Kabak Koyu Kamp Alanı | En Güzel 9 Kamp Yeri

kabak-koyu-kamp-alani-1

Cennet sadece hayallerinizde değil. Kabak Koyu kamp alanı sayesinde hayalinizdeki cennete kavuşabilirsiniz. Fethiye’nin her köşesinde bir rüya gibi coğrafi yapı var. Denizi, koyları, adaları, ormanları ve vadileri… Ama bunların arasında öyle bir yer var ki insanı kendisine hayran bırakmayı biliyor her dem. Elbette Kabak Koyu’ndan bahsediyoruz. Şehrin Güneybatı kısmında yer alan bu şirin doğal alan, Faralya Köyü içinde yer alıyor. Avrupalı turistler kadar özgür yaşamı seven, doğa aşığı yerli gezginler de kamp kurmak için buraya geliyor.

Genç gezginler havalar ısındığında Kabak Koyu kamp alanı arayışına giriyor. Her bireyin farklı talepleri olsa da ortak buluşma noktası burası. Kimisi için ücretsiz çadır kurulacak alanlar daha da cezbedici olabiliyor. Kimisi de elektrik, tuvalet, internet ve buzdolabı gibi özel imkanların bulunduğu alanlara rağbet gösteriyor. Kısaca her türlü gezgin ve kampçı talebine uygun bir yerin olduğunu söyleyelim. Sizler adına buraları araştırdık ve gidince pişman olmayacağınız kamp yerlerini listeledik. İşte detaylar…

Kabak Koyu’nda kamp yapılacak yerler listesi:

 • Kabak Koyu Yerdeniz Kamp
 • Shiva Camp Kabak Koyu
 • Bağ Kamp Kabak
 • Kabak Natural Life
 • Lilith Camping
 • Mandala Camping
 • Kabak Valley Kamp
 • Sea Valley Bungalows
 • Sultan Camp
 • Kabak Koyu Kamp Alanı
  Kabak Koyu Kamp Alanı

Ücretli ve Ücretsiz Kabak Koyu Kamp Alanı

Kabak Koyu kamp alanı arıyorsanız muhtemelen ya ücretli ya da ücretsiz bir alan talep ediyorsunuz. Ücretsiz yerlerde özel hizmetlerin olmadığını belirtelim. WC, banyo, market, elektrik ve buzdolabı gibi ihtiyaçlarınızı karşılamakta güçlük çekebilirsiniz. Elbette kamp yapmanın ruhunun bu olduğunu da düşünenlerden olabilirsiniz. Ücretli yerler ise daha çok konforu sevenler için kurulmuş işletmeler. Yine doğanın kalbindesiniz ama çok sayıda hizmetten de faydalanıyorsunuz. Elbette bunun için bir ücret ödemeniz gerekiyor. Şimdi detaylara geçelim.

Yerdeniz Kamp: Kabak Koyu İçinde Bir Cennet

Kabak koyu kamp alanı listemizde sizlere yeryüzündeki cennetlerden biri olan Yerdeniz Kamp bölgesini tavsiye edeceğiz. Burası bölgenin doğa ile iç içe olan en değerli yerlerinden birisi. Tamamen ormanın içindesiniz. Çadırlar dipdibe değil. Rahat ve ferah bir kamp süreci yaşayabilirsiniz. Denize mesafesi ne kadar? 300 metre kadar denize uzak yere çadır kuruyorsunuz. Özel imkanları ve hijyen seviyesi de gayet tatmin edici. Diğer yandan mini konser ve canlı performanslarıyla da geceleri renkli geçiyor.

Adres: Uzunyurt Mah, Kabak Koyu Ölüdeniz-Faralya, 48340 Fethiye/Muğla

Telefon: 0 534 706 60 31

Web Sitesi: yerdenizkamp.com

Ücret: Ücretli / İşletmeyi arayarak fiyat alabilirsiniz

Hizmetler: WC, İnternet, Duş, Elektrik, Lavabo, Market

Shiva Camp: Kabak Koyu’nun Doğal Harikası

Doğayı ve denizi panoramik bir açıdan görebileceğiniz harika yerdir Shiva Camp alanı. Kabak Koyu kamp alanı listesinde olmayı hak eden harikulade özellikleri var. Alan içerisinde konaklama için bungalov hizmetleri de var. Ayrıca talep ederseniz sizlere çadır kiralama da yapılıyor burada. Ahşap evlerdeki jakuziler konfor ve rahatı sevenlere hitap etmektedir. Burayı diğer alanlardan ayıran belirgin özelliklerden birisi de havuzlarının oluşu. Sıcak yaz aylarında serin havuzda keyif yapabilirsiniz.

Kabak koyu kamp
kabak kamp alanları

Adres: Kabak Mah. No: 41 Faralya Köyü Muğla, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0 252) 642 10 50

Web Sitesi: kabakshivacamp.com

Ücret: Ücretli / İşletmeyi arayarak fiyat alabilirsiniz

Hizmetler: WC, İnternet, Duş, Elektrik, Lavabo, Market, Havuz

Bağ Kamp Kabak: Doğanın İçinde ve Deniz Manzaralı

Tam da ismiyle uyumlu bir yer Bağ Kamp. Gerçek bir bağın içinde hissediyorsunuz kendinizi. Ayrıca harika bir deniz manzarası var. Çadırınızı yamaca sıfır yere kuruyorsunuz. Burası özel bir işletme. Sizlere çadır hizmeti veriyorlar. Ama bu kendi çadırınızı kuramayacağınız anlamını taşımasın. Gayet tabi çadır kurma hakkınız var. Sadece kira ücreti veriyorsunuz. Denize girmek için bir miktar yürümeniz gerekiyor ama uzak sayılmaz.

Adres: Faralya mahallesi kabak caddesi no:34, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0 532 553 04 48

Ücret: Ücretli / İşletmeyi arayarak fiyat alabilirsiniz

Hizmetler: WC, İnternet, Duş, Elektrik, Lavabo, Market, Otopark

Kabak Natural Life: Doğanın Kalbinde Kamp İmkanı

Kabak kamp alanı listemizdeki denize en yakın yer Natural Life bölgesi. Denize girmeniz için birkaç adım atmanız yeterli. Özel bir işletme ve bungalov ya da çadır kiralama hizmeti var. isteyen yanında getirdiği çadırı da kuruyor. Kafe ve barı harika bir seçenek oluşturuyor. Geceleri relax bir eğlenceye imza atabilirsiniz.

Adres: Kabak Koyu no40, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0 252) 642 11 85

Instagram: naturallifekabak

Ücret: Ücretli / İşletmeyi arayarak fiyat alabilirsiniz

Hizmetler: WC, İnternet, Duş, Elektrik, Lavabo, Market, Kafe, Bar

Lilith Camping: Kabak Koyu’nda Sıradışı Bir Kamp Yeri

Harika bungalovları var. Ayrıca Çingene Vardoları da eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor sizlere. Konaklama seçeneklerinin yanında lezzetli yemek sunumları da var. Ben konfor seviyorum diyenler hem konaklamadan hem de yemek seçeneklerinden faydalanabilir.

Adres: Kabak Mahallesi, Fethiye Muğla TR, 48300 Fethiye

Telefon: (0 252) 642 12 17

Web Sitesi: lilithcamping.com

Ücret: Ücretli / İşletmeyi arayarak fiyat alabilirsiniz

Hizmetler: WC, İnternet, Duş, Elektrik, Lavabo, Market, Kafe, Bar, Yemek

Mandala Camping: Koya Tepeden Bakan harika Bir Yer

Koya ve ormana tepeden bakabileceğiniz harika bir yer Mandala Camping. Çevresi ağaçlar ile çevrili. Geniş bir havuzu var. Bu havuzdaki manzara ise gerçekten eşsiz güzellikte. Bungalovların tasarımı da sizi kendisine hayran bırakacak. İsteyenler için çadır kurabilecekleri alan temin ediyorlar. Elbette bunu ücret karşılığında gerçekleştiriyorlar. İnternet ve özel otoparkları da güzel bir detay.

Kabak Koyu Kamp Alanı
Kabak Kamp Alanı

Adres: Faralya Mah. Kabak Sok. No:124, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0 530 083 48 00

Instagram: mandala.camping

Ücret: Ücretli / İşletmeyi arayarak fiyat alabilirsiniz

Hizmetler: WC, İnternet, Duş, Elektrik, Lavabo, Market, Kafe, Bar, Yemek, Otopark

Kabak Koyu Kamp Alanı Fiyatları

Fiyat konuları gezginlerin her daim gündemlerinde oluyor. Fakat fiyat tarifelerinde farklı konseptler ve tarifeler uygulanıyor. Eğer siz kendi çadırınızı kuracaksanız elbette daha makul maliyetle karşılaşıyorsunuz. Ama bungalov konaklamalarında maliyetler daha da artıyor. Çünkü çoğu Kabak Koyu kamp alanı oda kahvaltılı hizmete geçmiş durumda. Bir nevi otel konforunu yaşatıyorlar demek mümkün. Fiyatlara bir göz atalım o halde şimdi…

Kabak Koyu’ndaki kamp alanlarının fiyat listesi:

 • İşletmeden çadır kiralama / Günlük – 250 TL
 • Kendi çadırını kurma / Günlük – 100 TL
 • Bungalov kiralama / Günlük – 700 TL
 • Kahvaltı dahil bungalov konaklama / Günlük – 1000 TL

Bu fiyatlar tamamen temsilidir. Çünkü zamanla rakamlarda değişiklik olacaktır muhakkak. Bu nedenle işletmelerin telefonları yukarıda belirttik. Bunları arayabilir, yeni sezonda ne kadara konaklama imkanı sunduklarını öğrenebilirsiniz.

Son olarak Kabak Koyu kamp alanı seçip buraya gelme planları yaparken mutlaka sizleri yamaç paraşütü aktivitemize davet ediyoruz. Bölgenin en eğlenceli etkinliğine katılıp adrenalin seviyenizi en üst sınırlara çıkarabilirsiniz. Sizleri uçuş okulumuza bekliyoruz. Rezervasyonlarınızı şimdiden yapabilirsiniz. SKY Fethiye olarak iyi tatiller ve huzurlu günler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: Yamaç Paraşütü Kuralları | Bilinmesi Gereken 11 Kural

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir