Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022

babadag-yamac-parasutu-fiyatlari-2022-2

 

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak siz de çok merak ediyorsunuz değil mi? O halde hem fiyatlar hem de bölgede unutulmaz bir deneyim yaşamak adına. Sizleri nelerin beklediğine daha yakından bir göz atalım! Hazırsanız unutulmaz anlarla dolu birbirinden özel deneyimleri yaşamanızı sağlayacak olan detaylar neler bir bakalım!

Fethiye Yamaç Paraşütü Nedir?

Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin kesişim noktasında bulunan Fethiye, çok özel bir bölge olmasının yanı sıra çeşitli doğa etkinliklerinin de gerçekleştirildiği bir yerdir. İnsanların eğlenceli anlar yaşamak adına tercih ettikleri Fethiye’de unutulmaz anlar yaşamak mümkün oluyor. Özellikle de konu yamaç paraşütü olunca!

Fethiye’de bulunan Babadağ’da farklı yüksekliklerde bulunan pistlerden tandem paraşütle aşağı doğru süzülmek çok uzun yıllardır gerçekleşiyor. Eğitimli pilotlar ile yapılan ve gerçek bir eğlenceye dönüşen bu etkinlik ile kuş gibi süzülün. Havada dakikalarca süzülürken sadece uçmanın keyfini de çıkarmış olmuyorsunuz!

Fethiye yamaç paraşütü sayesinde doğal güzellikleri kuş bakışı görme imkânınız da var. Hem uçmak hem de özel anlara şahit olmak için yamaç paraşütü etkinliğinin en ideal yanı! Siz de Fethiye’nin güzelliklerini sadece yerden görmek istemiyorsanız Fethiye yamaç paraşütü 2022 etkinliklerin katılmaya hazır olmalısınız!

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Yamaç paraşütü her yıl fiyatları ve detayları değişen bir etkinlik olduğundan sezon açılmadan fiyatlar hakkında değerlendirmeler yapmak pek mümkün olmuyor. 2020 yılında turizm sektörünün ciddi anlamda durgunluk yaşaması Fethiye yamaç paraşütü 2021 fiyatları konusunda ciddi farklılıklara neden oldur. Ekonomik açıdan da ortaya çıkan tablo düşünülerek 2022 yılında en ideal fiyatların sunulması amaçlanıyor.

Siz de 2022 yılı benim yılım olacak diyorsanız. Fethiye yamaç paraşütü fiyatları için bizi takip edebilirsiniz. Fiyatların açıklanır açıklanmaz sizinle detayları paylaşacak ve en kaliteli deneyimi yaşamanız adına sizlere destek olacağız! Sky Fethiye ile birbirinden özel seçeneklerden yararlanmak ve kalite odaklılığı yakalamak adına takipte kalın!

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 ile Alakalı Bilmeniz Gerekenler

2022 yılında Fethiye’nin doğal güzelliklerini keşfe çıkmak isteyenler için unutulmaz deneyimlerden söz etmek mümkün olacak! Özellikle de kaliteli bir uçuş ayrıcalığı yakalamak isteyenler için. Dikkat edilmesi gereken pek çok detay var. O halde detaylara daha yakından göz atmanın tam zamanı!

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 Rezervasyonları Ne Zaman Başlayacak?

2022 yılında için planlama ve fiyat belirleme aşamaları tamamlandıktan sonra rezervasyon alma süreci de başlayacaktır. Fethiye yamaç paraşütü 2022 sezonunda ilk ben uçmalıyım diyorsanız bu konuda yapmanız gereken sadece bizi takip etmektir. Özellikle de Instagram adresimizden yaptığımız açıklamalarla en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Rezervasyonlar açıldığında erkenden yerinizi ayırtın ve kusursuz bir deneyime kapı aralayın!

Fethiye Yamaç Paraşütü Süresi Ne Kadardır?

2022 yılında bir değişiklik yapılmayacağı düşünüldüğünde Fethiye yamaç paraşütü ile havada kalma süreniz yaklaşık 30 – 45 dakika aralığında değişmektedir. Hem siz değerli uçuş severlerin talebi hem de hava koşulları düşünülerek uçuş süresi belirlenmektedir. Uçuş esnasında yaşayacağınız deneyimin saatlere bedel olduğunu bilmelisiniz!

Fetiye Yamaç Paraşütü 2022 için En İdeal Zaman Nedir?

Yamaç paraşütü Fethiye ya da dünyanın farklı bir yerinde gerçekleştiriliyor olsa da hava en temel belirleyicilerden bir tanesidir. Bu nedenle de Fethiye’de yamaç paraşütü deneyimi yaşamak istediğinizde sadece planlama değil biraz da şansınızın olması gerekir.

Yamaç paraşütü için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek bilgi almak. Dönemsel olarak kusursuz uçuşlar gerçekleştirildiğinde kaliteli sonuçlar elde edilebiliyor. Sizin için çok ciddi bir fırsata dönüşebilecektir.

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 Yılı Boyunca Devam Ediyor mu?

Yamaç paraşütü ile alakalı en çok merak edilen konulardan bir tanesi de uçuşun her mevsim gerçekleşip gerçekleşmediğidir. Teknik anlamda uçuşu engelleyen bir durum olmadığı sürece her mevsim uçmak mümkün. Ancak hava koşulları düşünüldüğünde. Kış aylarında bu etkinliğin çok da tercih edilesi olmadığını ifade etmek gerekir. Bu nedenle de Fethiye’de yamaç paraşütü 2022 yılında ilkbahar ve sonbahar ayları arasında devam edecek!

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 için Fotoğraf ve Video Fiyatları Ne Kadar?

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022
yamaç paraşütü fiyatları 2022

Yamaç paraşütü eğlencesine katılmak isteyen hemen herkesin kafasındaki soru. Fotoğraf ve videolar çekerek eşsiz bir deneyim yaşamak var. Ancak bu konuda ufak detayları atlamamak gerekmektedir.

Uçuş esnasında kendi cihazlarınızla çekim yapmak kesinlikle yasaktır. Bu nedenle de Fethiye yamaç paraşütü sırasında yapılacak olan çekimlerin sadece pilotlarımız tarafından gerçekleştirileceğini bilmelisiniz. Öte yandan fiyatlarla alakalı talebe göre değişkenlik söz konudur. Fotoğraf, video ya da her ikisini de istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fethiye yamaç paraşütü 2022 fotoğraf ve video fiyatları konusunda sizleri bilgilendiriyor olacağız!

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 için Uçuş Sınırlamaları Nelerdir?

Yamaç paraşütüne katılmak ve unutulmaz eğlenceler yaşamak adına dikkat edilmesi gereken en önemli husus. Uçuşa katılacak olan kimselerin bazı özellikleri sağlıyor olmasıdır. Bu noktada 100 kg ve üzeri olanların uçuşlara katılmaları için önceden bilgi vermeleri gerekecektir. Olası riskleri önlemek adına bizi bilgilendirmeyen adrenalin severlerin çeşitli olumsuzluklarla karşılaşmaları mümkündür.

Fethiye yamaç paraşütü 2022 kapsamında hamile ve ciddi rahatsızlıkları olanların da uçuş öncesinde bizi bilgilendirmesini talep ediyoruz. Böylelikle hem daha güvenli hem de daha kaliteli bir uçuş deneyimi yaşamanız mümkün olacak!

YouTube video

Fethiye Yamaç Paraşütü Pahalı Mı?

Adrenalin aktiviteleri genel olarak pahalı ve lüks sporlar gibi biliniyor. Dışarıdan bakanlar zor ve bir o kadar da eğlenceli olduğu için paraşütle atlamanın imkansız olduğunu düşünüyor. Ancak bu tür düşüncelerin hatalı olduğunu belirtiyoruz. Çünkü yaşadığınız heyecanı göz önünde bulundurunca ödeyeceğiniz paranın pek de fazla olmadığını göreceksiniz. Peki Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında da gerçekten uygun seviyede mi? İşte detaylar…

Her insan ömründe en az 1 defa da olsa uçmak istiyor. Çünkü insanoğlunu gökyüzü, yaradılışından bu yana hep cezbetmiştir. Tarih boyunca sayısız denemelerin ardından artık günümüzde uçmanın her türlüsünü yapabiliyoruz. Yamaç paraşütü de bunlardan birisi. Hatta paraşütle atlama türlerinin arasında en keyifli ve güvenli olanı demek mümkün. Çünkü hiçbir eğitim almanıza gerek yok. Profesyonel pilotlar sizler için paraşütü yönetirken size de sadece gökyüzünün keyfini sürmek kalıyor. Şimdide fiyat tarifesi konusuna gelecek olursak koşullara göre değişkenlik gösterdiğini belirtmekte fayda var. Örneğin kalabalık uçuşlarda özel indirimler de uygulanabiliyor. Ama genel hatlarıyla ortalama bir Fethiye yamaç paraşütü fiyatı şu şekildedir:

  • 1 Kişilik Fethiye Tandem Uçuş Ücreti: 150 $ ila 180 $ arasında
  • 2 Kişilik Fethiye Yamaç paraşütü Uçuş Ücreti: 150 $ ila 170 $ arasında (kişi başı)
  • 3 Kişilik Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuş Ücreti: 150 $ ila 160 $ arasında (kişi başı)
  • Fethiye Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video Çekim Ücreti: 25 $

Belirtilen bu rakamlar sürekli olarak güncellenebiliyor. Bu sebeple önceden iletişime geçip rezervasyon yapmak en sağlıklı tercih. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi de zorunlu bir uygulama değil. Kişilerin özel isteğine göre gerçekleştiriliyor. Fakat ömrünüzde ilk kez deneyimleyeceğiniz bu özel anları ölümsüzleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Rezervasyon

Yaz tatili planlamanızı yaparken otel ve uçak biletlerinizi genelde önceden alıyorsunuz. Böylelikle daha makul fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Aynı şekilde paraşütle atlamak için de erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2022 sezonunda daha avantajlı hale gelmektedir. Peki rezervasyon nasıl yapılıyor? İşte cevabı…

Rezervasyon yaptırmak için öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Whatsapp, mail ya da telefon ile kolaylık bizlere ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında ekiplerimiz talep ettiğiniz tarihler için rezervasyon işlemini gerçekleştiriyorlar. Ödemelerinizi rezervasyon sırasında yapabileceğiniz gibi dilerseniz uçuş günü de elden gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısacası uçmak sizin için bir tutkuysa, SKY Fethiye markasının uzman pilotlarıyla bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Yamaç Paraşütü Kampanya

Tatil döneminde birçok aktivite yapma imkanına sahibiz. Bu çeşitlilik bireyleri haliyle kampanya arayışına sürüklüyor. Bu gayet doğal bir talep. Yamaç paraşütü için de birçok kampanya mevcut. 2022 yılında SKY Fethiye ailesi olarak sizlere harika kampanyalı paketler hazırladık. Extrem ve Eğlence paketlerimizle birçok aktiviteyi bir arada yaşayabilir, bunları yaparken de bütçenizi yormazsınız. En popüler kampanyalı paketlerimiz ise şunlardır:

  1. Ekonomik Tatil Paketi
  2. Extreme Tatil Paketi
  3. Full Tatil Paketi

Paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Güncel fiyatlarımızı bu şekilde öğrenmeniz mümkün. Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Sky Fethiye ile Unutulmaz Deneyim Yaşayın!

Fethiye’de 2022 uçuş sezonu için her şey hazırlanmaya devam ederken siz de kusursuz bir sürece kapı aralamak adına heyecanlanıyor musunuz? O halde yapmanız gereken sadece Fethiye’de uçuş deneyimi için Sky Fethiye ile görüşmek. Özellikle unutulmaz bir deneyim yaşamayı arzu ediyorsanız Sky Fethiye size enfes anlar yaşama fırsatı sunacak!

Fethiye Gezi Rehberini incelediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir