Fethiye Uygun Fiyatlı Tatil Paketleri (Ekonomik Paket)

Paket içeriği

Yamaç Paraşütü
Tekne Turu 
Atv Safari 
Tüplü Dalış 

Yamaç Paraşütü

Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü, 7’den 70’e herkesin kolaylık yapabileceği bir aktivitedir. Uçmak günümüzde birçoğumuzun hayali. Fakat bunun nasıl gerçekleştirileceği hakkında çoğu zaman bir yöntem bulamıyoruz. İşte tam da böyle anlarda yamaç paraşütünün önemi ortaya çıkıyor. Hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan profesyonel bir firmaya başvurarak icra edebiliyorsunuz. Üstelik fiyatları da bütçe dostu seviyede.

Babadağ pistinden ayaklarınızı boşluğa bıraktığınız ilk andan itibaren ‘yamaç paraşütü güvenli mi?’ sorunsalını aklınızdan çıkaracaksınız. Kendinizi bulutların arasında bulduğunuzda sadece heyecan ve eşsiz doğa manzarasının huzuruna bırakacaksınız. Hayatınızda farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız SKY Fethiye ailesi olarak sizlerin yanınızdayız.

Uçmak bir tutku olsa da çoğu zaman bunu gerçekleştirmekte zorlanırız. Zira birçok uçuş aktivitesi özel eğitim süreçleri ve profesyonel ekipmanlar istiyor. Zaman ve maliyet yönünden bunlar karşılanmadığında uçmak sadece bir heves olarak kalıyor. Ancak yamaç paraşütü bu hevesleri gerçeğe dönüştürmek için harika bir fırsat. Tek yapmanız gereken rezervasyon yapmak. Geriye kalan her şey uçuş okulu tarafından karşılanıyor.

fethiye-uygu-fiyatli-tatil-paketleri-1

Son olarak yamaç paraşütü için tandem uçuş hizmeti veren birçok firma mevcut Fethiye bölgesinde. Ancak bu aktivitenin profesyonel firmalar ile gerçekleştirilmesi gerektiğini unutmayın. Zira pilotların deneyimi, kullanılan ekipmanın kalitesi, uçuş konusuna verilen özen, uçuş sırasındaki güvenliğinizi belirleyen faktörlerdir. Detaylı bilgi için SKY Fethiye iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Pilotlarımız 7/24 sizlere destek sağlıyor.

Yamaç Paraşütü Uçuş Saatleri

Yamaç paraşütü gündüzleri hava şartlarının uygunluğuna göre gerçekleştirilen bir aktivitedir. Fakat yaz aylarında hava %90 oranında müsaitlik sağladığı için sürekli olarak uçuş gerçekleştiriyoruz. Babadağ pistine çıkmadan önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Uçuş rezervasyonunuza göre dilerseniz sizi otelinizden alıyor, uçuş alanına göçtürüyoruz. Kısacası her türlü talebinize profesyonel çözümler sunuyoruz. Yamaç paraşütü uçuş saatleri ise şu şekildedir:

 • Yamaç paraşütü ile saat 08:00 – 10:00 uçuşu
 • Yamaç paraşütü ile saat 10:00 – 12:00 uçuşu
 • Yamaç paraşütü ile saat 12:00 – 14:00 uçuşu
 • Yamaç paraşütü ile saat 14:00 – 16:00 uçuşu
 • Yamaç paraşütü ile saat 16:00 – 18:00 uçuşu

Tekne Turu

Fethiye Ölüdeniz bölgesinde tatil yapmaya geldiyseniz tekne turlarını deneyimlemeden geri dönmeyin. Masmavi deniz ve harika koyların ziyaret edildiği bu turlarda birbirinden farklı güzellikleri görmeniz mümkün. Ayrıca demir atılan koyların berrak sularında yüzme fırsatınız oluyor. Tüm güzellikler sadece bunlar ile de sınırlı değil elbet. Dileyen açık sularda kaptanın vereceği olta ile balık avı da yapabilir. Fethiye denizinin derinlerinde harika balık çeşitlilikleri var.

Sizleri kıyıdan alıyoruz ve Fethiye’nin en güzel mavi tur rotalarına çıkarıyoruz. Sabahın ilk saatlerinden akşam gün batımına kadar deniz ile iç içe oluyorsunuz. Kısacası denize ve masmavi ufuklara doymak için tekne turları çok iyi bir alternatif oluşturuyor.

Tekne Turuna Neler Dahil?

SKY Fethiye olarak tekne tur organizasyonlarında sizlerin konforu ve güvenliği için tüm detayları eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Sadece tekneyle denizin üstünde süzülmekle kalmıyor aynı zamanda lezzetli öğle yemekleriyle damak zevkinize hitap ediyoruz. Özellikle öğlen yemek sunumlarına çok özen gösteriyoruz. Zira bilindiği üzere deniz insanın iştahını arttırmaktadır. Ayrıca bol bol yüzeceğiniz için sıkı bir yemek menüsüne ihtiyacınız var. SKY Fethiye ile tüm bu detaylar özenle düşünüldü.

Fethiye Tekne Turu Rotası

Fethiye tekne turu rotası çok önemli bir detay. Bu aktiviteyi de zaten cazip kılan en önemli unsuru harika ve benzersiz bir rotasının olmasıdır. Kelebekler Vadisi ve Akvaryum koyu da dahil olmak üzere birçok farklı yere uğranıyor. Ayrıca bu gezi sırasında özel rehberiniz size bölgenin güzelliklerinden ve tarihinde bahsediyor. Genel rota ise şu şekildedir:

 • Belcekız Plajı
 • Mavi Mağara bölgesi
 • Kelebekler Vadisi
 • Nicholas Adası
 • Akvaryum Koyu bölgesi
 • Soğuk Su mevkii
 • Deve Plajı bölgesi

Fethiye Tekne Turu Saatleri

Tatil sürenizin kısa olduğu düşünüldüğünde aktivite saatlerine hakim olmanızda fayda var. Çünkü Fethiye bölgesi tatilcilere birçok alternatif sunuyor. Planlamalar doğru yapılmazsa bazı güzel aktivitelerin kaçırılmasına sebep oluyor. SKY Fethiye olarak tekne turlarımızı yaz sezonunda her gün gerçekleştiriyoruz. İşte diğer detaylar…

Mavi rota turlar sabahın ilk saatlerinde limanda başlar ve gün boyunca devam eder. Akşam 6 sularında yavaş yavaş karaya yaklaşılır ve gün batımına doğru demir alınır. Gün boyunca dolu dolu bir eğlence süreci geçirirsiniz. Her dakikasından özel zevk alacağınızın garantisini veriyoruz.

ATV Safari

Doğanın kalbine ulaşmanın ve orada gezinmenin en iyi yolu nedir diye sorarsanız kesinlikle ATV safari etkinliği deriz. Özel ATV araçlar ile doğanın en güzel yerlerinde belirlenmiş rotalarda ilerlerken, yeşilin ve canlıların en güzelleriyle karşılaşıyorsunuz. Fethiye en uygun tatil paketleri dahilinde olan bu aktiviteyi kaçırmamanızı öneriyoruz.

fethiye-uygu-fiyatli-tatil-paketleri-3

Fethiye’nin en güzel ve kaliteli ATV turlarını SKY Fethiye düzenliyor. Son model araçlar ile doğanın kalbine güvenle giriyorsunuz. Araçların bakımları sürekli olarak güncelleniyor. Bu sayede güvenliğiniz ön plana çıkarılmış oluyor. Tatilinize biraz farklı renk katmak istiyorsanız sizleri bu ekonomik paketimizin aktivitelerine davet ediyoruz. Her birini toplu olarak makul oranlarda satın almış olacaksınız.

ATV Safari Etkinliğine Neler Dahil?

ATV safari etkinliklerinde güvenlik ve sigorta unsurları çok önemlidir. SKY Fethiye bu konuda profesyonel hizmet sağlıyor ve sizin için önemli olacak her detayı uygulamaktan kaçınmıyor. Bu sayede güvenli ve keyifli bir ATV safari sürecine imza atıyorsunuz. Etkinlik için herhangi bir ekstra ekipmana ihtiyacınız yok. Her şey zaten sizlere temin ediliyor. Haliyle bu da düşük maliyetin habercisi. Ayrıca çocuk yaştaki katılımcılara özel araçlarımızın olduğunu da belirtmekte fayda var.

ATV Safari Saatleri

Bu aktivitemizde sezon boyunca günde birçok kez gerçekleştiriyoruz. Yine de yoğun talep göz önünde bulundurulduğunda erken rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Böylelikle ATV saferi fiyatları da daha makul oranlara çekiliyor. Gün içerisinde çok sayıda tur gerçekleştirsek de şimdiden net bir saat aralığı belirtmemiz ne yazık ki mümkün dahilinde değil. Zira turlarda esnek süreçler görülebiliyor. Detaylı bilgi edinmek için sizleri SKY Fethiye’ye bekliyoruz.

Fethiye Tüplü Dalış

Ege ile Akdeniz’in birleştiği ve harika bir denize sahip olan Fethiye, su üstü olduğu kadar sualtı dünyasında da gizemleri barındıran bir özelliğe sahip. Binlerce farklı deniz canlısını ilk kez görmek istiyorsanız Fethiye tüplü dalış aktivitesi tam da aradığınız özellikte. Denizin altındaki yaşamı görünce çok şaşıracaksınız. Orada farklı bir evren var adeta ve gelenleri kendisine hayran bırakıyor. Her insan ömründe bir kez olsun tüplü dalış aktivitesini deneyimlemeli ve evrenin bu gizemli alanlarını keşfetmeli.

fethiye-uygu-fiyatli-tatil-paketleri-2

Fethiye Tüplü Dalış Saatleri

Yaz sezonunda tüplü dalış etkinlikleri günde 2 defa düzenleniyor. Fakat yoğunluğa ve artan taleplere göre bu sayılar artabilmektedir. Genel olarak sabahın ilk saatlerinde başlayan turlar akşam gün batımına kadar devam ediyor. Özel tekneler ile maviliklere açılıyorsunuz ve oradaki dalış noktalarında aktiviteyi gerçekleştiriyorsunuz. Tek yapmanız gereken Fethiye’nin en deneyimli ve profesyonel dalgıçlarına sahip SKY Fethiye üzerinden rezervasyon yaptırmak. Daha sonra da gizemli su altı evreninin tadını çıkarmak kalıyor geriye.