Fethiye Tekne Turu Fiyatları 2024 | 12 Adalar Turu Ne Kadar?

Fethiye tekne turu

Fethiye ve Ölüdeniz bölgesinde unutulmaz anlar geçirmek isteyenler için Fethiye tekne turu fiyatları 2024 yılında da önem arz ediyor. Günümüzde birçok tur firması, bölgenin masmavi denizinde bireylere tur düzenliyor. Mavinin dinginliği ve bakir koyların eşsiz güzelliği insanda huzuru çağrıştırıyor. Uzun soluklu tatilinize tekne turları ile farklı bir hava katabilirsiniz. Bu sayede yeni ve harika yerleri keşfedeceksiniz.

Fethiye, buraya gelenler için bir tatilde olması gereken her şeyi fazlasıyla sunuyor. Yamaç paraşütünden su altı dalışa, doğa kampından tarihi gezilere hemen her zevkin burada bir karşılığı var. Ancak tekne turu bu bölgede gelenekselleşmiş bir aktivitedir. Kalabalık guruplar halinde denize açılarak mavinin tadını çıkarırken aynı zamanda özel şovlar ile sınırsız eğlence yaşanır. SKY Fethiye ailesi olarak sizin için çok merak edilen Fethiye tekne turu fiyatları konusunu yazdık. Keyifli okumalar dileriz…

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatları 2024

Yaz aylarında hepimiz kendimizi denizin olduğu bir bölgeye atmak istiyoruz. Çünkü kışın biriken yorgunluk, denizin maviliğinde kaybolup gidiyor. Bunun için genellikle sahillere ve koylara akın ederiz. Fakat her ne kadar suda olsak da bu asla Fethiye Ölüdeniz tekne turu aktivitesinin yerini tutmaz. Uzaklara açılmanın, kıyıdan uzaklaşmanın insana verdiği huzur muazzamdır.

Tekne turlarına katılım Fethiye bölgesinde çok yüksek oranda gerçekleşiyor. Özellikle de 12 Adalar tekne turuna katılmak isteyen yerli yabancı turistler daha günün ilk ışıklarında kuyruğa giriyor. Kısacası unutulmaz bir tatil yaşamak isteyenler için harika bir alternatif. Peki Fethiye tekne turu fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye tekne turu fiyatları, aktiviteyi gerçekleştiren firmaya göre farklılık gösteriyor. Zira her teknenin hizmet anlayışı ve kalitesi farklı. Fakat yaptığımız araştırmalarda genel bir fiyat ortalamasına kavuştuk. Yetişkin bireyler Fethiye 12 Adalar tekne turu için ortalama 1.000 ila 1.500 TL aralığında bir ücret ödüyor. Dört yedi yaş aralığındaki çocuklardan ise yaklaşık 500 TL gibi bir ücret isteniyor. Bebekler ise fiyatlardan muaf. Fakat bu belirtilen rakam sezonda farklılık göstermektedir. Bu sebeple önden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

fethiye-tekne-turu-fiyatlari-1
Fethiye Tekne Turu Fiyatları 2024

Fethiye Tekne Turu Kaç TL?

Buraya yolu düşen herkesin mutlaka tekne turu yapması gerekir. Bu alanda hizmet veren onlarca tekne mevcut. Fethiye ve Ölüdeniz maviliklerinden unutulmaz bir gün geçirmenin ücreti ise ortalama 500 ila 1.000 TL olarak belirlendi. 0 – 3 yaş bebekler için ücret alınmıyor.

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye’de Hangi Tekne Turu Yapılmalı?

Fethiye’de tekne turu seçimi yaparken bazı hususlara dikkat etmekte fayda var. Öncelikle çocuğunuz var ise ona uygun bir organizasyon seçmeniz önemli. Aksi halde keyifsiz bir süreç yaşanması muhtemel olacaktır. Bu alanda sizlere birkaç tekne turu önermek istiyoruz. İşte Fethiye’de hangi tekne turu yapılmalı? sorusunun yanıtı…

  • Freddys Günlük Tekne Turu
  • Fly Lapıta Günlük Tekne Gezisi
  • Akarsu Boat Trips Fethiye
  • Yaren Boat Günlük Tekne Turu
Fethiye tekne turu
Ölüdeniz tekne turu

Fethiye Tekne Turu Programı ve Saatleri

Fethiye’de gerçekleşen tekne turları genel olarak aynı anda başlar ve biter. Sabah saat 10:30’da başlayan tur, akşam 18:30’da sona eriyor. Dileyenler için otelden transfer seçenekleri sunuyorlar. Kalkışlar ise Fethiye merkez limandan oluyor. Ölüdeniz tur süresi ortalama 8 saat. Ayrıca bu süreçte birbirinden farklı ve özel koyları görüyorsunuz. Ayrıca öğlen yemekleri ve içecekleriyle damak zevkinize de hitap ediliyor. Bu yaz ki planlarınızın arasına tekne turlarını eklemenizi öneriyoruz. Üstelik Fethiye tekne turu fiyatları gayet makul seviyede… Ayrıca yamaç paraşütü için sizleri SKY Fethiye ailesine bekliyoruz…

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye Tekne Turu Rezervasyonu 2024

Fethiye bölgesinin en eğlenceli ve keşfetmeye odaklı aktivitelerinden biri olan tekne turları, tüm yaz sezonu boyunca her gün gerçekleştiriliyor. Fakat sezonda gerek yabancı gerekse de yerli turist yoğunluğundan turlarda bir yoğunluk yaşanabiliyor. 2024 yaz sezonunda Fethiye bölgesinde tekne turuna katılmak isteyenler erken rezervasyon işlemini yaparak yerini ayırtabilir.

Fethiye tekne turlarında 2024 erken rezervasyon işlemi yaptırmak, tatilcilere çok sayıda avantaj sağlar. En başta da erken rezervasyon ile indirimli tekne turuna katılma imkanı yakalanır. SKY Fethiye firmamız bu konuda güven veren kurumsal bir markadır. Hemen şimdi yerinizi ayırtabilir, erken rezervasyon fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Güzel bir yaz tatili diliyoruz.

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Güncel Fethiye 12 Adalar Tekne Turu Fiyatları 2024 Listesi

Fethiye 12 Adalar tekne turu fiyatları 2024 tatil planlaması yapanların gündeminde ilk sırayı alıyor. Akdeniz ve Ege’nin cennet köşesinde, mavinin en güzel tonunda keşfe çıkmanın bu yaz tam zamanı! Ailenizle ya da sevdiklerinizle tam günlük aktivite deneyimi yaşarken denizin, kumun, güneşin ve lezzetli menülerin keyfini çıkarırsınız. Sabah 10:30 ile akşam 17:00 arasında her an her saniye eğleneceğiniz Fethiye tekne turu fiyatları 2024 sezonunda 500 TL ile 1,250 TL civarı olarak dikkat çekiyor. 0-2 yaş arası ücretsizken 3-6 yaş arasına indirim yapılabiliyor.

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye 12 adalar tekne turuna katılım fiyatları güncel listesi:

TARİH FETHİYE 12 ADALAR TEKNE TURU 3 – 6 YAŞ FİYATI +6 YAŞ FİYATI
2024 Haziran Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL
2024 Temmuz Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL
2024 Ağustos Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL
2024 Eylül Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL
2024 Ekim Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL
2024 Kasım Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL
2024 Aralık Fethiye’de 12 Adalar tekne turu hizmeti 250 TL – 400 TL 500 TL – 1,250 TL

 

Konforlu ve modern teknelerle tam gün Fethiye tekne turunu deneyimliyorsunuz. Rehberlik, öğle yemeği, sigorta hizmete dahildir. Elbette hizmet ve tekne kalitesi kadar Fethiye tekne turu fiyatları 2024 bilgisini de rezervasyonda sizlerin önemsediği bir konu. Hatta yaz tatilinin masraflı bir süreç olduğu düşünülünce, aktivitelerde uygun fiyatları keşfetmek anlam kazanıyor. Buna göre Fethiye 12 adalar tekne turu fiyatları 2024 ve genel bir analiz için şunu diyebiliriz:

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu
  • 2020 yılında Fethiye 12 Adalar tekne turu rezervasyon fiyatı 110 TL’ydi.
  • 2021 yılında Fethiye 12 Adalar tekne turu rezervasyon fiyatı 190 TL’ydi.
  • 2022 yılında Fethiye 12 Adalar tekne turu rezervasyon fiyatı 220 TL’ydi.
  • 2024 yılında Fethiye 12 Adalar tekne turu rezervasyon fiyatı 700 TL oldu.
  • 2025 yılında Fethiye 12 Adalar tekne turu rezervasyon fiyatı 1,010 TL olacak.
  • 2026 yılında Fethiye 12 Adalar tekne turu rezervasyon fiyatı 1,500 TL olacak.

YouTube video

Ölüdeniz Bölgesinde Tekne Turu Fiyatları 2024 Listesi

Fethiye ile Ölüdeniz, tatil tutkunları için birbirinden ayrılma iki lokasyon. Hangi bölgede konaklanırsa konaklanırsın muhakkak bir diğerini kapsayan etkinlik planlaması yapılır. Ölüdeniz tekne turu fiyatları 2024 konusu da bu yaz bölgede tatil yapacakların radarında. Şüphesiz bu ihtiyacı profesyonel hizmetle en uygun fiyata sağlayan firmayız. 1.000 TL ile 1,500 TL arası değişebilen bir tablo var. Çünkü sezonda gerek ülke ekonomi koşulları gerekse de sezon yoğunluğuna göre sürekli fiyatlar revize ediliyor. İletişim kanallarımızı kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye’de Ucuza Tekne Turu Rezervasyonu Yapın!

Fethiye tekne turu fiyatları 2024 yılında erken rezervasyon imkanını da size sağlıyor. Tatilde yapacağınız aktivitelerde ne kadar tasarruf ederseniz, daha çok etkinliğe katılabilirsiniz. SKY Fethiye, 1’dan fazla etkinlik programıyla tatiliniz boyunca sizin yanınızda. 2024 – 2025 yaz dönemi Fethiye tekne turu fiyatlarımızı öğrenmeden rezervasyon işleminizi tamamlamayın. Şimdiden güzel bir tatil dileriz.

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

Fethiye tatilinizde en güzel etkinlik seçeneğini sadece tekne turu oluşturuyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bölgede Fethiye yat kiralama hizmeti de en sevilen seçenekler arasında. Elbette bu aktiviteyi de en güzel haliyle SKY Fethiye ile gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye tekne turu
Fethiye tekne turu

İlginizi çekebilir: Fethiye En İyi Yamaç Paraşütü Firması 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir