Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2024

fethiye-tuplu-dalis-fiyatlari-2

Ege ve Akdeniz’in birleştiği yer olan Ölüdeniz’de suların altında bambaşka bir dünya mevcut. Fethiye tüplü dalış fiyatları da bu sebeple her mevsim gündemde kalmayı biliyor. Özellikle 12 Adalar bölgesi tüplü dalış konusunda dünya genelinde popülerliğe sahip.

Ölüdeniz tüplü dalış aktivitesi için deneyimli olmanıza gerek yok. Daha önce hiç tüple dalmamış olmanız bu aktiviteye katılmanıza engel yaratmaz. Deneyimli ve profesyonel dalış uzmanları sizlere dalış öncesi mini bir brifing verir. Sonrasında onun gözetiminde dalışını gerçekleştirirsiniz. Bu yazımızda çok merak edilen Fethiye tüplü dalış fiyatları konusunu detaylandırdık. Keyifli okumalar dileriz…

Fethiye tüplü dalış fiyatları
Fethiye tüplü dalış fiyatları

Fethiye Tüplü Dalış Turu

Fethiye ve Ölüdeniz kıyıları tüplü dalış konusunda katılımcılara harika ve benzersiz deneyimler sunan yerlerdir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist sadece bu aktivite için bölgeyi ziyaret ediyor. 12 Adalar ve çevresindeki özel dalış alanlarında bilinmedik bir dünya keşfetmek mümkün. Ayrıca son derece güvenli olduğunu da belirtmekte fayda var. Peki Fethiye tüplü dalış turu nedir? İşte detaylar…

Ölüdeniz tüplü dalış turları ile su altı dünyasını profesyonel bir şekilde deneyimleme imkanına sahipsiniz. Sizin ekstra yapmanızı gerektirecek herhangi bir durum yok. Dalış merkezleri sizler adına her detayı düşünüyor. Ekipmanlar, kara ulaşımı, deniz ulaşımı bunlara dahil. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir husus var. O da firmanın alanında deneyim sahibi olması gerektiği. Profesyonel dalgıçlar ile süreç çok daha keyifli geçiyor.

SKY Fethiye ailesi olarak yamaç paraşütü sporunun yanında tüplü dalış organizasyonları da düzenliyoruz. Yıllardır sağladığımız kusursuz hizmetler sayesinde bölgenin en iyi firmalarından biri olduk. Ayrıca Fethiye tüplü dalış fiyatları 2024 yılında da bütçe dostu olarak belirlendi. Siz de tatilinize renk katmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet veriyor.

fethiye-tuplu-dalis-fiyatlari-1

Fethiye Akvaryum Koyu Dalış

Ölüdeniz, yamaç paraşütüyle bulutların üzerinden süzülmek ve berrak denizin derinliklerinde yeni dünyalar keşfetmek için harika bir yer. Şehir hayatının gürültü ve bunaltıcı halinden sıkıldıysanız farklı bir aktivite ile ruhunuzu dinçleştirebilmeniz mümkün. Akvaryum bu konuda harika bir seçenek. Bu bölgede binlerce farklı su canlısı yaşıyor. Dalışının her saniyesinde yeni bir canlı ile karşılaşıyorsunuz.

Fethiye tüplü dalış fiyatları hakkında buradan net bir bilgi vermek mümkün değil. Zira bu aktivitenin ücretini belirleyen birçok faktör var. Ayrıca sezonda yoğunluğa oranla fiyatlarda değişim yaşanıyor. En doğru ve güvenilir fiyata ulaşmak için bizimle iletişime geçin. Erken rezervasyon fırsatları ile su altı dalışı daha ekonomik hale getirme şansınız var.

Fethiye Tüplü Dalış Hakkında Merak Edilenler

Daha önce tüplü dalış gerçekleştirmeyenler için bu aktivite birçok yeni soruyu doğuruyor. Bu gayet normal. Zira sualtı dünyası bambaşka bir evren. SKY Fethiye platformu olarak bu konuda sıkça sorulan sorulara yanıt verdik.

Fethiye Tüplü Dalış Ne Kadar?

Dalış firmalarına ve sezon yoğunluğuna göre farklılık gösterse de ortalama 350 ila 50-60 USD aralığında değişiyor. Detaylı bilgiye bizimle işletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Tüplü Dalış Kaç Metre?

Başlangıç seviyesinde olan kişiler için dalışın kaç metre derinlikte gerçekleştiği merak konusu. Bu aslında dalışın gerçekleşeceği yere göre farklılık gösteriyor. Ancak başlangıç seviyesi için 8 ila 15 metre arasında derinlik idealdir.

Fethiye Tüplü Dalış Aktivitesi
Fethiye Tüplü Dalış Aktivitesi

Kimler Tüplü Dalış Yapamaz?

Bazı kronik hastalıklar dalış yapmaya engeldir. Ülser, bağırsak hastalıkları, böbrek taşı hastalıkları ve obezite sorunu yaşayanlar buna örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca anevrizma problemi olanlara da önerilmez. Ayrıca aklınıza takılan soruların yanıtları için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Tekne Turu Fiyatları 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir