Fethiye Gece Hayatı 2024

Fethiye Gece Hayatı 2023

Fethiye gece hayatı 2024 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Pandemi sürecinde ivmesi düşen gece hayatı, geçtiğimiz günlerde yasakların kalkmasının ardından yeniden hız kazandı. Bu bölge geçmişten günümüze her dönem için eğlencenin merkezi oldu. Diğer yandan bu sezon da aynı seviyeyi koruması bekleniyor.

Fethiye, sıcak kumsalları ve eşsiz güzellikteki koylarıyla gündüzleri harika aktivite imkanları sunuyor. Babadağ pistinden yamaç paraşütü atlayarak adrenalinin zirvesini yaşamak mümkün. Sonrasında Ölüdeniz sahilinde serin sularda yüzerek tüm yılın stresi atılıyor. Güneş battığında ise Fethiye’de bambaşka bir hayat başlıyor. Dans, müzik ve sınırsız eğlencenin olduğu bu hayatta yerli ve yabancı turistler sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor. Ayrıca bu yazımızda barlar sokağı, mekanları ve pavyonları ile meşhur Fethiye’nin gece hayatına ışık tutacağız. Keyifli okumalar…

fethiye-gece-hayati-2022-3
Fethiye Gece Hayatı

Fethiye’nin En İyi Gece Kulübü

Fethiye gece hayatı denildiğinde akla her zaman Hisarönü barlar sokağı geliyor. Özellikle yabancı turistlerin akınına uğrayan bu sokakta müziğin ve dansın her türlüsünü bulmak mümkün. Limitsiz eğlence sabahın ilk saatlerine kadar sürüyor. Yerel ve global düzeydeki elektronik müzik sanatçıları kabinde eşsiz performanslar sergiliyor. Sizler için Fethiye’nin en iyi 3 gece kulübünü listeledik.

a)      Hisarönü Barlar Sokağı – Revolution

Barlar sokağının en gözde mekanı olan Revolution, aynı zamanda Fethiye’nin en geniş mekanlarından biri özelliğine sahip. İngilizler başta olmak üzere tüm turistler bu mekana akın ediyor. Usta DJ performansları ve ışık organizasyonlarıyla eğlence sınırsız devam ediyor. Eğer limitsiz bir eğlence arıyorsanız bu mekanı tavsiye ediyoruz.

b)      Time Out Club

Eğer farklı ve yüksek dozda bir eğlence arıyorsanız Time Out Club harika bir seçenek. Karaoke ve dans konseptiyle yerli turistler tarafından çok beğeniliyor. Çünkü kadın dansçıların eşsiz performansı ise izleyenleri büyülüyor. Ayrıca Fethiye gece hayatı 2024 sezonu için bu mekanı öneriyoruz.

c)      Flow Art Lounge Bar

Fethiye bölgesinde biraz daha sakin bir gece hayatı arayanlar için Flow Art Longe Bar iyi bir alternatif oluşturuyor. Özellikle salsa geceleriyle harika bir eğlence sunuyor. Mimarisinin her köşesi sanat kokan bu mekanda salsa yaparak özgün bir geceye imza atabilirsiniz. Ayrıca özel kokteyllerini de deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

Fethiye Barlar Sokağı

Fethiye’de tatil yapıyorsanız ve limitsiz bir gece geçirmek istiyorsanız en doğru adres barlar sokağıdır. Gece kulüpler, barlar, pavyonlar ve restoranlar bu sokakta yer alıyor. Çünkü yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin en gözde bölgesi. Fethiye gece hayatı için konunun kalbi olan barlar sokağında olan kulüplerden bazıları şunlardır:

 • Deep Blues Bar
 • Time Out Bar
 • Barrumba Bar
 • Zombie Bar
 • Green House Garden Bar
 • Mejnun Club
 • Kum Saati Lounge Bar
fethiye-gece-hayati-2023
Fethiye Barlar Sokağı

Fethiye Pavyonları

Ülkemizdeki pavyon kültürü özellikle yabancı turistler için bir cazibe noktası. Ankara ile özdeşleşen bu kültürün Fethiye’de de harika temsilcileri var. Kısacası Fethiye pavyonları olması gereken tüm hizmetleri katılımcılarına sunuyor. Yaz tatilinizde bu ilginç ve eğlence dolu kültür ile tanışmak istiyorsanız sıkı bir mekan seçerek deneyimleyebilirsiniz. Öncesinde rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Zira yaz sezonunda mekanlara ilgi hayli yoğun oluyor.

Fethiye Clublar 2024

Fethiye gece hayatı 2024 sezonuna harika bir şekilde hazırlanıyor. Her tarza uygun konsept bulmak mümkün. Fakat elektronik müzik sevenler için Fethiye clublar tercih etmeleri daha doğru bir tercih olacak. Ülkenin en iyi house ve techno DJ’leri bu mekanların kabininde performanslarını sergiliyor. Diğer yandan katılımcılara ise sınırsız bir eğlenceye kendilerini bırakmak kalıyor.

2024 Yılında Fethiye’de Gece Hayatında Yapılacak Şeyler

Pandemi sürecinin ardından tamamen açılan ilk sezona hazırlık Fethiye bölgesinde tam gaz devam ediyor. Özellikle bu yıl gece kulüpleri, mekanlar ve canlı müzik yerleri harika programlar hazırlıyor. Fethiye’de gece hayatını deneyimlemek isteyenlerdenseniz, her türlü tarz ve ihtiyaca uygun bir eğlencenin olduğunu belirtelim. Peki ama 2024 yaz döneminde Fethiye gecelerinde ne yapılır?

 • Fethiye rock barlara giderek sert bir gece geçirebilirsiniz.
 • Fethiye’deki kulüpleri tercih ederek dans dolu geceye imza atabilirsiniz.
 • Canlı müzik yerlerinde eğlenceli bir akşam yaşarsınız.
 • Meyhanelerde rakı balık konseptini yaşayabilirsiniz.
 • Fethiye pavyonlarında farklı bir eğlence kültürünü görebilirsiniz.

YouTube video


İlginizi çekebilir: Fethiye Etkinlik Takvimi 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir