Katrancı Koyu

katrancı koyu

Fethiye’de gezilecek yerler arasında en dikkat çeken neresi? Katrancı Koyu bu konuda listeye alınması gereken yerler arasında! Özellikle de insanların doğallık ve sükûnet aradığı düşünüldüğünde Katrancı Koyu’nda zaman geçirmek oldukça özel olacak. Siz de bu konuda harekete geçerek bölge ile alakalı detaylara bir göz atmalısınız!

Katrancı Koyu Nerede?

Fethiye’ye yaklaşık 16 km mesafede olan bu koy günübirlik geziler için tercih edilebileceği gibi burada konaklamak adına da dikkat çeken seçenekler arasındadır. Bu nedenle de Fethiye’de gezilecek yerler listesinde Katrancı Koyu’nu üst sıralara yazmak çok da sürpriz değildir.

Bölgeye ulaşımın oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştiğinden söz etsek de aslında buranın pek çok insan tarafından göz ardı edilmesi huzurun burada ön planda olmasını sağlıyor. Bu bağlamda bölgede az insan çok huzur bulabilirsiniz.

Katrancı Koyu’nda Sizi Neler Bekliyor?

Katrancı Koyu’nun oldukça ilgi çekici bir coğrafyaya sahip olması burada pek çok etkinlik gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Özellikle de mavi ve yeşilin kucaklaştığı bir ortamda zaman geçirmek isteyenler için Katrancı Koyu’nu ön sıralara almak değerli. Siz de burada enfes anlar yaşamak adına aşağıda sıraladığımız seçeneklerden faydalanma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem daha keyifli vakit geçirebilir hem de beklentilerinize uygun bir süreçle karşı karşıya kalabilirsiniz.

katrancı koyu
katrancı koyu

Kamp İmkanları

Kamp yapmak, Katrancı Koyu’nda başvurabileceğiniz en değerli aktivitelerden bir tanesi. Doğa severler için oldukça başarılı bir seçenek olması burada kamp yapmanın keyfini zirveye çıkarıyor. Bu bağlamda size sadece kamp malzemelerinizi toplayarak yola koyulmak kalıyor.

Deniz Keyfi

Fethiye’de denize girmek dünyanın en özel aktivitelerinden bir tanesi olsa gerek! Çünkü berrak suların keyfini sürmek adına yapabileceğiniz şey sadece kendinizi denize bırakmak olmalı. Özellikle masmavi suların ferahlatıcı etkisi sizi harika bir deneyim yaşamaya itiyor.

Tekne Turu

Fethiye’den kalkan teknelerle buraya gelmek sizin için oldukça eğlenceli olacak. Neden mi? Çünkü denizde keyifli anlar yaşarken doğanın sunduğu nimetleri de yakından keşfetme şansına sahip olabileceksiniz. O halde vakit kaybetmeden hemen bir tekne turuna çıkın ve deneyiminizi kusursuzlaştırın.

Fethiye Gezi Rehberini incelediniz mi?

İletişim için hemen bizi arayabilirsiniz!

instagram sayfamıza baktınız mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir