Fethiye Yamaç Paraşütü ve Fethiye Turu

ölüdeniz yamaç paraşütü

 

Yaz sezonunun en dikkat çeken etkinliklerinden bir tanesi olan Fethiye yamaç paraşütü ayrıcalıklarından fayda sağlamaya hazır olun! Sky Fethiye olarak hem kaliteyi ön planda yaşamak hem de birbirinden özel imkanlara kapı aralamak mümkün! Fethiye’de Babadağ’dan metrelerce yüksekten aşağıya kendinizi bıraktıktan sonra sizi bekleyen kusursuz anlar var.

Gökyüzünde dakikalarca uçacak ve pilot/eğitmenlerimizin keyifli sohbeti ile baş başa kalacaksınız. Bir yandan doğanın insanoğluna sunduğu güzellikleri keşfedecek diğer yandan da unutulmaz bir adrenalin yaşayacaksınız. Peki, gökte süzüldükten önce ya da sonra Fethiye’de neler yapabilirsiniz? Gelin yaşayacağınız deneyim öncesinde kaliteyi zirveye çıkarmak adına neler yapabileceğinize bir bakalım!

Fethiye Yamaç Paraşütü ve Gezilmesi Gereken Yerler

 

Fethiye’de yamaç paraşütü yapmak isteyen hemen herkes gibi yapmanız gereken ilk ve en önemli şey burada bir gezintiye çıkmak olacaktır. Peki, Fethiye’de gezilmesi gereken yerler nerelerdir?

Ölüdeniz

Yamaç paraşütü ile Ölüdeniz’in üzerinde süzülürken keşfedeceğiniz çok özel güzellikleri bir de karadan keşfetmelisiniz. Dünyanın en güzel plajlarından bir tanesine sahip olan Ölüdeniz’de kum, güneş ve denize doyamayacaksınız. Üstelik yaşayacağınız heyecanı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalacak. Ölüdeniz yamaç paraşütü öncesinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir.

Kelebekler Vadisi

Vadide bulunan yüzlerce kelebek çeşidi sizi etkilerken vadinin kusursuzluğu da aklınızı başınızdan alacak! Neden mi? Çünkü burada hem doğal güzellikleri keşfetme şansı bulacak hem de yazın sıcağından uzak durmak adına buz gibi sulara kendinizi bırakacaksınız. Burada yılın her döneminde keyifli vakit geçirebileceğiniz gibi yaz aylarında da çok değerli anlara kapı aralayabilirsiniz. Kalabalığın eksik olmadığı bu vadinin keyfini sürmeye hazır mısınız?

Kabak Koyu

Fethiye yamaç paraşütü ayrıcalıklarını yaşarken tercih edebileceğiniz aktivitelerden bir tanesi de şüphesiz Kabak Koyu’nda keyifli vakit geçirmektir. Kabak Koyu, bölgenin en değerli mekanlarından bir tanesi olurken deniz, kum ve güneşin kusursuzluğunu hissetmek adına bambaşkadır. Bu nedenle de Kabak Koyu’nu rotanıza eklemeyi ihmal etmemelisiniz.

Tüm bu deneyimleri taçlandırmak ve Fethiye yamaç paraşütü ayrıcalıklarının tadını çıkarmak ister misiniz? Cevabınız evetse Sky Fethiye size bir telefon kadar yakın! Hadi bizimle iletişime geçin!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir