Fethiye Safari Turu ve 2024 Fiyatları

fethiye-safari-turu-3

Fethiye safari turu ile tatilciler yaz programlarına farklı bir etkinlik kültürü katıyor. 2024 yılındaki tatil planlamalarında mutlaka bulunması gereken bir doğa sporu. Doğanın kalbinden geçen eşsiz rotalarda Jeep türü araçlar ile uzun kilometreler yapılıyor. Sadece adrenalin hissi değil aynı zamanda yeşilin gizemli dünyasını keşfetmek, insanda huzur veren bir duygunun doğmasına sebep oluyor. Hiç umulmadık anda göreceğiniz bir canlı, asırlık bir ağacın sizi selamlaması, engebeli bir yoldan geçerken yola devam etmedeki başarı hissi… Kısacası özel duyguların bir araya geldiği bu etkinlik ile 2024 yazı çok özel geçecek.

Fethiye’deki Jeep safari turlarımız Land marka araçlarımız ile başlamaktadır. Bu araçlar ile otelinizden gelip sizi alıyoruz. Tur rehberi sizlere kısa bir brifing veriyor ve rotayı tanıtıyor. Sonrasında gruplar halinde eşsiz bir rotanın içine giriyoruz. Konvoy şeklinde ilerleyen tur, renkli ve eğlenceli anlara şahitlik ediyor. Bölgede birçok tur rotası olsa da en güzel alan olan Saklıkent safari hattını tercih ediyoruz. Böylece her anınız özel geçiyor. Bu yıl farklı ve özgün bir aktivite ile stres atmak isteyenler için Fethiye safari turu eşsiz bir alternatif sunuyor.

YAZ TATİLİ PLANLARINIZA FARKLI VE MACERA DOLU BİR AKTİVİTE EKLEMEYE NE DERSİNİZ?

Turlara nasıl katılabilirim? diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken rezervasyonunuz oluşturmak. Belirlenen tarih ve saatlerde SKY Fethiye Jeep safari turları olarak Ölüdeniz ve Çalış bölgesinde konaklayan katılımcıları otelinden özel olarak alıyoruz. İster bireysel isterseniz de gruplar halinde katılabileceğiniz bir etkinlik. Kalabalık katılımlarda daha fazla eğlenmenin mümkün olduğunu belirtmek isteriz. Engebeli arazilerde Jeep üzerinde ilerlerken hem yeni yerler keşfetmek hem de dostlar ile hoş sohbetler kurmak katılımcılar için eşsiz bir fırsat. Peki safari nasıl yapılır? Fethiye safari turu tehlikeli mi? Kaç yaş katılabilir ve fiyatları ne kadar? İşte yanıtları…

Fethiye Jeep Safari Turu fiyatları nedir?

Bilindiği üzere Jeep türü araçlar, engebeli arazi koşullarında maksimum performans almak adına üretilmiş araçlardır. Çamur, su birikintisi göçükler, çukurlar ya da çetin hava koşulları bu araçları durdurmaya yetmez. Bu araçları gerçek bir ormanın içinde deneyimlemek, şehir yollarına göre çok farklı bir histir. Gerçek bir safari keyfi yaşanır. Fethiye safari turu tam da bu keyfin yaşanması için özel olarak düzenlenen bir organizasyondur. Klasik Land marka araçlar ile gruplar halinde doğanın kalbine dalınır. Yol boyunca çıkabilecek her türlü unsur sürprizdir. Bu sebeple turun her saniyesi heyecan içinde geçer.

fethiye-safari-turu-2
Fethiye Safari Turu

Bugün Fethiye’de gerçekleşen Jeep safari turları, yerel ve yabancı turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Tur programı içerisinde sadece araç ile zorlu arazide ilerleme heyecanı yok. Aynı zamanda dinlenme alanları, yemek zamanı, tarihi yapıları görme fırsatı ve daha onlarca farklı etap bulunuyor. Yani adrenalin sporu yaparken aynı zamanda lezzetli sunumları tadıyor ve tarihi kokuyu hissediyorsunuz. Fethiye safari turu hakkında katılımcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de rotada neler olduğu. Gelin detaylara bir göz atalım…

Fethiye Jeep safari turu programı 2024 yılında dönemsel olarak değişebilmektedir. Fakat en popüler rota olan Saklıkent – Yakapark – Tlos Antik Kenti tercih edilmektedir. Zaten katılımcılar da bu güzergahı çok seviyor. Zira yol üzerinden birbirinden güzel ve bir o kadar da sürpriz dolu unsurlar var. İşte detaylar…

Fethiye safari turu rotası:

  1. Güzel bir kahvaltı organize ediliyor. Çünkü kahvaltının güzel yapılması, günün de enerji dolu geçmesi demek.
  2. Kahvaltı sonrasında Land marka Jeep araçlar ile konaklama alanlarından katılımcılar alınıyor. Safarinin başlayacağı alana transfer ediliyor.
  3. Tloz Antik Kent ile tura start veriliyor. Tarihi yapıların arasından geçerken insanın heyecanlanmaması imkansız. Ayrıca burada bol bol fotoğraf çekilebileceğiniz yerler mevcut.
  4. Daha sonra yaylaların sırtından ilerleyen araçlar, doğanın kalbi olarak nitelendirilen Yakapark mevkiine gidiliyor. Yaz günlerinin o bunaltıcı sıcağından kurtulmak ve serin bir havada konaklamak için burası harika bir yer.
  5. Buradan sonra sakin bir alanda öğle yemeği yeniliyor. Enerjiler depolandıktan sonra Gizlikent şelalesine gidiliyor. İşte burası tam bir fotoğraf çekim yeri. Makinalarınız mutlaka hazır tutun.
  6. Rota bitti mi? Elbette bitmedi. Sıradaki durak Saklıkent Kanyonu. Burada 2 saate yakın bir mola veriliyor. Mola sürecinde dilerseniz SKY Fethiye ile rafting macerasına katılabilirsiniz. Ya da kanyonun serinliğinde anın tadını çıkarabilirsiniz.
  7. Son olarak çamur savaşlarının ve banyosunun yapıldığı özel bir alan ziyaret ediliyor. Günün en eğleneli anları burada yaşanıyor. Artık günü tamamlamak üzereyiz. Hayli eğlendik ve bir o kadar da yorulduk. Dönüş yolculuğuna başlayabiliriz.

Fethiye safari turu bitiminde katılımcılar otellerine tek tek transfer ediliyor. Akşam olup da günün yorgunluğu çöktüğünde katılımcılar için onlarca farklı ve özel anılar birikmiş oluyor. Siz de yukarıda rotamızda unsurlara ve daha fazlasına sahip olmak istemez misiniz? Yanıtınız evet ise sizleri SKY Fethiye iletişim araçlarını kullanmaya davet ediyoruz. Safari ile 2024 yaz tatili harika geçecek.

Fethiye Safari Turunu Kimler Yapabilir?

Her adrenalin aktivitesinin kendince kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar sayesinde tüm süreç güvenli ve eğlenceli olmaktadır. Safariyi kimlerin yapabileceği ise daha önce bu aktiviteye katılmayanlar için önemli bir sorunsal. Öncelikle 7’den 70’e herkesin gönül rahatlığıyla katılabileceğini belirtmek isteriz. Herhangi bir yaş sınırı yok. Dilerseniz sevdiğinizle dilerseniz tüm aile fertleriyle katılım gerçekleştirebiliyorsunuz. Rehberlerimiz süreci yönetirken size sadece doğanın ve anın tadını çıkarmak kalıyor.

Fethiye Safari Turu Yaş Sınırı Var mı?

Fethiye Saklıkent kanyonundaki Jeep safari turu için yaş sınırı var mı diye çok sık soru almaktayız. Öncelikle belirtmeliyiz ki bu eğlence dolu etkinliğe herkes katılabilir. Genci, yaşlısı, çocuğu hiç fark etmez. Sadece doğayı, keşfetmeyi ve tarihi dokuları sevmek yeterli. Zaten tur programında bunların hepsi fazlasıyla mevcut.

Fethiye Safari Turu Fiyatları

Tatil planları yapılırken herkes bir bütçe belirler. Bütçenin oranına göre farklı eğlenceler, deneyimler ve aktiviteler listelere eklenir. Elbette Fethiye aktivite ve eğlence konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip. Yamaç paraşütünden tekne turlarına, ATV safariden ata binmeye kadar hemen her farklı etkinliği görmek mümkün. Fethiye safari turu da bunlardan bir tanesi. Eğlencesi kadar makul fiyatlar ile satış yapıldığı için çok sık tercih edilmektedir. Her bütçeden birey kolaylıkla özel turlarda yerini alabilir. Peki ama Saklıkent Jeep turları 2024 yılında kaç TL oldu? Çok merak edilen bu sorunun yanıtını sizler için detaylandırdık. Aşağıda sunacağımız fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Güncel olarak rakamlarda değişkenlik görülmektedir.

fethiye-safari-turu-1
Fethiye Safari Turu

Fethiye Jeep safari tur fiyatı 2024:

TARİH YETİŞKİN ÇOCUK (6 yaş üstü)
8 Mayıs – 15 Haziran 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL
16 Haziran – 7 Temmuz 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL
8 Temmuz – 16 Temmuz 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL
17 Temmuz – 31 Temmuz 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL
1 Ağustos – 31 Ağustos 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL
1 Eylül – 30 Eylül 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL
1 Ekim – 31 Ekim 750 TL – 1,350 TL 725 TL – 950 TL

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Rafting Turu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir