Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Fethiye yamaç paraşütü nerede yapılır sorusu daha önce Fethiye’ye hiç gelmemiş pek çok insanın kafasındaki temel soru işaretidir. Bu soru işaretine cevap vermek ve başarılı alternatiflerden faydalanmak adına Sky Fethiye olarak sizleri en doğru şekilde bilgilendirmeyi arzu ediyoruz. Şimdi gelin hep birlikte Fethiye yamaç paraşütü ile alakalı detaylara daha yakından bir göz atalım!

Ölüdeniz, Akdeniz ve Ege’nin buluşma noktasında denize doğru uzanan harika bir doğal güzelliktir. Fethiye dendiğinde akla gelen bu çok özel mekânda birbirinden değerli aktiviteler gerçekleştirmek mümkündür. Bunlardan biri hatta birincisi de yamaç paraşütü olur. Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezleri arasında üst sıralarda yer alan Fethiye’de siz de adrenalin dolu bir maceraya kapı aralayabilirsiniz.

yamaç paraşütü
Fethiye yamaç paraşütü

Fethiye Yamaç Paraşütü Nerede Gerçekleşiyor?

Fethiye’de yamaç paraşütü gerçekleştirmek istediğinizde en dikkat çeken detayların Babadağ’da bulunan farklı noktalardan aşağıya doğru atlayabilmenizdir. 1200 ile 1960 metre arasında değişin 4 farklı pistten bir tanesini tercih edilmektedir. Bu anlamda uçuş deneyimine farklı yüksekliklerden kapı aralamanız mümkündür. Rüzgar durumu ve hava koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösteren bu uçuşlarla alakalı bilinen en önemli detayın oldukça eğlenceli olmasıdır.

Babadağ’dan gerçekleşecek olan uçuşlar ile alakalı Sky Fethiye sizi piste ulaştırır. Bu anlamda ulaşım için endişelenmenize kesinlikle gerek yoktur. Zira Sky Fethiye planlama ve organizasyon konusunda birbirinden özel çalışmalara imza atar. Tüm planlama ve organizasyon tamamlandığında ise sıra uçuşa gelir.

Yamaç Paraşütü Ölüdeniz Heyecanı

İnsanların önemli bir kısmı için adeta bir çılgınlık olarak kabul edilen yamaç paraşütü ile alakalı aslında çılgınlıktan öte cesaret gerekir. Çünkü yamaç paraşütü sırasında güvenliğinizi riske atacak herhangi bir durum yoktur. Tamamen güvenli bir şekilde uçuş gerçekleşir. Üstelik uçuşlar sırasında eğitmenlerin kontrolleri ile bütün risklerin ortadan kalkması sağlanmaktadır.

Siz de kaliteli, güvenli ve kusursuz bir deneyim yaşamak istiyorsanız kesinlikle Sky Fethiye tercihinde bulunmalısınız. Sky Fethiye hem kalite hem de başarıyı ön planda tutar. Üstelik bütçe dostu seçenekleri sayesinde de bütçenizi sarsmayacak bir deneyimle havada süzülmenize olanak sağlar. Sky Fethiye ile mutlaka iletişime geçin!

Benzer Blog

Kabak Koyu

Kabak Koyu, Fethiye’de gezilmesi gereken yerler dendiğinde akla gelen mekanların başında. Üstelik bozulmamış doğası ve kendine has özellikleri sayesinde Kabak Koyu’nde zaman geçirmek oldukça keyifli

Daha Fazla »

Katrancı Koyu

Fethiye’de gezilecek yerler arasında en dikkat çeken neresi? Katrancı Koyu bu konuda listeye alınması gereken yerler arasında! Özellikle de insanların doğallık ve sükûnet aradığı düşünüldüğünde

Daha Fazla »

St. Nicholas Adası

  Fethiye’de görülmesi gereken yerler arasında sayabileceklerimizden bir tanesi de St. Nicholas Adası olarak dikkat çeker. Ziyaretçilerin adayı anlatmak için kullandıkları söz; Muhteşem. Siz de

Daha Fazla »