünkü günümüzde her otel ne yazık ki evcil hayvan kabul etmiyor. Sayı sınırlı olunca tatilciler doğru oteli bulmakta zorlanıyor. Hatta bu özellikte bir otel bulunamaması durumunda birçok birey tatil planlarını iptal ediyor. Böyle bir sorunsal ile karşılaşmamanız için hayvan dostu oteller listesi oluşturduk. SKY Fethiye ailesi olarak keyifli okumalar ve tatiller diliyoruz.

fethiye-evcil-hayvan-kabul-eden-oteller-1
Fethiye Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Fethiye Hayvan Dostu Oteller

Fethiye’de hayvan dostu otel bulmakta zorlananlar için harika bir liste oluşturduk. Bu oteller sayesinde tüylü dostlarınızı evde bırakmak zorunda kalmayacaksınız. Birlikte güzel bir tatilin tadını çıkaracaksınız. Fakat aşağıda belirteceğimiz otellerde rezervasyon yaptırmadan önce mutlaka kedi köpek aldıklarını teyit etmenizi öneriyoruz. Zira tesis politikalarında güncelleme olabilmektedir. İşte Fethiye evcil hayvan kabul eden oteller…

a)      Golden Moon Hotel

Bu turizm tesisinde her boydan köpek ya da kedi götürebiliyorsunuz. Tam bir evcil hayvan dostu otel olduğunu söylemek mümkün. Özellikle evcil hayvanlar için ekstra bir üret talep etmemeleri tatilciler açısından önemli bir detay. Fethiye’deki tatil planlarınız arasına bu alternatifi dikkate alarak minik patileri de yanınızda götürme hakkına sahipsiniz. Tek dezavantajı olarak pet dostu restoran yok. Bu bilgiyi dikkate alarak rezervasyon yaptırın.

b)      Faralia Butik Hotel

Bu otelin odalarında en fazla 1 evcil hayvana izin veriliyor. Ayrıca küçük ve orta boy kedi ya da köpeklere müsaade edildiğini belirtmekte fayda var. Konum olarak ormanlık bir dağın eteklerinde bulunuyor. Ağaçların arasındaki havuzu ise huzur dolu bir süreç vadediyor. Faralia Butik Hotel, Fethiye evcil hayvan kabul eden oteller listemizin ikinci sırasında yer alıyor.

c)      Deep Ocean Camping – Aduls Only (+12 Yaş)

Tatilde kamp konseptini sevenler için bu tesis harika bir alternatif oluşturuyor. 12 yaş ve üstünü kabul eden Deep Ocean, Fethiye pati otelleri arasında en iyi kaliteye sahip. Zira tüm boydan evcil hayvan burada konaklama imkanına sahip. Özelliklerinden bazıları ise şunlar:

  • Her boydan kedi köpeğe izin var
  • Oda içerisinde 1 evcil hayvan kalabiliyor
  • Evcil hayvanlar için ekstra ücret talep edilmiyor
  • Pet dostu restoran yok

d)      Mandarin Mango Butik Otel

Uzman veterinerlere göre köpeklerin evde 2 gün kedilerin ise 5 günden fazla evde yalnız kalmaması gerekiyor. Psikolojik açıdan uzun süre evde yalnız kalan evcil hayvanlarda sorunlar gözlemleniyor. Böyle bir sorunsal ile karşılaşmamak için Mandarin Mango Butik Otel sizlere harika bir alternatif sunuyor. Çünkü bu tesise her boydan evcil hayvan getirmek mümkün. Ayrıca pet dostu restoranı olan nadir turizm işletmelerinden birisi. Kısacası Fethiye evcil hayvan kabul eden oteller arıyorsanız Mandarin Mango tam da aradığınız özelliklerde.

Patili Oteller 2022

Evcil hayvan ile bir arada yaşamak dünyanın en güzel duylarından biri. İnsanın yalnızlığını giderdiği bir dost olan hayvanlar, zaman içerisinde sahiplerine büyük bağ kuruyor. Bu bağ tatil dönemlerinde evde yalnız kaldıklarında büyük sorunlara yol açıyor. Unutulmamalıdır ki evcil hayvanlar uzun süre yalnız kalamaz. Bunun için ülkemizde harika patili oteller mevcut. Üstelik 2022 yılında makul fiyatlar ile rezervasyon yaptırmak mümkün.

fethiye-evcil-hayvan-kabul-eden-oteller-3
Patili Oteller 2022

Fethiye evcil hayvan kabul eden oteller farklı özelliklere sahip. Kiminde pati restoranı varken bazısında bu özellik ne yazık ki yok. Ayrıca bazı otellerde oda başına 1 evcil hayvan düşüyor. Yani birden fazla evcil hayvana sahipseniz rezervasyon yaptırmadan önce bu konuyu göz önünde bulundurun.

Evcil Hayvan Kabul Eden Otel Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pati kabul eden otel bulmak günümüzde hayli zor. Bu özelliği sunan nadir otellerde de istenilen hizmeti görmek için, seçim sırasında bazı hususlara dikkat edilmesi gerekiyor. Tatilin sizin kadar pati dostunuz açısından da keyifli geçmesi için öncelikle yemek servisine odaklanmalısınız. Fethiye’deki birçok otel, sadece kedi ve köpek misafirleri için düzenli olarak mama servisi yapmaktadır.

Evcil hayvan oteli seçerken bir diğer dikkat edilmesi gereken konu da minik patilerin sosyalleşme imkanlarıdır. Tesiste yeşil alanın olmasına özen gösterin. Böylece tatil esnasında onları da gezdirerek sosyalleştirme imkanına ulaşmış olacaksınız.

YouTube video

İlginizi çekebilir: 2022 Fethiye At Binme Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir