Fethiye’de Kış Aylarında Yamaç Paraşütü Yapılır Mı

Fethiye kış ayları için yamaç paraşütü

Kış aylarında yamaç paraşütü yapmak isteyenler Sky Fethiye aracılığıyla bu sporu deneyebilirler. Kışın aylarında Fethiye’de yamaç paraşütü uçuşu yapmak için yine de hava koşulları elverişli olmalıdır. Randevu almadan önce sizi kış ayında yamaç paraşütü hakkında bilgilendirmekteyiz.

Kış Aylarında Yamaç Paraşütü

Fethiye yılın her mevsimi muhteşem doğasıyla dikkat çeker. Hayatınıza renk katmak istiyorsanız kış tatili için rotanız mutlaka Fethiye olmalıdır. Ölüdeniz yamaç paraşütü sadece Türkiye’de değil Dünyada ’da bilinir. Buraya yılın her ayında yerli ve yabancı turist Ölüdeniz yamaç paraşütü sporunu deneyimlemek için gelmektedir.  Aynı zamanda kış aylarında yamaç paraşütü yapıldığını bilmelisiniz.

Fethiye Manzarasında Süzülerek Uçacaksınız 

Fethiye yaz aylarına nazaran kışın daha sakindir. Kış mevsiminde bile burada güneşi mutlaka görürsünüz. Fethiye tatil yapmak için muazzam bir yerdir. Peki bu tatili daha anlamlı kılmak istemez misiniz?  Ayrıca kış aylarında yamaç paraşüt yaparak farklı bir anıyı daha yaşantınıza eklersiniz.

Kuş bakışı manzarayı izlemek, martılara yoldaş olmak harika bir fikirdir. Deneyimli pilotlarımızla iyi bir uçuş keyfi yaşarsınız.   Özellikle gün batımını yahut gün doğumunu izlemek için kilometrelerce mesafeden Fethiye’yi ziyarete gelenler var. 

 

Unutulmaz Yamaç Paraşütü Aktivitesi 

Tecrübesiz bir şekilde yamaç paraşütü sporu yapılmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Herkes hayatında bir kez bile olsa uçmayı hayal eder. Yamaç paraşütü ile hayal gibi bir güne hazır mısınız? Üstelik Fethiye gibi manzara muazzam bir yeri kuş bakışı seyrederek… Yılın tüm stresini bu aktivite sayesinde üzerinizden atacaksınız.

Fethiye’de Kış Aylarında Yamaç Paraşütü Yapılır Mı
Fethiye’de kışın yamaç paraşütü yapılır mı?

Tandem yamaç paraşütü herkese uçma deneyimi kazandırmak için yapılmaktadır. Birkaç adım koşarak güvenilir pilotunuzun sizinle beraber uçuşa geçmesine şaşırıp kalacaksınız. Önyargılarınız ve korkularınız olmadan yamaç paraşütü yapmak için sky fethiye adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Tabi ki bu sporu yapmadan önce randevu esnasında bazı sorular soruyoruz. Zaman zaman da olsa kişi kendini uçmak için hazır hissetse de bu yetmiyor. Havada olumsuz bir tecrübe yaşamamak adına bize kendinizden biraz bahsetmelisiniz. 

Yamaç Paraşütü Uçuş Saatleri 

Bizlere sık sorulan sorulardan biri de uçuş saatleriyle ilgilidir. Bunun net bir cevabı yoktur. Kışın bile uçuş gerçekleştirilebilir. Bunların şartları randevu alınırken konuşulacaktır. Hava tahmin raporu profesyonel uçuş pilotunun istediği gibi değilse yamaç paraşütü aktiviteniz ertelenecektir.

Fethiye’ye gelmeden önce burada neler yapabileceğinize sair araştırmaya koyulursunuz. Yamaç paraşütü karşınıza çıkacak ilk seçeneklerden biridir. Sky Fethiye sizler için profesyonel pilotlarıyla hizmet verir. Yamaç paraşütü uçuş saatleri hava durumunun sıkıntılı olmadığı ana denk getirilmektedir. Herhangi bir olumsuzluğa karşı önlemler alınmıştır. Uçarken Fethiye’nin manzarasından gözlerinizi alamayacaksınız. 

 

Yamaç Paraşütü Pilotları Kimlerdir? 

Kış aylarında yamaç paraşütü sporu yapmak için randevu alan kişilerin özellikle sorduğu sorulardan biri tandem uçuş gerçekleştiriyor musunuz oluyor. İnternet arama motorları yamaç paraşütü yapanların pek çoğunun tandem uçuşa sıcak baktıklarını göstermektedir. Bu profesyonel bir şekilde uçmak isteyenlerin öncelikli tercihidir.

en iyi yamaç paraşütü pilotları
en iyi yamaç paraşütü pilotları kimler

Çift kişilik ticari uçuş yapmak için pilotların T2 lisansının bulunması gereklidir. Pilotlarımızın lisansları mevcuttur. Müşterilerimiz güvenli uçuş gerçekleştirsinler diye pilotlar uçuş esnasında onlarla olacaktır. Fethiye’ye gitmişken yamaç paraşütü yapmadan dönmeyin.

Kulağa adrenalin dolu bir spor gibi gelse de kuşların hep uçtuklarını düşünebilirsiniz. ? Tatiliniz rotası Fethiye Ölüdeniz ise yamaç paraşütü yapmak kaçınılmazdır. Randevu almadan önce kimlerin yamaç paraşütü yapabileceğine dair bilgi alınız.

instagram sayfamızı incelediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir