Fethiye Muhafazakar Tekne Turu ve 2024 Fiyatları

fethiye-muhafazakar-tekne-turu-2

TEKNE TURUMUZ BU YIL HİZMET VERMEMEKTEDİR!

ÖZEL YAT KİRALAMA HİZMETİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

Tatil günlerini İslami kurallara uygun olarak geçirmek isteyenler için Fethiye muhafazakar tekne turu önemli bir konu. Son yıllarda aileler sakin, alkolsüz ve huzurlu bir tatil planlıyor. Bu planların arasında ise çoğunlukla tekne turlarına katılmak geliyor. Zira mavilikler, derinlere açılmak, yüzmek ve çoğu zaman balık tutmak herkesin tutkusu. SKY Fethiye ailesi olarak bu taleplerinizi önemsiyoruz. Bunun için de harika tekne turları listeledik.

 

Mavi yolculuğun keyfini çıkarmak istiyorsanız tekne turları harika bir alternatif sunuyor. Fethiye’nin birbirinden özel ve bakir adalar, koyları var. Buralarda ailenizle İslami usullere uygun bir şekilde denize girme fırsatına sahipsiniz. Elbette bunun için öncelikle kaliteli ve muhafazakarlar özel olarak konseptlendirilmiş bir tekneye ihtiyacınız olacak. Ama endişe etmeyin. Fethiye’de bu ihtiyaçlarınız için çok seçenek var. İşte detaylar…

fethiye-muhafazakar-tekne-turu-1
Ölüdeniz Muhafazakar Tekne Turu

Helal Konsept Tekne Turu

Günümüzde denizlere açılmayı çok seven fakat inançları gereği bu özel aktiviteye katılamayan aile sayısı hayli yüksek seviyede. Eğer doğru tur ve rotalara ulaşılırsa böyle bir sorun ile karşılaşılmıyor. Sizler için bulunduğumuz tavsiyeleri tercih ettiğinizde gün boyunca güneşin ve denizin tadını çıkaracaksınız. Bu yatlarda personel olarak kadın personeller bulunuyor. Böylece muhafazakar aileler taleplerini kolayca karşılayabiliyor. İşte Fethiye muhafazakar tekne turu seçenekleri…

Fethiye Muhafazakar Tekne Turu Programı

Ölüdeniz helal turlar merkez limandan çıkışlı olarak gerçekleşiyor. Özel ve lüks tekne ile denize açıldığınızda gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarıyorsunuz. Çünkü teknede kişi sayısı az tutulduğu için ferah ve huzur dolu bir ortamda gününüzü geçiriyorsunuz. Sabah 9:30’da başlayan mavi yolculuk akşam 17:00 sularında son buluyor. Ayrıca tur programında ise eşsiz yerler keşfediliyor. Rotanın en popüler noktaları şunlardır:

 • Mavi mağara
 • Kelebekler Vadisi
 • Nicholas Adası
 • Soğuksu Koyu
 • Akvaryum Koyu

Fethiye Muhafazakar Tekne Turu Fiyatı 2024

Tekne turlarına katılmak için fiyatlar da çok merak ediliyor. Zira yaz tatilinde bireyler bölgedeki birçok aktiviteye katılmak istiyor. Ancak bütçelerin doğru ayarlanması için fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak önemli bir detay. Peki Fethiye muhafazakar tekne turu fiyatı 2024 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Öncelikle Ölüdeniz ve Fethiye limanlarından kalkan teknelerin ücret tariflerinde farklılıklar görülüyor. Net bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değil. Ancak 2024ücretleri için ortalama kişi başı 3000 TL ile 4000 TL aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Sezonda turların tam kapasite olduğunu unutmayın. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırarak maviliğe yolculukta yerinizi alın. Yamaç paraşütünde bir marka olan SKY Fethiye ailesi olarak harika bir tatil diliyoruz.

Muhafazakar Tekne Kiralama

Fethiye bölgesinde özel turlara katılabileceğiniz gibi aynı zamanda ailenize özel bir tekne de kiralayabiliyorsunuz. Bunun için Fethiye limanında ve Ölüdeniz limanında harika yat seçenekleri var. Sakinliği tercih eden muhafazakar aileler için bu özel tekneler müthiş alternatifler oluşturuyor. Eğer siz de bu yaz tatilinizde Fethiye muhafazakar tekne turu yerine kiralama yapmak istiyorsanız işte birkaç seçenek…

Muhafazakar Yat Kiralama Fiyatları:

 • 1700 ile 3000 TL aralığında fiyatlar
 • Kadın personeller
 • Kişiye özel rota
 • Sabah 08:00 kalkış akşam 16:00 limana varış
 • Whatsapp
fethiye-muhafazakar-tekne-turu-3
Muhafazakar Tekne Kiralama

Özel tekne kiralamanın en güzel avantajlarından birisi de kendi rotanızı belirleme hakkına sahip olmanız. Çünkü gün boyunca adeta dümene siz geçiyorsunuz ve merak ettiğiniz her koya demir atıyorsunuz. Ayrıca harika yemek sunumları ile de damak zevkinize özel menüler hazırlanıyor. Rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

Ölüdeniz Muhafazakar Tekne Turu

Muhafazakar aileler ve dini bütün kadın bireyler Ölüdeniz tatillerinde muhakkak tekne turu deneyimi yaşamak ister. Böylesine özel bir bölgeye gelip de maviliklerin, bakir koyların ve eşsiz doğa harikalarını deneyimlememek olmaz. Ama bunun için özel bir konsepte sahip tur programına katılmak gerekiyor. Standart tekne turlarındaki uygulamalar tesettürlü kadın bireylere hitap etmemektedir. Peki ama Fethiye muhafazakar tekne turu nereden bulunur? Bu konuda Ölüdeniz bölgesindeki en iyi firmayız. Tamamen helal unsurlar üzerine kurulmuş bir organizasyon süreci yaşatıyoruz.

Mavi yolculuk herkesin hayali. Özellikle de İslami değerlere bağlı olan bireyler için çok daha fazla önem taşımaktadır. Çünkü açık denizlere yol almak, burada yüzmek, manzaranın keyfini çıkarmak dinen de caiz bir aktivitedir. Fakat İslami değerlere bağlı olarak uygulandığı taktirde caiz sayılmaktadır. Örneğin tekne içerisindeki personeller kadın olması gerekiyor. Ayrıca kesinlikle alkollü içeceklerin yer almaması gerekiyor. Aksi halde bireyler zora sokulmuş olunur.

fethiye-muhafazakar-tekne-turu-66
Fethiye Muhafazakar Tekne Turu

Muhafazakar Tekne Turunda Alkol Var mı?

Hayır, alkollü içecekler kesinlikle muhafazakar teknede bulundurulmamaktadır. Çünkü İslam görüşünde bu tür ürünler kesinlikle haram kılınmıştır. Gönül rahatlığıyla ailenizle tura katılabilir ve helal soğuk sıcak meşrubatlar tüketebilirsiniz. Fethiye Ölüdeniz bölgesindeki bazı organizasyonlar muhafazakar adı altında düzenlenirken alkollü içki satışı da yapabiliyor. Bu durumu SKY Fethiye ailesi olarak tasvip etmiyoruz.

Fethiye’deki Tekne Turunda Erkekler Var mı?

Bizi tercih etmeniz durumunda kesinlikle tekne içerisinde erkek bireyler görmezsiniz. Zaten adında da anlaşılacağı üzere Fethiye helal turlar düzenliyoruz. Tekne içerisindeki çalışanların tamamı kadın olmaktadır. Alacağınız hizmetlerde sadece kadın personeller ile muhatap olmaktasınız. Bu da kendinizi güvende hissetmeniz ve sürecin keyfini sonuna kadar çıkartmanız için önemli bir faktördür.

Ölüdeniz Tekne Turunun Kaptanı Erkek mi?

Muhafazakar kadın bireylerin çok sık merak ettiği bir konu da tur dahilindeki teknenin kaptanın kim olduğudur. Öncelikle teknedeki tek erkeğin kaptan olduğunu belirtelim. Zira günümüzde kadın kaptanlar bulunmamaktadır. Ama kaptan güvertesinde duruyor ve katılımcılar ile herhangi bir temas halinde olmuyor. Süreci tamamen kadın personeller yönetiyor. Koylara demir alındıktan sonra müşteriler yüzerken ya da güneşlenirken de kaptanlar teknenin dışında, yani karada olmaktadır. %100 güvende hissetmeniz için her türlü detayı sizler adına düşündük.

Muhafazakar Tekne Turunda Yüzebilir miyim?

Fethiye Ölüdeniz bölgesinde muhafazakar kadınlara özel düzenlediğimiz turlarımızda gönül rahatlığıyla yüzebiliyorsunuz. Bölgenin en özel ve değerli 2 adet koyuna götürüyoruz sizi. Burada demir aldıktan sonra kaptan karaya çıkıyor. Siz de tekne içerisinde hiçbir erkek birey yokken gönül rahatlığıyla yüzebiliyor, serin suların tadını çıkarabiliyorsunuz.

Fethiye Muhafazakar Tekne Turu İçinde Namaz Kılabiliyor muyum?

Sabah erken saatlerde başlayan Fethiye muhafazakar tekne turu günün ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Namaz vakitlerinde dini sorumluluklarını yerine getirmek isteyen bireyler talep etmeleri durumunda tekne içerisinde namaz kılabiliyorlar. Bunun için seccade bulunmaktadır. Tekne koylara demir aldığınızda kıble yönünü bularak bu dini ritüeli gerçekleştirmeniz mümkün.

Ölüdeniz Muhafazakar Tekne Turu Programı

Daha önce bölgedeki tekne turlarına katılmayan tesettürlü bireyler haliyle tur içerisinde nasıl bir program olduğunu merak etmektedir. Öncelikle programın ve rotanın özenle seçildiğini belirtelim. Sabahın ilk saatlerinde Şövalye Adası’nın enfes güzelliğinde gözlerinizi açıyorsunuz. Gün nasıl başlarsa öyle devam eder derler. Burada gün harika başlıyor. Sonrasında ise rotanın diğer ayaklarına geçiliyor. Kısacası sürecin her dakikasından fazlasıyla keyif alıyorsunuz. Peki ama süreç nasıl ilerliyor? İşte detaylar…

fethiye-muhafazakar-tekne-turu-77
Fethiye Muhafazakar Tekne Turu

Ölüdeniz Muhafazakar Tekne Turu Rotası Nasıl?

Turun ilk rotası Şövalye Adası’dır. Karadan herhangi bir ulaşım bağlantısı olmadığı için ada hala günümüzde bakirliğini korumaktadır. Suyu da bu sebepten dolayı berrak ve temizdir. Adanın kıyıları tamamen kum kaplı. Güneşlenmek için çok ideal bu yönüyle. Ayrıca içerisinde de tarihi kalıntılar bulunuyor. Dilerseniz bu kalıntıları gezerek bir tür kültür gezisi de yapmış olursunuz. Rotanın ikinci ayağı ise Boncuklu koyu olmaktadır. Burada da masmavi serin sularda yüzebilir, güneşin altında keyif yapabilirsiniz. Son olarak da bölgenin en değerli ve keşfedilmesi gereken yerlerinden biri olan Domuz Adası’na varıyor teknemiz. Burada da yine serin sularda yüzüyorsunuz. Sonrasında da merkeze dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş sırasında da gün batımının güzelliğine şahit oluyorsunuz.

Muhafazakar Tekne Turu Ne Zaman?

Fethiye’deki muhafazakar tekne turları her gün bir defa düzenlenmektedir. Kalkış sabah saat 09:30’da oluyor. Her gün farklı noktalardan kalkış gerçekleşmektedir. Kimi zaman Ölüdeniz merkezden kalkan teknelerimiz bazen de Fethiye sahilinden demir almaktadır. Rezervasyon sırasında sizlere bunun bilgisi veriliyor. Turun bitiş saati ise genel olarak 15:30 olarak belirlenmiştir. Elbette sürece göre esnemeler ve uzamalar olabilmektedir.

Muhafazakar Tekne Turu Çocuklara Ücretsiz mi?

Tekne turlarımıza muhafazakar aileler çocuklarıyla katılabiliyor. Katılmada yaş sınırı yok. Giriş ücreti ise 3 yaş altında çocuklardan alınmıyor. 4 ve üzerindeki çocuklardan ise normal giriş bedeli talep edilmektedir.

Fethiye Helal Tekne Turunda Yemek Var mı?

Yemek konusu muhafazakar aileler için önemlidir. Zira helal olmayan ürünleri yemek dinen caiz değildir. Tur kapsamında 1 öğün yemeği ücretsiz olarak verilmektedir. Öğün içerisinde ise genelde deniz mahsülleri bulunmaktadır. Et ürünleri olacağı zaman da ürünler helal kesim temin edilmektedir. Gönül rahatlığıyla yemeklerinizi tüketebilirsiniz.

Fethiye Helal Konsept Tekne Turları

Helal demek, dinen herhangi bir sakıncası olmayan ve insanların rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri demektir. Çoğu insan bu tür eğlencelerin ve aktivitelerin günah olduğunu düşünüyor. Oysa doğru yöntemler ile uygulandığında tamamen caiz organizasyonlardır. Fethiye muhafazakar tekne turu da bunlardan birisi. Çalışanlarından gidilen yerlere, içeceklerden yiyeceklere tamamen İslami usullere göre bir süreç sunuyoruz sizler için.

Fethiye Helal Konsept Tekne Turu Fiyatı

Yaz sezonu geldiğinde muhafazakar ve tesettürlü kadın bireyler kendi tarzlarına uygun bir tatil planlaması yapıyor. Bu planlamalarda fiyatların da önemli hayli yüksek. Fethiye’de helal konsept bir tekne turuna katılacaksınız giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Makul rakamlar ile sabahtan öğleden sonraya kadar keyifli bir dönem yaşayabiliyorsunuz. Peki ne kadar? İşte cevabı…

2024’nin Fethiye helal konsept tur fiyat listesi:

 • Fethiye kişi başı helal tekne turu fiyatı – 1,500-2,000 TL
 • Fethiye iki kişi muhafazakar tekne tur ücreti – 2,500-3,000 TL
 • 3 kişi helal konsept tekne turu fiyat – 5,500-6,000 TL
 • 3 yaş altı muhafazakar tekne tur fiyatı – Ücretsiz
 • 4 yaş üstü tekne turu ücreti – 750 TL
 • Fotoğraf ve Video çekimi – Ücretli
 • Öğle yemeği – Ücretsiz
 • İçecekler – Ücretli

Fethiye’de Muhafazakar Tekne Turu Ne Kadar?

Kişi başı Fethiye helal tekne turu 1,500-2,000 TL olarak belirlendi. Kişi sayısı arttıkça bu rakam da katlanmaktadır. Toplu grup katılımlarında ufak bir miktar indirim uygulanıyor. Rezervasyon sırasında bunu yetkililerimize iletebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimiz rezervasyon almaktadır. Sezonda sınırlı yer olduğunu unutmayın ve mümkünse tatiliniz başlamadan önce yerinizi muhakkak arttırın. Bu sayede hayalini taşıdığını maviliklere açılma fırsatına erişebileceksiniz. Şimdiden harikulade bir tatil süreci yaşamanızı diliyoruz. İyi günler…

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Dalış Nerede Yapılır? En İyi 3 Dalış Yeri