Fethiye Rafting Macerası

fethiye rafting

Akdeniz’in incisi Fethiye rafting macerası yaşamaya hazırsanız web sayfamız doğru adres. Çünkü Fethiye rafting organizasyonu gerçekleştiriyoruz ve rezervasyonunuzu sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurmak ve rezervasyon tarihinizi bildirmek olacaktır. Elbette Fethiye tatili sırasında bu heyecanı yaşayabilir ve bu tatili unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca aktivite için rezervasyon yaptırdığınızda konaklama yönünden sizlere destek olabileceğimizi hemen belirtelim. Bir bakıma komple tatiliniz boyunca yaşayabileceğiniz tüm aktiviteleri sitemizin rezervasyonu ile karşılayabilirsiniz diyebiliriz. Tabi sitemizin sağlamış olduğu avantajlı aktivite fırsatları bu kadarla sınırlı değildir. İsterseniz şimdi de diğer aktivitelerimizin neler olduğunu kısaca gözden geçirelim.

fethiye rafting macerası
Fethiye Rafting Macerası

Fethiye Yamaç Paraşütü Rezervasyonunu Hemen Yapabilirsiniz

Bilindiği gibi Fethiye denildiğinde denizi kumu güneşi ve ışığı aktiviteleri ile güzel bir tatil akla geliyor. İşte bu aktivitelerden bir tanesi olan Fethiye yamaç paraşütü rezervasyonunuzu isterseniz hemen gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için firmamız ile bağlantı kurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında rezervasyon tarihinde sizleri Fethiye’de misafir ediyoruz. Üstelik bu sıra dışı aktivite için belirli bir yaş sınırımız bulunmadığını hemen belirtelim. Ayrıca yamaç paraşütü aktivitesi için ilave bir giysi veya donanım getirmenize gerek yok. Uzman pilotlarımız gözetiminde ve birlikte gerçekleştirilecek bu uçuş yaşamınızda damga vuracak ve asla unutamayacağınız güzel bir anıya dönüşecek. Ölüdeniz’in eşsiz manzarasında gerçekleşecek uçuşlaramıza bekliyoruz.

ATV Safari veya Jeep Safari

Az önce de belirttiğimiz üzere çok geniş bir perspektifte tatil aktiviteleri organize etmekteyiz. Bunların arasında ATV safari veya Safari gibi farklı seçeneklerde bulunuyor. Tabi bu aktiviteler için de önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ancak yamaç paraşütünden farklı olarak Fethiye ilçemizde bulunduğunuz esnada yine sizler ve sevdikleriniz için bir rezervasyon yapılması mümkündür. Bu arada yamaç paraşütü ile ilgili kısa bir bilgi daha paylaşalım. Uçuşlarımız öncesinde kısa bir eğitim veriyoruz ve bu çerçevede gelişen bir aktivite gerçekleşiyor. Ayrıca tek başınıza uçmak isterseniz Türk Hava Kurumu onaylı sertifika verdiğimiz eğitimlerimize katılabilirsiniz. Elbette isterseniz tüplü dalış aktivitemize katılabilir Fethiye tekne turu çerçevesinde muhteşem denizaltı güzelliklerini yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Dalaman çayında gerçekleştirdiğimiz Fethiye rafting heyecanında buluşmak dileğiyle hoşça kalınız.

 

instagram sayfamız

fethiye rafting macerası yazısını beğendiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir