Ödeme

Ön Ödeme

Transfer

Evet

Fotoğraf Video

Evet

Tur Günleri

Her Gün

Saat

Her Saat

Süre

25-45 dk.

5/5

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Günübirlik Turlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 25-45 dk. Uçuş

 Sigorta

 Transfer

Fethiye Yamaç Paraşütü

Fethiye yamaç paraşütü ayrıcalıkları ile birbirinden özel deneyimlere kapı aralamak ister misiniz? Türkiye’nin ve dünyanın en görkemli coğrafyalarından bir tanesinde kusursuz bir heyecan yaşamanıza olanak sağlayan Sky Fethiye, Fethiye Yamaç Paraşütü konusunda size en iyisini vaat eder! Profesyonel eğitmenler ve kaliteli ekipmanlarla gerçekleştirilen Fethiye Yamaç Paraşütü deneyimi her yaştan insana hitap etmeyi başarır. Dünyanın en değerli yamaç paraşütü bölgelerinden biri olan Fethiye’de yaşayacağınız deneyimi harika bir seviyeye taşımak adına Sky Fethiye ayrıcalıkları ile tanışmaya hazır olun!

Yamaç Paraşütü Detayları

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Tepe Yüksekliği,

1700 Metre Güney Pisti
1800 Metre Batı Pisti
1900 Metre Kuzey Pisti
1200 Metre Güney Pisti

Yamaç paraşütü pistleri arasında en çok kullanılan pist en büyük ve en güvenli pist olan 1700 metrelik Güney Pistidir. Babadağ’da 1700 metre yüksekte bulunan Güney pisti genellikle rüzgarı karşıdan aldığı için güvenli bir kalkış için ihtiyaç duyulan tüm olanağı sunar. Yamaç paraşütü tasarımı sebebi ile her saniye 1 metre aşağı ve 10 metre ileriye gider. Bu sebep ile ortalama olarak 1800 metre kalkış pistinden rüzgarsız havada yapılan yamaç paraşütü aktivitesi 1800 saniye (30 dakika) sürer. Bu süre rüzgarın şiddeti ve yolcunun ağırlığına göre artmaktadır.

Yamaç Paraşütü inişleri hangi bölgeye yapılır?

Yamaç paraşütleri Ölüdeniz plajında bulunan en geniş alan olan ve güvenlik için en müsait alanda bulunan belcekız plajına iniş yapmaktadır.

Babadağ Yamaç Paraşütü Hakkında,

 
Babadağ, Fethi̇ye’ni̇n ve yöreni̇n en yüksek bölgesi̇ olmasinin yani sira yamaç paraşütü yapilabi̇len hari̇ka bölgelerden bi̇r tanesi̇di̇r.

dağin her noktasinin ormanlarla kapli olmasi görsel açidan kusursuzluğu ortaya çikarirken doğanin i̇nsanoğluna sunduğu eşsi̇z güzelli̇kleri̇ de gündeme geti̇ri̇r. Fethi̇ye’de yamaç paraşütü yapmak ve sky fethi̇ye ayricaliklarindan faydalanmak i̇çi̇n tek yapmaniz gereken uygun bi̇r dönemde Babadağ’dan aşaği süzülmek i̇çi̇n rezervasyon yapmak! profesyonel eği̇tmenleri̇mi̇z eşli̇ği̇nde göklerde süzülmeni̇zi̇ ve aşağidaki̇ güzelli̇kleri̇ canli canli i̇zlemeni̇zi̇ sağliyoruz! unutulmaz bi̇r deneyi̇me hemen kapi aralayin!

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Hakkında,

Ölüdeniz, Ege ve Akdeniz’in kesişim noktasında yer alan oldukça özel coğrafyalardan bir tanesidir. Doğal güzellikleri ile insanların ilgisini çekmeyi başaran bu kusursuz coğrafya adrenalin tutkunlarının da vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile siz de bu coğrafyada unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Babadağ’dan aşağı süzülürken Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Dillere destan güzelliği sayesinde yerli ve yabancı pek çok turistin ilgi odağı olan bu coğrafyada sevdiklerinizle unutulmaz anları fotoğraflarla da ölümsüzleştirebileceksiniz. Yoksa siz hala Sky Fethiye ayrıcalıkları ile tanışmadınız mı?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin! www.instagram.com/skyfethiye

fethiye yamaç paraşütü
sky fethiye blog13
ölüdeniz yamaç paraşütü
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Fethiye Yamaç Paraşütü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Yamaç Paraşütü ile ortalama bir uçuş süresi (hava durumuna bağlı olarak) 20-30 dakika arasında sürer. Uçuşunuzda akrobasi istemeniz durumunda uçuş süreniz değişiklik gösterir.
 
Tandem Yamaç Paraşütü için 100 kiloluk yolcu ağırlık limiti vardır. (Rüzgar koşullarına göre bu limit düşürülebilir.) 85-90 kg’ın üzerindeki yolcular, rezervasyon sırasında bu durumu bize bildirmelidir.
 
Dünyanın en güzel gökyüzü manzarası Ölüdeniz Babadağ’ dan yapılan bu yamaç paraşütü uçuşuna 4 yaşın üzerindeki her yetişkin ve çocuk erişebilir. Yamaç paraşütü için yaş sınırı yoktur.
 

Tandem Yamaç paraşütü uçuşu için yanınızda bir spor ayakkabı ve güneş gözlüğü getirmeniz yeterli olacaktır.

Evet. Her yamaç paraşüt pilotunun kendisini ve yolcusunu kapsayan üçüncü şahıs sorumluluk sigortası vardır.

Tüm yamaç paraşüt pilotlarımız THK ve FAİ (Uluslararası Havacılık Federasyonu) lisansı ile lisanslandırılmıştır. Ve her bir paraşüt pilotunun binlerce uçuş tecrübesi vardır.

Yamaç paraşütü uçuşunuzda güvenlik nedenleri ile kendi kameranız ile çekim yapamazsınız.