Fethiye Veteriner Klinikleri

fethiye-veteriner-klinikleri-1

Fethiye veteriner klinikleri, özellikle kedi ve köpek sahipleri için önemli bir konu. Günümüzde evcil hayvan sayısı oldukça yüksek seviyede. Bunların büyük kısmını kedi ve köpekler oluşturuyor. Yaz sezonunda tatile gelen bireyler elbette minik dostlarını da yanında getirmeyi ihmal etmiyor. Fakat gerek rutin muayeneler olsun gerekse acil durumlar, veteriner bulmak zor olabiliyor. SKY Fethiye ailesi olarak minik dostlarımızı önemsiyoruz. Bu sebeple Fethiye bölge veteriner klinikleri konusunu derledik. Keyifli okumalar…

Yaz tatilinde milyonlarca kişi Fethiye ve Ölüdeniz bölgelerini tercih ediyor. Konaklama olarak da otel, bungalov, çadır, kiralık villa ya da kendi yazlığı gibi alternatifler seçiliyor. Günümüzde birçok konaklama tesisi evcil hayvanlara izin veriyor. Bireyler de minik dostlarını mutlaka yanlarına getirmeyi ihmal etmiyor. Peki acil bir durum olursa Fethiye veteriner klinikleri noktalarına nasıl ulaşılabilir? İşte detaylar…

fethiye-veteriner-klinikleri-3
Ölüdeniz Veterinerler

Fethiye Bölge Veteriner Klinikleri

Fethiye ve Ölüdeniz bölgesi, veteriner kliniği bakımından oldukça geniş seçeneğe sahip. Birçok uzman veterinerin açtığı kliniklerde profesyonel sağlık hizmetlerine ulaşmak mümkün. Yazının devamında Fethiye en iyi veteriner, Fethiye 24 saat açık veteriner ve hayvan hastanesi konularını detaylı bir şekilde anlatacağız.

Ankavet Veteriner Kliniği

Ankavet veteriner, merkezi konumu ve uzman hekimleriyle bölgenin en iyi veterinerlerinden biri özelliğine sahip. Hemen her hayvan için sağlık desteği sağlayan klinikte birçok sağlık donanımları mevcut. Rutin muayenelerin yapılabileceği gibi acil durumlarda ameliyat hizmet verme özellikleri de var.

Adres: Akarca Mahallesi, Mustafa Kemal Blv. Devlet Hast. Yolu üzeri

Telefon: (0252) 613 33 23

Kentvet Veteriner Polikliniği

Fethiye veteriner kliniği arayışında güler yüzlü ve uzman bir hizmet talep edenler için Kentvet ideal bir nokta. Şehrin tam göbeğinde bulunması ona ulaşımı da kolay kılıyor. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakıldığında müşteri memnuniyeti hayli yüksek. Burada evcil dostlarınız ile alakalı her türlü muayeneyi yaptırmanız mümkün.

Adres: Mustafa Kemal Blv. Migros Kafe Yanı

Telefon: (0252) 612 20 10

Tülin Hanım Veteriner Kliniği

Fethiye ve çevresindeki en kaliteli veteriner kliniklerinden birisi de Tülin Hanım’dır. Uzun yıllardır aynı lokasyonlarda faaliyet göstermeleri sayesinde geniş bir bilinirliğe sahipler. Konum olarak da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yerde. Özellikle kedi ve köpeklerde uzman olan hekimleri ile hizmet sağlıyorlar. Ayrıca fiyatlarının da makul olduğunu söylemekte fayda var. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: BİM yanı, Yeni Mah. Turgut Özal Blv. No:37/A

Telefon: 0533 361 89 92

Sherlock Veteriner Kliniği

Fethiye veteriner klinikleri arasında nadir 7/24 hizmet sunan bir nokta. Güler yüzü kadın hekimler minik dostlara karşı hayli ilgili. Ayrıca müşteri yorumlarına göre muayeneler sırasında para kazanmak için ekstra hiçbir işlem çıkarmıyorlar. Kısaca gayet makul bir klinik demek mümkün. Eğer tatilinizde kedi veya köpeğiniz için uzman bir hekim arasanız, Sherlock tam size göre…

Adres: Akarca, Mustafa Kemal Blv. No: 153/3-4

Telefon: (0252) 613 58 85

fethiye-veteriner-klinikleri-2
Fethiye’de Veterinerler

Fethiye Ücretsiz Veteriner

Kedi ve köpek sağlığı hakkında önemli bir konu da Fethiye ücretsiz veteriner hususudur. Zira özellikle sokak hayvanlarının yaşadığı sorunların çözülmesi için böyle bir arayışı giriliyor. Öncelikle belirtmeliyiz ki özel veterinerler ücretsiz muayene yapmıyor. Fakat bu konuda belediyenin sağladığı harika bir imkân var. Fethiye Belediye Başkanlığı’nın sunduğu Hayvan Bakım Merkezi ile sokak hayvanlarını ücretsiz muayene yaptırmanız mümkün. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek. Yetkililer özel ambulans ile minik dostları olduğu yerden alıyor.

Adres: Çatalarık Mah. 1325 Sokak Fethiye

Telefon: (0252) 613 58 25

 

İlginizi Çekebilir: Fethiye Araç Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir