Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Fethiye yamaç paraşütü serüvenine çıkmak hemen herkesin en çok arzu ettiği heyecanlı maceralardan bir tanesidir. Sky Fethiye olarak birbirinden özel deneyimlere kapı aralarken size bir uçuş serüvenini anlatmayı da arzu ediyoruz. Aşağıda bir uçuş süreci boyunca karşılaşabileceğiniz bütün detaylar var!

Buluşma

Sky Fethiye olarak daha önce kararlaştırdığımız yerde -ki bu genellikle ofisimiz oluyor- buluşarak tur başlangıcı öncesinde küçük bir tanışma süreci gerçekleştiriyoruz. Tanışma süreci tamamlandıktan sonra Babadağ’a çıkmadan önce hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz. Çünkü dağa çıkış maceramızın asıl başlangıç noktası oluyor.

Dağa Çıkış

Babadağ, Fethiye yamaç paraşütü yapılan asıl mekân aslında. Buraya çıkarak uçuş hazırlıklarının tamamlanması adına yaklaşık 30 dakika süren bir yolculuk gerçekleştiriyoruz. Yolculuğun kaliteli ve konforlu bir şekilde gerçekleşmesi adına gerekli imkanları seferber ediyoruz. Dağa çıkış sürecinde sedir ağaçlarının arasından keyifli bir serüvene imza atıyoruz.

Uçuş Öncesi

Dağa çıkış sonrasında burada bir nebze soluklanarak uçuş saatimizi bekliyoruz. Bekleme sürecinde uçuşla ilgili mutlaka bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede uçuştan daha büyük keyif almanızı ve kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Birbirinden özel seçenekler ve kalite odaklı çözümler ile alakalı sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz.

Uçuş

Fethiye yamaç paraşütü yaklaşık 40 dakika süren ve Ölüdeniz manzarası ile kusursuzluğu yaşamanıza olanak sağlayan bir deneyimdir. Bu nedenle de manzara ile karşılaştığınızda nefesinizin kesileceğini ifade edebiliriz. Ayaklarınızın yerden kesildiği andan tekrar yere değeceği ana kadar her aşamayı keyifle yaşamanızı öneriyoruz. Bu sayede daha önce hiç karşılaşmadığınız bir adrenaline kapı aralayabileceksiniz.

Uçuş Sonrası

Uçuşun tamamlanması aslında ayaklarınızın yere değdiği andır. Bu andan sonra geriye kalan kusursuz bir heyecan ve anılar olacak. Uçuş sonrasında yaşadığınız deneyimi ölümsüzleştirmek adına uçuş boyunca çekilen fotoğraf ve videoları satın alabilirsiniz. Sizin için çektiğimiz bu fotoğrafları birlikte seçebilir ve kaliteli seçeneklerden faydalanmanıza olanak sağlayabiliriz.

Sky Fethiye ile yamaç paraşütü Fethiye heyecanını yaşamak için hemen harekete geçmeye ne dersiniz. Kaliteli ve kusursuz bir süreç ile karşılaşmak ve okuduğunuz her şeyi çok daha fazlasıyla yaşamak için bizimle iletişime geçin!

Benzer Blog

Kabak Koyu

Kabak Koyu, Fethiye’de gezilmesi gereken yerler dendiğinde akla gelen mekanların başında. Üstelik bozulmamış doğası ve kendine has özellikleri sayesinde Kabak Koyu’nde zaman geçirmek oldukça keyifli

Daha Fazla »

Katrancı Koyu

Fethiye’de gezilecek yerler arasında en dikkat çeken neresi? Katrancı Koyu bu konuda listeye alınması gereken yerler arasında! Özellikle de insanların doğallık ve sükûnet aradığı düşünüldüğünde

Daha Fazla »

St. Nicholas Adası

  Fethiye’de görülmesi gereken yerler arasında sayabileceklerimizden bir tanesi de St. Nicholas Adası olarak dikkat çeker. Ziyaretçilerin adayı anlatmak için kullandıkları söz; Muhteşem. Siz de

Daha Fazla »