Fethiye Rafting Aktivitesi İle Maceraya Dahil Olun!

Previous slide
Next slide
Fethiye rafting
Fethiye rafting
Fethiye rafting

Fethiye Paragliding | Fethiye Yamaç Paraşütü | Sky Fethiye IconFethiye Paragliding | Fethiye Yamaç Paraşütü | Sky Fethiye

Ölüdeniz, Çarşı Caddesi A Blok 5/2 Z10

5,0 931 Yorumlar

Ücretsiz iptal

Rezervasyon gününüze 24 saat kala iptal edin

Ücretsiz otel transferi

Tüm misafirlerimiz için Fethiye'den ücretsiz otel transfer hizmeti

Fotoğraf ve video

Tur süresi boyunca fotoğraflarınız ve 3-4 adet full hd videolarınız çekilir

Tam gün aktivite

Eğlenceye doyacağınız dolu bir gün

Kahvaltı ve öğlen yemeği

İki öğün yemek molası

Fethiye rafting hakkında genel bilgi

Servis araçlarımızla Siz değerli misafirlerimizi bulunduğunuz lokasyondan alarak Rafting alanımıza transferinizi gerçekleştiriyoruz. Her bölgenin transfer saati farklıdır. (Bodrum ,Gökova, Marmaris, Fethiye, Dalyan ,Göcek, Köyceğiz, Kaş)

Fethiye Rafting Tur Programı

08:00

Fethiye'den hareket

10:00

Ak köprüye varış

11:00

Kahvaltı

12:00

Rafting hakkında bilgilendirme, sigorta poliçelerinin imzalanması, rafting ekipman dağıtımı (kask, can yeleği, kürek)

13:00

Rafting alanına hareket

14:00

Rafting alanına varış, bot dağılımı, güvenlik bilgilendirmesi

14:30

12 Km lik Rafting parkur başlangıcı 

15:00

R3 parkuru

16:00

R2 parkuru

16:30

Ak köprü baraj gölünde tur

17:00

Tesise dönüş, öğlen yemeği, fotoğraf ve video görüntülerinin izlenmesi

Fethiye Rafting Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ölüdeniz: 07:00/07:30
Hisarönü/Ovacık: 07:30/08:00
Karagözler/Merkez/Çalış: 08:00/08:30
Yanıklar/Göcek: 08:30/09:00
Aktivite süresi 9 saattir.
 
Whatsapp iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşarak güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Whatsapp iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşarak müsaitlik durumunu kontrol edip rezervasyon yapabilirsiniz.

Dalaman çayı, Ak köprü

Evet, rezervasyonunuza en geç 48 saat kala saat değişikliği veya rezervasyon iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye rafting ile derin vadi boyunca akan nehrin üzerinde hiçbir yerde bulamayacağınız bir adrenalin deneyimi yaşanıyor. Otel – deniz – havuz üçgeninde geçen bir tatil süreci kesinlikle sıkıcı ve beklentinin altında kalır. Hele ki Fethiye Ölüdeniz gibi bir bölgede tatil yapılıyorsa muhakkak süreç güzel bir adrenalin aktivitesiyle taçlandırılmalıdır. İşte rafting eğlencesi de tercih edilmesi gereken bir Fethiye aktivitesi şüphesiz. Hızlı akan akarsuya karşı kürek çekme mücadelesi verirken nabzınız yükselecek, dik inişlerde çığlıklarınız doğada yankılanacak. Özetle rafting macerasını seçerseniz 2023 Fethiye tatiliniz bambaşka olacak!

Dalaman bölgesindeki derin vadilere akan sular, gerek ideal su desisi gerekse de serin sularıyla rafting tutkunları için harikulade bir aktivite sahasıdır. Azgın sularda kürek çekerken adrenalini yaşar, sakin sularda yüzerek keyfin en güzel halini deneyimlersiniz. Her şeyden öce Fethiye rafting hizmetiyle doğanın en muhteşem köşelerini keşfetme fırsatınız olur.

Fethiye’nin cennet köşesinde rafting yapmanızın önünde hiçbir engel yok. Daha önce bu sporla ilgilenmek gibi bir zorunluluk da bulunmuyor. Tek yapmanız gereken rezervasyon oluşturmak ve gününüz geldiğinde mayonuzu, şortunuzu giymek. Sonra maceranın kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

2023 Yazında Fethiye Rafting Aktivitesi İle Maceraya Dahil Olun!

Sıcak yaz günlerinde sizi hem serinleten hem de eğlendiren bir aktivite olan Fethiye rafting, 2023 yaz sezonunun en gözdelerinden biri şüphesiz. Tatilin en başında yapacağınız planlamanıza mutlaka dahil etmenizi tavsiye ediyoruz. Macera ve doğa vazgeçilmenizse sizleri SKY Fethiye deneyimiyle rafting macerasına dahil ediyoruz.

Fethiye’de rafting yapmak için herhangi bir ekipman sahibi olmanıza gerek yok. Tüm süreç yönetimi ve ekipman teminini Fethiye’nin en iyi rafting firması olan SKY Fethiye karşılıyor. Leziz bir öğlen yemeğinin ardından start veriliyor ve 6 ila 8 kişilik kapasiteli botlarda macera başlıyor.

Rafting yüksek adrenalin ve macera olduğu kadar güvenli bir spordur. Her bot içerisinde 8 katılımca ve 1 profesyonel rafting eğitmeni bulunur. Liderin yönetim ve yönergeleri eşliğinde geçen süreç boyunca hiçbir güvenlik tehlikesi yaşamazsınız. Günümüzde bu aktiviteye çocuklu aileler de bu sebeple yoğun ilgi gösteriyor.

Fethiye Rafting Fiyatları 2023 Listesi Belli Oldu!

Tatilcilerin dikkatle merak ettiği Fethiye rafting fiyatları 2023 tarifesi belli oldu. Sezon genelinde farklı fiyat listeleri görülse de SKY Fethiye markası size sabit ve güvenilir fiyat hizmeti veriyor. Fethiye genelindeki adrenalin aktiviteleri ile kıyaslanırsa raftingin fiyat olarak ucuz, eğlence olarak yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Fethiye’de rafting yapmak gayet ucuz bir spordur. Bireysel katılımdan ziyade kalabalık bir grup rezervasyonu gerçekleştirirseniz ekstra indirimlerden fayda sağlayabilirsiniz. Şüphesiz Fethiye’de en ucuz rafting hizmetini veren firma özelliğine sahibiz.

Fethiye’deki Rafting Eğlencesinde Aile İndirimi Oluyor mu?

Bazı aktiviteler sevdikleriyle ya da ailecek yapılınca daha da keyifli hale dönüşür. İşte rafting de bunlardan birisidir. Sevdiğiniz dostlarınız ya da çocuklarınızla birlikte kürek çekerken sırılsıklam olmak, botu nehrin yüzeyinde düzgün tumanın hissi ve ekip olabilmenin verdiği haz, tatilinizde unutulmaz deneyimlerin yaşanacağının garantisini veriyor.

Fethiye’de Rafting Aktivitesinin Size Katacağı Deneyimleri Öğrenin!

Fethiye bölgesinde rafting macerasına katılanla çok sayıda deneyim ve avantajı da sağlıyor. Zira bu aktivite bir spordan ve eğlenceden çok daha fazlasıdır. Suyla mücadele etmek sporsal bir beceri katar size. Dalaman’ın serin sularında ıslanmak, yer yer yüzmek de sıcak Fethiye günlerinde serinlemeniz için harika bir seçenektir.

Herkes Fethiye’de Rafting Keyfine Katılabilir mi?

Tatil için yolu düşen herkes Fethiye rafting eğlencesine katılabiliyor. Çocuklar da ebeveynleriyle bu sürece dahil oluyor. Fakat önden rezervasyon yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz. Zira sezonda yoğunluk yaşandığını belirtelim.