Fethiye Yamaç Paraşütü için En İyi Uçuş Saatleri

sky fethiye

Fethiye Yamaç Paraşütü için En İyi Uçuş Saatleri

Fethiye yamaç paraşütü deneyimini yaşamak istediğinizde en iyi uçuş saatlerini keşfederek daha kaliteli bir heyecana kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde Sky Fethiye ayrıcalıkları ile en iyi uçuş saatleri neler incelemeye başlayabilirsiniz!

Fethiye, yamaç paraşütü dendiğinde akla gelen ilk coğrafyalardan bir tanesi olmayı başarıyor. Özellikle adrenalin tutkunlarının çok tercih ettiği yerlerden biri olan Fethiye’de başta yamaç paraşütü olmak üzere pek çok spor ve aktiviteye katılmak mümkün oluyor. Yamaç paraşütünün burada çok talep görmesinde doğal güzellikler büyük rol oynuyor. Bunun yanı sıra Babadağ’da aşağı süzülme heyecanı da önemli bir faktör tabi!

Yukarıda sıraladığımız birbirinden özel deneyimleri yaşamak ve Fethiye’de yamaç paraşütü heyecanını hissetmek adına en iyi saat ne? Aşağıda bu sorunuza detaylı cevaplar bulabileceksiniz!

Fethiye Yamaç Paraşütü için En İyi Uçuş Saatleri

Fethiye Yamaç Paraşütü için En İyi Uçuş Saatleri

  • 08:00 – 10:00 Uçuşu: Günün ilk uçuşudur. Özellikle bu sporu ilk defa deneyimleyecek olanlar için tavsiye ederiz. Çünkü havanın sakin olması ve gün doğumu manzarası adeta insanı büyüleyen bir yapıya sahip.
  • 10:00 – 12:00 Uçuşu: Gün doğumun ardından gökyüzü ve denizde harika renk tonları oluşur. Özellikle fotoğraf çekimi için ideal saat aralığıdır.
  • 12:00 – 14:00 Uçuşu: Yoğun bir uçuş saatidir. Fakat fotoğraf çekimleri için harka bir zaman dilimi.
  • 14:00 – 16:00 Uçuşu: Fotoğraflar için ideal bir saat.
  • 16:00 – 18:00 Uçuşu: Günün son uçuş dilimidir. Özellikle günbatımına denk geliyor olması eşsiz bir görsel şölen oluşturur.

Fethiye Yamaç Paraşütü Saatleri

Fethiye’de yaz kış yılın her ayında tandem uçuşların gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Hava koşulları izin verdiği sürece uçuşlar gerçekleştirilirken gün içerisinde sadece gündüz saatleri uçuşa uygundur. Bu nedenle de Ölüdeniz yamaç paraşütü uçuşu için gün doğumu ile gün batımı arasında kalan süreyi seçmeniz gerekir. Peki, bu zaman diliminde en iyi uçuş saati hangisidir?

Günbatımı Yamaç Paraşütü

Fethiye’de yamaç paraşütü heyecanını yaşamak için en ideal saati arıyorsanız gün batımı oldukça başarılı bir alternatif olacaktır. Peki, ama neden? Gün batımı sırasında havada olmak sizin için harika fotoğraflar çekmeyi mümkün kılar. Bu sayede de sosyal medyada paylaşmak adına kusursuz bir fotoğraf arşivine sahip olursunuz. Peki, sadece fotoğraf için mi?

Günbatımında uçuyor olmanın eşsiz manzarayı deneyimlemek açısından da oldukça iyi olduğunu ifade etmek gerekir. Bu nedenle de ideal bir uçuş saati seçecekseniz kesinlikle günbatımını tercih etmelisiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü için En İyi Uçuş Saatleri

Sky Fethiye olarak birbirinden özel alternatiflerle buluşmanıza imkan sağlıyoruz. Fethiye’de en özel seçeneklerden biri olan yamaç paraşütünü kaliteli bir noktaya taşıyor ve uçuş sırasında fotoğraflar çekiyoruz. Uçuş deneyiminizi zirveye taşırken aynı zamanda kaliteli bir sürece imza atmanıza da olanak sağlıyoruz.

Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak adına hala neyi bekliyorsunuz? Bizimle hemen iletişime geçin!

Fethiye Yamaç Paraşütü için En İyi Uçuş Saatleri yazımızı beğendiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir