Fethiye yamaç paraşütü fiyatları

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 yılına girdiğimiz şu günlerde adrenalin tutkunlarının gündeminde. Her yıl binlerce yamaç paraşütü tutkunu Fethiye’ye giderek Babadağ zirvesinde atlayış gerçekleştiriyor. Yabancı olduğu kadar yerel turistlerin de ilgisini çeken bu sporun ne kadara yapıldığını sizler için bu yazımızda derledik. İşte Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023…

Fethiye yamaç paraşütü, adrenali yüksek ve son derece güvenli bir Ölüdeniz aktivitesi. 1965 rakımlı Babadağ mevkiinde gerçekleşen atlayış yaklaşık 25 dakika gerçekleşiyor. Hava şartlarının olumlu olması durumunda ise bu süre 35 dakikalara kadar çıkıyor. Yamaç paraşütü günümüzde dışarıdan bakıldığında lüks bir spor gibi görünmekte. Fakat durum bunun tam tersi. Bu eşsiz sporu hemen her bütçeden kişi faydalanabilir. Üstelik Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 yılında da makul seviyede.

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 yılı için SKY Fethiye firmamızda oldukça makul seviyede tuttuk. Döviz kurlarının artmasına rağmen fiyatlarımızda ufak güncelleme yaptık. Babadağ zirvesinde özel uçuşun fiyatları bu yıl 2000 ile 2300 TL arasında belirlendi. Bu fiyatın içerisine uçuş ekipmanları dahil. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra tek yapmanız gereken uygun koşulda giyinmeniz ve sonrasında pilotumuz eşliğinde ayaklarınızı boşluğa bırakmanız. Sonrasında hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşayacaksınız.

Uçuşlar sırasında kişinin isteğine bağlı ekstra hizmetler de bulunuyor. Bunlardan en sık tercih edileni havada fotoğraf ve video kaydı alma işlemi. Yamaç paraşütü fotoğraf çektirmek ekstra bir ücret gerektirir. Zira sırf bu işlem için bir uçuş görevlisi sizinle birlikte atlayış yapar. Güncel yamaç paraşütü fotoğraf çekimi ücretleri ve Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video Ücreti Ne Kadar?

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 konusu kadar, yamaç paraşütü fotoğraf ve video ücreti de merak konusu. Çünkü belki de bu adrenalin dolu aktiviteyi ömrünüzde bir defa deneyecek olduğunuz için anı ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Gelecek günlerde çocuklarınız ve sevdikleriniz için iyi bir anı bırakmış olacaksınız.

yamaç paraşütü
yamaç paraşütü fethiye

Yamaç paraşütü gibi fotoğraf ve video ücreti de hayli makul oranda. Özellikle paket halinde tercih edilirse rakamlar daha da aşağıya iniyor. SKY Fethiye olarak bu yılda yamaç paraşütü fotoğraf ve video ücretlerimizi makul tuttuk. 2023 yılı için belirlediğimiz ücret 25 dolar. Ancak koşullara göre bu fiyatlarda güncelleme olabilir. Konu hakkında en doğru bilgiyi çağrı merkezimizden sağlayabilirsiniz.

Babadağ Teleferik Ücreti 2023

Fethiye’de yamaç paraşütü yapmak için öncelikle Babadağ pistine çıkılması gerekiyor. Bunun için de en ideal yöntem Babadağ teleferik olarak öne çıkıyor. Çünkü araç ile çıkışlar yaklaşık 40 dakika gibi bir süre alıyor. Teleferikle ile bu süre birkaç dakikaya kadar iniyor. Peki Babadağ teleferik ücreti 2023 ne kadar? Bu yıl için belirlenen ücret 180 TL olarak açıklandı. Bu fiyat aynı zamanda Milli park girişini de kapsıyor. Son olarak belirtmeliyiz ki teleferik ücreti Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 içerisinde değil.

Yamaç paraşütü her ne kadar güvenli bir spor olsa da profesyonel bir firma ile gerçekleşmediğinde risk barındırır. Bu nedenle Fethiye yamaç paraşütü için doğru kişiler ile irtibata geçmeniz gerekiyor. SKY Fethiye, ülkemizdeki yamaç paraşütü sporunun öncü firmalarından biri. Uzun yıllardır edindiği deneyim ve profesyonel pilot kadrosuyla güvenin ve kalitenin adresi. Eğer siz de bu spora ilgi duyuyorsanız bizimle iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz. 2023 yılı için belirlediğimiz makul seviyelerden bu sporu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca güncel aktivite resimlerinin olduğu Instagram hesabımıza sizleri bekliyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir