Fethiye Yamaç Paraşütü ve En Çok Merak Edilenler!

Türkiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

 

Fethiye Yamaç Paraşütü ve En Çok Merak Edilenler!

Fethiye yamaç paraşütü ile unutulmaz anlara kapı aralarken uçuş öncesi, sırası ve sonrasında sizleri nelerin beklediğini öğrenmeye ne dersiniz? Birbirinden özel bilgilere ulaşmak ve kaliteli çözümlere kapı aralamak adına aşağıda sizlerle paylaştığımız çok özel seçenekleri incelemelisiniz.

Uçuş İçin Rezervasyon

Fethiye yamaç paraşütü, Türkiye’de en çok ilgi gören etkinliklerden bir tanesi olduğundan bazı dönemlerde uçuş yapmak için rezervasyon yaptırmak gerekir. Siz de uçuşu riske atmamak ve kesin olarak uçuş gerçekleştirmek için önceden rezervasyon yapmalısınız. Bu sayede birbirinden özel anlara kapı aralayabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü ve En Çok Merak Edilenler!
Fethiye Yamaç Paraşütü ve En Çok Merak Edilenler!

Uçuş Sırasında Çekim Mümkün mü?

Uçuş sırasında kendi cep telefonunuz ya da kameranız ile çekim yapmak söz konusu olmaz. Yamaç paraşütü süresince pilot tarafından gerçekleşecek çekimlerden fayda sağlayabilirsiniz. Ücretli bir hizmet olan bu çekimleri satın almanız tamamen sizin kararınıza bağlıdır.

Uçuş Güvenliği Açısında Sigorta Var mı?

Uçuşun sağlıklı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi adına bütün önlemler alınır. Yine de ortaya çıkabilecek olan aksiliklere karşı sigortalandığınızı unutmamalısınız. Nitekim sigortasız bir şekilde uçuşa katılmak söz konusu değildir.

Fethiye Yamaç Paraşütü Ne Kadar Sürer?

Fethiye’de gerçekleşecek olan yamaç paraşütü süresi yaklaşık olarak 45 dakikadır. Ancak uçuş günündeki hava durumu ve diğer değişkenlere bağlı olarak süre değişmektedir.

Hangi Saatlerde Uçuş Mümkündür?

Fethiye’de uçuşlar genellikle günde 5 defa olacak şekilde gerçekleşir. Sabah 8’de başlayan uçuşlar gün batımından kısa süre önce sona erer. Bu anlamda zaman planlamasını pilotla birlikte yapmanız olasıdır.

Fethiye Yamaç Paraşütü ve En Çok Merak Edilenler!

Yamaç Paraşütü için Bir Sınırlama Var mı?

Yamaç paraşütü gerçekleştirmek isteyenler için maksimum ağırlık 100 kgdir. Daha ağır bireylerin uçuşa katılması çok mümkün değildir. Bunun yanı sıra 18 yaşından küçük olmamak ve herhangi bir sağlık sorununa sahip olmamak gerekir. Aksi takdirde uçmanıza izin yoktur.

Uçuş Sırasında Yanıma Ne Almalıyım?

Uçuş sırasında ihtiyaç duyacağınız şeyler su ve güneş gözlüğü olacaktır. Çantanız ve kişisel eşyalarınızı ofise bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel eşyalarınızı pilot çantasına koyabilirsiniz.

Tüm bu süreci başarılı ve kaliteli bir şekilde tamamlamak sizin elinizde! Ölüdeniz yamaç paraşütü ayrıcalıklarını yaşamaya hazır mısınız?

Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak adına hala neyi bekliyorsunuz? Bizimle hemen iletişime geçin!

Diğer yazılarımızı incelemek ister misiniz?

Fethiye Yamaç Paraşütü ve En Çok Merak Edilenler! yazımızı beğendiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir