Fethiye Ucuz Fiyatlı Tatil Paketleri (Uygun Paket)

Paket içeriği

Yamaç Paraşütü
Tekne Turu
Atv Safari

Fethiye ekonomik tatil paketi, bölgede tatile gelen ve özel aktiviteler ile unutulmaz anlar yaşamak isteyenler için oluşturuldu. Tatil bütçelerini zorlamaması için özen gösterilen ve kampanyalı aktiviteler hazırlanan bu pakette birçok heyecan dolu ana tanıklık etmeniz mümkün. Yamaç paraşütünden tekne turuna birçok içerik pakette mevcut. O halde gelin paketin detaylarına bir göz atalım.

Fethiye Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü, uçmak isteyenlere en kolay imkânı sunan bir aktivitedir. Son derece güvenli olan bu aktivite ile gökyüzünde bir kuş gibi süzülerek Ölüdeniz’in eşsiz manzarasını havadan gözlemleyebilirsiniz. SKY Fethiye bölgenin en eski ve profesyonel yamaç paraşütü firmalarından biri konumunda. Siz de yüzlerce mutlu uçuş gerçekleştiren kişinin arasına katılmak için bizi tercih edebilirsiniz.

fethiye-ucuz-tatil-paketleri-1

Babadağ’ın en güzel pistinden atlayarak bulutların arasında süzülmeye ve Ölüdeniz’in o eşsiz manzarasını gökyüzünde deneyimlemeye ne dersiniz? SKY Fethiye ile bu mümkün. Uçma sevdası olan herkes herhangi bir ekipmana veya eğitime sahip olmadan yamaç paraşütü yapma imkanına sahip. Gelirken sadece şortunuz, spor ayakkabınız ve güneş gözlüğünüz yeter olmaktadır. Geri kalan tüm süreci deneyimli pilot ekibimiz yönetiyor.

Yamaç Paraşütü Saatleri:

 • 08:00 – 10:00 yamaç paraşütü uçuşu
 • 10:00 – 12:00 yamaç paraşütü uçuşu
 • 12:00 – 14:00 yamaç paraşütü uçuşu
 • 14:00 – 16:00 yamaç paraşütü uçuşu
 • 16:00 – 18:00 yamaç paraşütü uçuşu

Fethiye Tekne Turu

Bu yaz tatil planlarınızın arasında Fethiye ve Ölüdeniz bölgesi yer alıyorsa mutlaka listeye tekne turu aktivitesini eklemenizi öneriyoruz. Akdeniz ile Ege denizinde birleştiği bu harika konumda mavinin her tonunu bulmak mümkün. Özel ve konforlu teknelerde denizin keyfini çıkarırken aynı zamanda dinamik aktiviteler ile eğlenebiliyorsunuz.

Fethiye ucuz tatil paketleri

Fethiye tekne turu aktivitesi, günübirlik eğlencelerde en çok tercih edilen olmaya devam ediyor. Bölgenin eşsiz ve bakir koylarına demir atarak berrak denizde yüzme imkânı buluyorsunuz. Aileler için de gayet uygun bir tercih olacaktır. Tatilinize tekne turları ile farklı bir deneyim katmanız mümkün. Ayrıca islami değerlere önem veren bu doğrultuda tatil planlayanlar için de muhafazakar tekne turları mevcut. Bu turlarda tamamen sizin değerleriniz önemseniyor ve ona göre uygulamalar yapılıyor.

Deniz insana huzur verir. Uzak maviliklere açıldıkça ve kıyıdan uzaklaştıkça insanın yüreğini bir dinginlik kaplar. Bütün yıl çalışır ve stresli bir yaşam sürdürürüz. Birkaç saat de olsa maviliklere açılarak güzel bir seneye başlamanız mümkün. Fethiye tekne turları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Fethiye Tekne Turuna Ne Dahil?

Fethiye tekne turlarına neler dahil? Sorusuyla sıkça karşılaşıyoruz. Bu aktivitede sadece mehtaba açılmıyorsunuz. Aynı zamanda yemek ikramları, içecekler ve müziğin eşsiz uyumuna tanıklık ediyorsunuz. Ayrıca sigorta kapsamında olduğunuzu ve rehberlik hizmeti aldığınızı belirtmekte fayda var. Kısacası SKY Fethiye olarak konforunuzu sağlayacak olan her detayı sizler adına düşündük.

Tur boyunca birçok avantajı da elde ediyorsunuz. Örneğin kesintisiz çay, kahve ve soğuk meşrubat servisleri yapılıyor. Ayrıca öğlenleri denizin ortasında sıcak yemek menüleri sizlere sunuluyor. Genelde taze balıktan oluşan bu menüler tam da damak zevkinize hitap ediyor. Balık tutmayı sevenler için de teknede olta mevcut. Sevdikleriniz koylarda yüzerken siz de ‘vira bismillah’ diyerek oltanızı suya atabilirsiniz.

Fethiye Tekne Turu Rotası

Tekne turlarında en önemli unsurların başında nasıl bir rotada ilerlediği gelir. Zira rotanın güzelliği sizlere daha iyi bir deneyimi sunar. Fethiye’de her rotanın kendi içerisinde eşsiz güzellikleri bulundurduğunu söyleyebiliriz. Kelebekler Vadisi, Akvaryum koyu başta olmak üzere daha birçok farklı yere uğranıyor. Genel güzergâhtan kısaca bahsedebiliriz.

Fethiye en güzel tekne turu rotaları:

 • Şovalye Adası
 • Kelebekler Vadisi bölgesi
 • Kabak Koyu bölgesi
 • Soğuk Su Koyu mevkii
 • Gemile Adası
 • Rodos Adası mevkii
 • Akvaryum Koyu bölgesi

Son olarak tur saatlerine de değinmekte fayda var. Bu aktivite için öncelikle günün en güzel saatlerini ayırdığınızı belirtelim. Gündüz sıcak zamanlarda serin suların keyfini çıkarabiliyorsunuz. Fethiye tekne turu saatleri, her gün için sadece bir defa için planlanır. Sabah çıkılan yolculuk akşamüzeri sonlanır. Tur boyunca her süreçte farklı bir deneyim yaşarsınız. Ölüdeniz tatilinizde tekne turu rezervasyonu yaptırmayı unutmayın.

Fethiye ATV Safari

Fethiye ucuz tatil paketleri arasında en çok sevilen aktivitelerden birisi de ATV safari turlarıdır. Gruplar halinde doğanın kalbine gerçekleşen bu yolculukta ATV araçları sizlere eşlik ediyor. ATV safari için özel olarak belirlenen rotalarda ilerlerken doğanın tüm güzelliklerine yakından şahitlik edeceksiniz.

fethiye-ucuz-tatil-paketleri-3

Ülkemiz doğa sporları açısında oldukça zengin bir yapıya sahip. Ormanların yapısı ve arazi koşullarının güzelliği birçok aktiviteyi uygun hale getiriyor. ATV safari de bunun belki de en iyi örneklerinden birisi. Sevdiklerinizle son model ATV üzerinden doğanın kalbine yolculuk yapabilir, eşsiz güzellikleri yakından görebilirsiniz. Ayrıca sürat ve adrenalin de sizi hiç yalnız bırakmayacak.

ATV Safari Etkinliğine Neler dahil?

ATV safari tur programları profesyonel bir yaklaşımla düzenlemesi gerekiyor. Bu sayede katılımcılar eğlenirken aynı zamanda güvenlik ve konforları da sağlanmış olunuyor. SKY Fethiye ucuz tatil paketleri kapsamında birçok detayı sizler için oluşturuyoruz. Aktivite sürecindeki güvenliğiniz en başta uyguladığımız prensiplerden birisidir. Zira sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığına çok önem veriyor. Ayrıca rota boyunca sizden herhangi bir ekstra talepte bulunulmuyor. Kaskınız ve birçok ekipman sürüşe başlamadan önce sizlere ücretsiz olarak temin ediliyor.

ATV safari ile alakalı son olarak sürüş saatlerinden bahsetmek faydalı olacaktır. Tatil süreci, genel olarak kısa süren anlardır. Yılın tüm yorgunluğu Fethiye tatilindeki aktiviteler sayesinde atılır. Fakat bu kısıtlı sürecinizde aktivitelerin saatlerini kaçırma riskiniz var. Bu sebeple Fethiye ATV saferi turlarımızı hafta boyunca her gün beş farklı saatte gerçekleştiriyoruz. Böylelikle bu özel etkinliği kaçırmamış oluyorsunuz.

Turların saat uygulaması için net bir birim vermek mümkün değil. Zira esnek bir tur rotasına sahibiz. Anca gün boyunca belli saat aralıklarıyla turları devam ettirdiğimizi söyleyebiliriz. Yani sabahın ilk saatlerinden akşam hava kararıncaya kadar çok sayıda ATV safari düzenliyoruz.

Fethiye Ucuz Tatil Paket Fiyatları

Tatilde yapacağınız aktivitelerin listesini ve sıralamasını önceden yaparsanız ve erken rezervasyon avantajlarından yararlanırsanız, fiyat yönünden daha karlı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Fethiye tatiliniz için sizlere birbirinde güzel ve eğlence dolu aktiviteler sunuyoruz. SKY Fethiye müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek öncesinden yerinizi ayırtabilirsiniz. Peki Fethiye ucuz tatil paket fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Fethiye ekonomik tatil paket fiyatları hakkında net bir bilgi için hangi aktivitelere katılacağınızı bizlere bildirmelisiniz. Böylelikle en doğru ve güvenilir fiyat bilgisine ulaşmanız mümkün oluyor. SKY Fethiye ailesi olarak tüm tatil sürecinizde sizlerin yanınızdayız. 2022 yılındaki tatil ajandanıza Fethiye ekonomik tatil paketini mutlaka ekleyin, sevdiklerinizle özel anların keyfini çıkarın. Bu aktivitelerin ardından şehrinize bolca anı biriktirmiş olarak döneceksiniz.

Buraya kadar saydığımız Fethiye ekonomik tatil paketi içerisindeki aktiviteler tek tek yapıldığında elbette biraz maliyetli olacaktır. Bu sebeple paket halinde satın almak her zaman için avantajlı olan bir tercihtir. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için SKY Fethiye iletişim araçlarını kullanın.