Fethiye Pazarı

Fethiye Pazarı

Fethiye bölgesindeki en büyük açık hava pazarı Salı günleri Fethiye’de kuruluyor. Bölgenin her yerinden çok sayıda alıcı ve satıcıyı kendine çekiyor ve Fethiye’nin en çok ziyaret edilen turistik yerlerinden biridir. Salı Fethiye pazarı Türkiye’de denize keskin bir dönüşle Fethiye’nin merkezi caddeleri boyunca akan nehrin kıyısında branda çadırların altına dağılıyor. Fethiye’de alışveriş için sadece mahalleden değil, muhtemelen Likya kıyılarının her yerinden insanları çekiyor. Farklı çeşitlerde bol miktarda meyve ve sebze, salamura ve tütsülenmiş zeytin çeşitleri, kuruyemişler, ev yapımı peynirler ve tatlılar, çok çeşitli baharatlar, pirinç, renkli fasulye, mercimek ve diğer tahıllar – tüm bunlar Türkiye’nin en büyük pazarını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Mamul mallar için pazar yeri, gıda pazarının arkasında bulunur ve boyut olarak daha küçük değildir. Pek çok tekstil, havlu, ucuz ama çok nezih kıyafetler, hediyelik eşyalar , ayakkabılar, çantalar vs. var. Fethiye’de her şey gibi fiyatlar da sizi memnun edecek ama pazarlık yapmayı unutmayın. Rahat ve sorunsuz alışveriş yapmak istiyorsanız Ölüdeniz, Hisarönü, Çalış, Ovacık ve Fethiye‘den Salı Fethiye pazarına turumuz size en uygun olanıdır.

Fethiye Pazarı Nerededir?

Türkiye’deki Fethiye Salı pazarı, pazarlık avcıları için bir numaralı yerdir. Fethiye pazar gününün ne zaman ve hangi gün olduğunu merak ediyorsanız, Fethiye pazar günlerinin Salı ve Cuma olduğunu unutmayın ancak alışveriş Fethiye pazar turlarını sadece Salı günleri düzenliyoruz. Fethiye Salı pazarının yerini bulmak çok kolay – belediye stadyumunun hemen arkasında.

Piyasanın en ucuzuymuş gibi davranmıyoruz, sadece Ölüdeniz, Fethiye, Çalış, Ovacık ve Hisarönü‘nden Salı Fethiye Pazarı’na mümkün olan en iyi kalitede tur ayarlayıp makul fiyata satmaya çalışıyoruz. Daha ucuz turların daha ucuz kalite anlamına geldiğini unutmayın.

Fethiye Pazarı
fethiye-pazarı

 Fethiye Pazarı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Fethiye pazarına çeşitli turlar dahilinde katılabilirsiniz. Dilerseniz turlar dahilinde pazarda gezebilirsiniz. Pazara dilerseniz bireysel kendi araçlarınız ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi alışveriş yapmak ve mükemmel bir deneyim elde etmek istiyorsanız Fethiye pazarından alışveriş yapmak için hemen harekete geçebilirsiniz.

Fethiye’de yapılması gerekenler yazımızı okudunuz mu?

Twitter profilimizi incelediniz mi? Fethiye hakkında daha fazla merak ettiğiniz  soru varsa her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir