ödeme seçeneği

Rezervasyon
Evet

yamaç paraşütü servis

Otel Transferi
Evet

Fotoğraf 
Evet

Aktivite Günleri
Her Gün

yemek

Yemek
Evet

Tur Süresi
6 Saat

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Yemek

 Sigorta

 Transfer

Fethiye Jeep Safari

Doğal güzellikleri yakından gözlemlemek ve cıvıl cıvıl ağaçlar arasında harika bir aktivite için Jeep Safari ideal bir tercih efendim. Eğer bu harika aktiviteyi Fethiye Ölüdeniz de yaşamak istiyorsanız web sayfamız doğru adresiniz. Tek yapmanız gereken sitemiz ile bağlantı kurmak ve rezervasyonunuzu yaptırmak olacaktır. Sonrasında rezervasyon tarihinde sizleri Ege’nin incisi Fethiye’de misafir ediyoruz. Üstelik sadece Jeep Safari ile sınırlı kalmayan daha birçok farklı aktivitemiz bulunuyor. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden macera dolu bu aktivite ilgili detayları sizlerle paylaşmaya başlayalım. Üstü açık arazi araçlarıyla gerçekleştirdiğimiz bu aktivitede her aracımıza belirli düzeyde misafirimizi aldıktan sonra yeterli gelmemesi durumunda ilave araçlarımızı devreye alıyoruz.

Yamaç Paraşütü Yapmak İsteyebilirsiniz

Tabi söz konusu sıra dışı bir tatil olduğunda pek çok aktiviteyi sırasıyla gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bunların arasında yamaç paraşütü aktivitesi de bulunuyor. Dolayısıyla her yönüyle mükemmel ve hafızalarınızdan çıkmayacak güzel bir tatil sizleri bekliyor diyebiliriz. Hemen bu aktivite ile ilgili kısa bir açıklama yaparak konumuza devam edelim. Tecrübeli pilotlarımızın eşlik ettiği ve sizlerin ön koltuk koltukta rahat bir şekilde etrafı seyrederek gerçekleştireceğiniz bu aktivite anılarınızda özel bir yer tutacak. Çünkü Fethiye Babadağ’dan başlayan ve nefes kesici güzelliği ile Ölüdeniz ayaklarınızın altında kaldığı son derece güvenli bir uçuş sizleri bekliyor. Ayrıca uçuşa her yaştan insan rahatlıkla katılabiliyor ve bu eşsiz deneyimi yaşayabiliyor.

Fethiye Tatil Rezervasyonu Önceden Yapılmalıdır

Elbette takdir edersiniz ki özellikle yoğun tatil sezonunda aşırı talep nedeniyle belirli bir yığılma olabiliyor. Bu nedenle Fethiye tatil rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmanızı öneriyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından isterseniz şimdi de diğer aktivitelerimize kısaca değinelim. Fethiye tatilinizi renklendirecek aktivitelerimiz tabi ki bu kadarla sınırlı değildir. Harika koylarda tekne turu ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Ölüdeniz’in eşsiz sualtı dünyasına tüplü dalış yapabilirsiniz. Ayrıca ister yamaç paraşütü ister tüplü dalış her yönüyle donanımımızın eksiksiz olduğunu hemen belirtelim. Tarifsiz güzellikleriyle Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Kayaköy ve Ölüdeniz’in harika doğasıyla baş başa kalacağınız huzurlu bir tatili daha fazla ertelemeyin. Lütfen başta Jeep Safari olmak üzere aktivitelerimiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Yetkililerimiz sormak veya bilmek istediğiniz tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız. İletişim linkimiz

Benzer Aktiviteler

Fethiye Yamaç Paraşütü

Güvenli ve heyecanlı bir yamaç paraşütü deneyimine hazır mısın?

Fethiye Tekne Turu

Akdeniz' in muhteşem sularında eğlenceli bir güne hazır mısın?

Fethiye Tüplü Dalış

Tecrübeli eğitmenler ile harika bir dalış macerasına ne dersin?

Fethiye At Turu

Fethiye'nin eşsiz doğasında harika bir güne ne dersiniz?

Aktivite Paketleri

Ekonomik Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Atv Safari
3 Aktivite

Extreme Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Atv Safari
4 aktivite

Full Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Atv Safari, At Turu
5 aktivite