Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2023 | Tek Kişi Dalış Ne Ne Kadar?

Su altının gizemli dünyasını keşfetmek isteyenler Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 listesini merak ediyor. Denizler, kara dalışlarından çok daha fazla keşfedilecek güzelliğe sahip. Bunun için profesyonel ekipmanlar, uzman dalış ekipleri ve uzaklara açılmak için bir tekneye ihtiyaç duyulur. Dalış merkezimiz tüm bunları bir arada sizlere sunuyor. 2023 yılında Fethiye’de 500 TL’den başlayan fırsat fiyatlar ile yerli yabancı turistlerin tüplü dalışını gerçekleştiriyoruz.

Klasik tatil konseptlerinden sıyrılıp sıra dışı aktiviteler ile tanışmaya ne dersiniz? Fethiye’de bunun en güzel seçeneklerinden birisi de tüplü su altı dalış etkinliğidir. Tek kişi ya da grup halinde katılım gerçekleştirilir. Öyleyse Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 listesi kaç TL oldu? Bu yıl dalmak pahalı mı? Günübirlik Fethiye dalışı ne kadar? Ezcümle, bu sezon dalış ücretleriyle alakalı rehber yazısı hazırladık.

Güncel Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2023 Listesi

Tüplü dalış aktivitesi, sadece bir adrenalin hissiyatı sunmaz katılana. Aynı zamanda yeni bir dünyanın keşfine tanıklık edersiniz. Yüzlerce farklı balık ve mercan çeşidi bulunur. Bunlara dokunma mesafesinde yakınlaşırsınız. Yaklaşım 30 dakikalık bu eşsiz deneyimin katılım ücreti ise kişi başı 500 TL’den başlar. Farklı talep ve paketlere göre de 1,000 TL seviyesine çıkabilir. Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 detaylı sezonluk tablosunu paylaşalım.

Fethiye tüplü dalış fiyat

2023 yılında Fethiye’deki tüplü su altı dalış aktivitesinin fiyat listesi:

  • 2023 Fethiye kişi başı tüplü dalış fiyatı – 500 TL’den başlar
  • 2023 Fethiye 2 kişi dalış fiyatları – 1,000 TL ile 2,000 TL arası
  • 2023 Fethiye’de gece dalışı fiyatları – 750 TL ile 1,000 TL arası *kişi başı
  • Günübirlik Fethiye tüplü dalışın fiyatları – 500 TL’den başlar
  • Fethiye tüplü dalış + yamaç paraşütü – 2,000 TL’den başlar
  • 2023’ün Fethiye tüplü dalışında grup fiyatları – 500 TL civarı *kişi başı
  • 2023 sezonu Fethiye dalış kursu fiyatı – 800 TL *saatlik

*fiyatlar dönemsel değişkenlik gösterebilmektedir.

Muğla’nın Fethiye ilçesi, Ege ile Akdeniz’in kesiştiği bir bölgedir. Karasal güzellikleri kadar denizin altında da enfes lokasyonları bulunur. Bakir koylarda dalışlar gerçekleşir ve katılımcılar bu özel deneyimi profesyonel hocalar eşliğinde uygular. Tam gün ve yarım gün olmak üzere 2 farklı dalış opsiyonu var. Yarım gün programında 30 dakikalık, tam gün opsiyonunda yaklaşık 1 saatlik dalış fırsatı sunulur.

En ucuz Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 sezonu içerisinde yine SK Fethiye dalış merkeziyle gerçekleştiriliyor. Tek kişi 500 TL 2 kişi 1,000 TL 4 kişi 4,000 TL’den başlayan indirimli fiyatlarımız ile bu yaz sezonunun en iyi su altı deneyimlerini oluşturuyoruz. Çocuklar da fiyata dahil. 12 yaş üzeri bireyler ebeveynleri ile birlikte 500 – 1,000 TL arası fiyatla dalış turuna katılabilir.

Tüplü dalış fiyatları fethiye

Fethiye’de Kişi Başı Su Altı Dalış Fiyatı 2023

Fethiye Türkiye’de dalış organizasyonlarının merkezi konumunda bulunur. Denizindeki yaşam zenginliği ve çeşitliliği harika dalış merkezlerinin oluşturulmasını sağlamıştır. Burada turistik tüplü dalışlar tek kişilik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Yani tek kişi (1 kişi) Fethiye dalışının 2023 yılı bedeli 500 TL – 600 TL – 800 TL ve 1,000 TL seviyelerinden belirlendi. Katılımcı sayısı arttıkça dalış okulumuzda indirim fırsatları da sunulmaktadır. kapsamlı bir Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 listesi hazırladık.

2023’te Fethiye tüplü dalışlarının sezonluk fiyat tablosu:

TARİH AKTİVİTE FİYAT *tek kişi
2023 Nisan ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Mayıs ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Haziran ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Temmuz ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Ağustos ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Eylül ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Ekim ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası
2023 Kasım ayı Fethiye tüplü dalışı 500 TL – 1,000 TL arası

*tabloda sezonluk değişimler olabilir.

2023’te Fethiye Paraşüt İle Dalış Paketi Fiyatı

Tatil süresi boyunca bireyler birçok aktiviteyi deneyimlemek ister. Hesaplı olması için de bir paket satın almak en cazip tercihtir. Örneğin yamaç paraşütü etkinliğini de eklerseniz Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 sezonunda %30 daha indirimli olmaktadır. İki aktiviteyi de 2,100 TL civarlarına satın alabilirsiniz. Ekstra hiçbir ekipman ya da kıyafet kiralamanıza gerek kalmaz. Tüm malzeme ve hizmetler bu fiyatlara dahildir. Ayrıca sizlere özel sigorta da yapılmaktadır.

Özel Paket Önerisi İçin Tıklayınız

2023 Yılı Fethiye’de Günübirlik Dalış Fiyatları

Fethiye’de su altı dalmak için illa ki bölgede konaklamanız ya da turistik bir seyahatte bulunmanız gerekmez. Çevre lokasyonlardan günübirlik dalış aktiviteleri de sunuyoruz. Bodrum, Milas, Datça, Kuşadası, Didim, İzmir ve birçok bölgeden rezervasyon yaparak yaz döneminde bizimle dalma faaliyetini gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye’de günübirlik dalış turu rezervasyon fiyatı 2023:

  • 500 TL’den başlayan rakamlar sezon içerisinde 1,000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Fethiye Dalış Kursu Fiyatları 2023

Tüplü dalış etkinliğini turistik bir eğlence yerine profesyonel bir branş olarak görmek isteyenler, Fethiye dalış kursu fiyatlarını araştırıyor. 2023 yılında saatlik kurs bedeli 800 TL’den başlar. Birebir özel ders verilir. Uzman dalgıçlar tarafından profesyonel bir eğitim süreci oluşturulur. Tam bir kurs sürecinin ardından size özel bir sertifika da takdim edilir. Sertifika sahibi bireyler artık kendi başlarına da dalış merkezlerinde dalış gerçekleştirebilmektedir.

Fethiye’de 2023 yılı dalış kursu fiyatları:

  • Saatlik kurs fiyatı 800 TL civarındadır. Özel teklif için arayabilirsiniz.

Fethiye’de Gece Tüplü Dalış Fiyatları 2023

Deniz günün her saati bir keşif yeridir. Geceleri de çok farklı ve adrenalin dolu tüplü dalış faaliyetleri yürütülür. Özel fenerler ve ekipmanlar eşliğinde yapılan Fethiye dalışları, bu sene uygun ücretlerden oluşuyor. Gece Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 tablosu 1,000 TL’dir. Fiyatların en güncel halini rezervasyon aşamasında belirtiyoruz.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2023

2023 Tüplü Dalışlarda Fotoğraf ve Video Çekim Ücreti

Tatil sürecindeki aktiviteler sırasında insanlar bu anları ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf çektirmek ister. Kişisel telefon ve cihazların su altı özelliği olmadığı için bu hizmet tarafımızca ekstra bir ücret karşılığında sunulmaktadır. 2023 yılında Fethiye tüplü dalıştaki fotoğraf ve çekim fiyatları 50 ila 100 TL arasında belirlendi. Sezonda rezervasyon yaptırılırken net ve indirimli rakamlara ulaşıyorsunuz. Detaylara Fethiye Dalış Turunda Fotoğraf ve Video Ücretli mi? yazımızda ulaşabilirsiniz.

2023 Yılında Fethiye’nin En İyi Dalış Merkezi

Fethiye tüplü dalış 2023 sezonunda en ucuz ve en profesyonel dalış merkezini arıyorsanız sizlere SKY Fethiye firmamızı tavsiye edeceğiz. 500 TL gibi cazip bir fiyat politikasına sahip dalış okulumuz, kaliteli ekipman, profesyonel hizmet ve güler yüzlü bir deneyimiyle meşhur. Bizimle yapacağınız 30 dakikalık dalış, ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir anı deryası bırakacak sizlere. Şimdiden rezervasyonlarınızı bekliyoruz. Sezon fırsatlarıyla hemen şimdi tanışın.

2023 yılı Fethiye dalış rezervasyonları için iletişim kısmındaki bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Telefon ve WhatsApp seçenekleriyle rezervasyon seçenekleri sunuyoruz. SKY Fethiye olarak şimdiden sizlere eşsiz bir su altı dalış keyfi dileriz.

Son Yazılar

Fethiye’nin En Güzel Kamp Alanları

Fethiye’nin En Güzel Kamp Alanları Fethiye, doğanın ve denizin iç içe geçtiği muhteşem güzellikleriyle ünlü…

1 ay Önce

Fethiye Günlük Villa Kiralama Fiyatları

Türkiye'nin en gözde tatil bölgelerinden biri olan Fethiye, muhteşem doğası, turkuaz denizi ve tarihi dokusuyla…

1 ay Önce

Fethiye Günlük Ev Kiralama Fiyatları

Tatil yaparken konaklama seçimi, seyahatinizin keyfini ve rahatlığını büyük ölçüde etkileyebilir. Fethiye gibi popüler bir…

1 ay Önce

Fethiye’de Yat Kiralama Fiyatları

Fethiye’nin eşsiz kıyıları ve berrak suları, yat kiralamanın cazibesini daha da artırıyor. Bu güzel Akdeniz…

1 ay Önce

Fethiye’de Çamur Banyosu

Fethiye'de Çamur Banyosu Fethiye, Türkiye'nin güneybatısında, muhteşem doğal güzellikleriyle ünlü turistik bir beldedir. Bu eşsiz…

2 ay Önce

Fethiye Tekne Kiralama ve Fiyatları

Son yıllarda yazın gelmesiyle birlikte mavi yolculuk tatil konsepti yaygınlaşmaya başladı. Fethiye tekne kiralama ile…

2 ay Önce

Ölüdeniz ATV Turu ve Fiyatları

Ölüdeniz ATV turu ile doğanın kalbinde 2 saat geçirme fırsatınız oluyor. Bu bölgeye tatile gelen…

2 ay Önce

Fethiye ATV Turu Yaş Sınırı

Fethiye ATV turu yaş sınırı kurallar gereği 14 olarak belirlendi. 14 yaşından küçükler ister tek…

2 ay Önce

Kayaköy ATV Turu ve Fiyatları

Kullanımı kolay otomatik vitesli arazi araçları ile Kayaköy ATV turu düzenliyoruz. Özel rehberler eşliğinde 2 saat…

2 ay Önce

Fethiye ATV Turu İçin Gerekenler

Kimi ekstrem aktivitesi çok detaylı ve ihtiyaç listesi olurken bazısında ise böyle karmaşık değildir. Peki…

2 ay Önce