Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Fethiye’nin en özel aktivitelerinden bir tanesi olan Fethiye yamaç paraşütü ile çok özel deneyimler yaşamak ister misiniz? Sky Fethiye olarak hem çok değerli bir etkinliğe katılmanızı sağlıyor hem de bölgenin en özel aktivitelerinden biri ile ilgili sizleri bilgilendiriyoruz. Bu yazımızda sizlere hem yamaç paraşütü hem de Fethiye’de yapabileceğiniz diğer aktivitelerle alakalı bilgi vereceğiz!

Fethiye, Ege ve Akdeniz’in kesişim noktasında yer alan oldukça özel bir coğrafyadır. İlçenin bu özelliğinin yanı sıra pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olması da oldukça değerlidir. Zira kültürel açıdan pek çok zenginliği bünyesinde bulundurur. Bu yönüyle Fethiye yamaç paraşütü dışında kültürel etkinliklerin çok zengin olduğu bir yerdir. Aşağıda size yamaç paraşütü sonrasında keşfedebileceğiniz birbirinden özel aktiviteler sıraladık!

Fethiye Yamaç Paraşütü Sonrası Etkinlikler

Fethiye’de yamaç paraşütü dışında sizi bekleyen birbirinden özel etkinlikleri gerçekleştirmek amacıyla aşağıdaki seçeneklere bir göz atmanızı öneriyoruz!

Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi

Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi gezisi sizin için çok özel seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Bölgenin en özel lokasyonları arasında yer alan Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi’nde doğanın insanoğluna sunduğu en mükemmel seçenekleri keşfetme şansı yakalayabileceksiniz. Yüzlerce kelebeğin yer aldığı vadi sizi kendine hayran bırakacak. Bunun yanı sıra buz gibi suların bulunduğu koyda vakit geçirmek bambaşka bir heyecan olacak!

Fethiye Tekne Turu

Ege Bölgesi’nin bir parçası olan Fethiye’de koylar saymakla bitmez. Her karışında bir doğal güzelliğe hayran kalacağınız Fethiye’de sizleri bekleyen seçenekler neler merak ettiniz mi? 12 Adalar Turu ile bölgenin en dikkat çeken seçeneklerinden bir tanesi ile gezintinin keyfini doruklarda yaşayın! Üstelik size özel seçenekler sayesinde bu turda unutulmaz manzaralar eşliğinde fotoğraflar çekin!

Kaliteli bir deneyim anlamına gelen bu tur sırasında özellikle Fethiye’nin çevresinde bulunan koy ve adaları keşfedebileceksiniz. Koy ve adaların sadece yeşilin tonları ile bezeli olmadığını da bilmelisiniz. Doğal güzelliklerin yanı sıra mimari harikalar da sizi bu mekanlarda bekliyor olacak. Fetihe yamaç paraşütü dışında katılacağınız bu aktiviteler de aklınızı başınızdan almaya yetecek! Bizden söylemesi!

Benzer Blog

Kabak Koyu

Kabak Koyu, Fethiye’de gezilmesi gereken yerler dendiğinde akla gelen mekanların başında. Üstelik bozulmamış doğası ve kendine has özellikleri sayesinde Kabak Koyu’nde zaman geçirmek oldukça keyifli

Daha Fazla »