Fethiye Yamaç Paraşütü Yorumları

fethiye-yamac-parasutu-yorumlari-1

Daha önce bu aktiviteyi deneyimleyen kişilerin Fethiye yamaç paraşütü yorumları ile zihninizdeki birçok sorunsalı gidermeniz mümkün. Çünkü ilk kez yapmayı düşünenler özellikle korkularıyla baş etmek zorunda kalıyor. Çoğu zaman da korkular baskın geliyor ve bu harika spordan vazgeçiliyor. Bu sebeple kullanıcı yorumları okumak çok önemli bir detay. Yazının devamında gerçek yamaç paraşütü kullanıcılarının görüşlerini okuyacaksınız. Keyifli okumalar dileriz…

Yamaç paraşütü yapma fikri her ne kadar insanı ürkütse de aslında dünyanın en güvenilir spor aktivitelerinden birisi. Futbol ile kıyaslandığında 7 kat daha güvenli olduğunu söylemek mümkün. Araştırmalar da zaten bu yönde. Fakat yine de insanoğlunda her zaman yükseklik korkusu vardır. Çünkü doğduğumuz andan itibaren yer çekimine maruz kalırız. Korkmak gayet doğal. Ama uçmaya başladığınızda bir süre sonra yer çekimini yendiğinizi düşünmeye başlıyorsunuz. Ve böylece korkularınızı alt ediyorsunuz.

Yazının devamında belirteceğimiz Fethiye yamaç paraşütü yorumları tamamen gerçek kişilere ait. Daha önce uçan bireylerin hislerini okuyarak siz de bu aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Kullanıcı Yorumları

Ölüdeniz Babadağ pisti, yılın dört mevsimi gökyüzü sevdalılarını ağırlıyor. Özellikle de yaz aylarında havaların güzelleşmesiyle birlikte insan akınına uğruyor. Sizler için daha önce SKY Fethiye ile uçanların yorumlarını paylaşacağız. Böylelikle yamaç paraşütü hakkında bir fikir sahibi olacaksınız.

  • User 1: Yamaç paraşütünü ilk defa yapacaktım. Başlarda aşırı korku oluştu. Sonuçta daha önce hiç uçmamıştım. Fakat SKY Fethiye yetkilileri bana güven verdi. Sürekli sohbet ederek stresimi yenmemi sağladı. Kısacası benim için mükemmel bir deneyimdi. Çok profesyoneller. Eğer Fethiye’de tatil yapıyorsanız ve uçmak istiyorsanız kesinlikle yapın.
  • User 2: Pilotların profesyonel yaklaşımları insana güven veriyor. Korkunuzu kısa sürede yenebiliyorsunuz. Gerçekten de google’da okuduğum Fethiye yamaç paraşütü yorumları doğruymuş. İnsan havada uçarken sadece anın keyfini çıkarıyor. Vaktiniz ve bütçeniz uygunsa kaçırmayın derim.
  • User 3: Yükseklik korkum olmasına rağmen yamaç paraşütü deneyimin yaşamak gerçekten de harikaydı. Yarım saat boyunca müthiş manzaraya tanıklık ettim. İnsanın ölmeden önce en az bir defa bu sporu yapması gerekiyor. Ayrıca SKY Fethiye pilotları gerçekten çok deneyimli. İnsanın içindeki tüm korkuyu daha uçmadan alıyorlar.
  • User 4: Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapmayı çok istiyordum. Fakat aşırı da korkuyordum. Kıs kardeşimle SKY Fethiye firmasını ziyaret ettik ve söyledikleri bizi çok rahatlattı. Kardeşimle beraber karşılıklı uçtuk. Ayrıca bize anı olarak harika fotoğraflar çeken Anıl beye de teşekkürlerimi iletiyorum.
  • User 5: Fethiye yamaç paraşütü yorumları okuyarak kendimi cesaretlendirdim. Tıpkı yorumlardaki gibiymiş. Korkulacak hiçbir şey yok. Profesyonel bir pilot ile uçtuğunuzda size sadece gökyüzünün keyfini çıkarmak kalıyor.

SKY Fethiye yamaç paraşütü yorumları listesine daha yüzlercesi eklenebilir. Bugüne kadar tüm uçuşlarımızda %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Siz de mutlu uçuş gerçekleştiren kişilerin arasına katılmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

fethiye-yamac-parasutu-yorumlari-2
Fethiye Yamaç Paraşütü Yorumları

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Yapmak Tehlikeli mi?

Yamaç paraşütünün tehlikeli olduğu gibi bir hisse kapılmanız normal. Zira daha önce hiç uçmadınız ve ayaklarınızın metrelerde yüksekte sallanması sizi tedirgin ediyor. Bu herkesin yaşadığı bir süreç. Fakat şunu unutmayın ki uçuşun ardından tüm bu hisleriniz yok olacak. Çünkü yamaç paraşütü yapmanın ne kadar basit, tehlikesiz ve eğlenceli olduğunu anlayacaksınız. Elbette bunun için profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekiyor. SKY Fethiye olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Rezervasyon ya da detaylı bilgi ye sahip olmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Günlük Aktiviteler | En İyi 5 Aktivite

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir