Fethiye Paraşüt Fiyatları 2022

Fethiye paraşüt fiyatları 2022 yılının yaz günlerinde merak konusu olmaya devam ediyor. Metropol şehirlerin betonarme yapısından bunalan bireyler için yamaç paraşütü harika bir alternatif. Sıcak yaz günlerinde huzur bulmak için tatil planlıyoruz. Ölüdeniz semalarında süzülerek bu huzura erişebilirsiniz. Bunun için de en doğru aktivite yamaç paraşütü olarak öne çıkıyor. Bu yazımızda merak edilen tüm sorulara yanıt vereceğiz.

Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2021 yılında 650 TL ortalamasıyla gerçekleşiyordu. Yaz sezonunda binlerce kişi Babadağ’ın enfes pistinden kendini semaya bıraktı ve eşsiz bir deneyime imza attı. Peki 2022 yılında bu unutulmaz anları yaşamak için ne kadar ödemek gerekiyor. Detaylar yazının devamında…

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Ne Kadar?

Uçma hayali olanlar için bu hayali gerçeğe dönüştürmenin en sağlıklı yolu yamaç paraşütü yapmaktır. Tandem adı verilen uçuş türüyle gökyüzünün heyecanını tüm hücrelerinizde hissetmeniz mümkün. Ülkemiz bu konuda adeta aktivitenin kaynağı. Birçok ilimizde uçuş pistleri var. Fakat Fethiye Ölüdeniz bölgesi yamaç paraşütü konusunda dünyada bir numara dersek abartmış olmayız. Peki Fethiye paraşüt fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? Gelin hep birlikte yanıtına bakalım…

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yamaç paraşütü iki kişi yapılıyor. Fakat bunun bir tanesi profesyonel pilot olmak zorunda. Birçok adrenalin tutkunu sevdikleriyle birlikte atlamayı istese de bu mümkün değil. Çünkü tandem uçuşlarda kurallar gereği paraşüt, pilot tarafından yönetilmek zorunda. Fakat iki kişi aynı anda uçmak isteyenler için harika bir çözümümüz var. Çift paraşüt ve pilot eşliğinde bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca havada sık sık karşılaşacağınızı unutmayın. Şimdi de gelelim paraşüt fiyatları konusuna.

Fethiye paraşüt fiyatları bu sene yine makul seviyede. Standart bir uçuş için ortalama 150 $ fiyat ödemeniz gerekiyor. Eğer fotoğraf ve video çekimi gibi ekstra bir hizmet isterseniz durum değişiyor. Net bir fiyat vermek mümkün değil. Zira sezonda yoğunluğa oranla değişimler yaşanıyor. Bu sebeple en doğru tercih yapmalısınız. Ve erken rezervasyon imkanlarından yararlanmalısınız.

SKY Fethiye firmamız, Ölüdeniz yamaç paraşütü konusunda bölgenin en eski ve deneyim sahibi firması. Yıllar içerisinde yüzlerce uçuş tutkununu gökyüzü ile buluşturduk. Pilot kadromuz ülkenin en deneyimli ve profesyonel özelliğine sahip. Çünkü sadece Fethiye’de değil dünyanın birçok pistinden uçuş gerçekleştirdiler. Kısacası bir kuş misali süzülmek istiyorsanız şu an doğru adrestesiniz.

fethiye-parasut-fiyatlari-2
Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları 2022

Paraşüte Binmek Kaç TL?

Daha önce uçmayanlar tarafından ‘paraşüte binmek kaç tl?’ sorusunu sık duyarız. Dışarıdan bakıldığında özel ve pahalı bir spor izlenimi veriyor. Özel olduğu doğru. Fakat pahalı bir aktivite değil. Çünkü 25 – 30 dakika içerisinde yaşayacağınız heyecanı belki de hayatınızın hiçbir alanında bulamayacaksınız. Ömrünüzün en adrenalin dolu dakikalarını yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Peki Fethiye paraşüt fiyatları kaç tl?

Bu alanda hizmet veren birçok firma var. Haliyle fiyatlarda da değişkenlik görmek mümkün. Ama güvenilir ve doğru bir fiyat öğrenmek istiyorsanız SKY Fethiye müşteri hizmetlerine danışmanızı öneriyoruz. Her zaman için fiyat oranlarımız ideal seviyededir. Çünkü sizi önemsiyoruz.

Fethiye Paraşüt Fiyatı Ne Kadar?

Bu yıl da yaz aylarının en güzel aktivitesi olarak Fethiye yamaç paraşütü görünüyor. Sizler de tatilinize farklı bir renk katmak için bu özel aktiviteyi deneyimleyin. Ayrıca yaşayacağınız özel dakikaların heyecanı düşünüldüğünde fiyatı gayet makul oranda kalıyor.

Fethiye paraşüt fiyatları ve diğer tüm konularda aklınıza takılan soruların yanıtlarına bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye En İyi Yamaç Paraşütü Firması 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir