Kelebekler Vadisi Tekne Turu ve 2024 Fiyatları

2024 yılında ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada yapabileceğiniz en güzel aktivitedir Kelebekler Vadisi tekne turu. Bölgede çok fazla eğlenceli etkinlikler var ama çoğu kalabalık grupları kapsamıyor. Genelde bireysellik öne çıkıyor. Ama tekne ile maviliklere açılmak bunun tam tersi. Büyük deniz araçları ile kıyıdan olabildiğince uzağa gidiyoruz. Açıldıkça huzur buluyorsunuz uzaklaştıkça stresten kurtuluyorsunuz.

Kelebekler Vadisi tekne turu aynı zamanda bölgeye bir ulaşım aracıdır. Burası milli park statüsünde ve koruma altında bir alan. Aynı zamanda kara yolu ile bölgeye ulaşmanız ne yazık ki mümkün değil. Sadece tekne turlarıyla erişim mümkün olabiliyor. Koya ulaştığınızda bakir sularda yüzebiliyorsunuz. Dilerseniz de teknede güneşin keyfini çıkararak bronzlaşabilirsiniz. Üstelik bu yolculuk sadece Kelebekler Vadisi ile de sınırlı değil. Aynı zamanda tam 6 farklı bakir koy ve mağaraya gidiyoruz. Her biri birbirinden ayrı ve özel. Hadi, bu yaz tatilinize tekne turlarımız ile renk katın!

kelebekler-vadisi-tekne-turu-2

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyatları

Turlar ücret karşılığında yapılmaktadır ve özel bir sürece sahiptir. Hizmet kapsamında çok sayıda şey var. 6 koy gezintisine ek olarak sigorta da oluyorsunuz. Bu sizi güvence altına alan bir uygulamadır. Ayrıca öğle yemeği de sunuyoruz. Deniz insanı acıktırır. İştahınızın arttığı vakitlerde harika bir menü çıkarıyor ve lezzet şöleni yaşatıyoruz. Sonra enerjinizi toplayıp yüzmeye devam edebilirsiniz. Peki ama böylesine güzel bir etkinlikte Kelebekler Vadisi tekne turu fiyatları ne kadar oldu? 2024 yılında tur fiyat listesi nedir? İşte detaylar…

2024’nin Kelebekler Vadisi tekne turu fiyat listesi:

  • Kişi başı Kelebekler Vadisi tekne turu – 30-50 Dolar
  • 2 kişi Kelebekler Vadisi fiyatı – 60-100 Dolar
  • 3 Kişi Fethiye Kelebekler Vadisi tekne turu – 90-250 Dolar
  • 4 Kişi Fethiye tekne turu fiyatları – 120-300 Dolar
  • Kelebekler Vadisi tekne turu + yamaç paraşütü fiyatı – 185-220 Dolar
  • Kelebekler Vadisi tekne turu + paraşütle atlama 2 kişi fiyatı – 370-450 Dolar

SKY Fethiye tur fiyatları yukarıdaki gibidir. 2024 yılı yaz sezonu için geçerli oranlardır ve her dönem güncellenmektedir. Yine de en net rakamları rezervasyon sırasında sizlere sözlü olarak iletiyoruz. Erken rezervasyon yaptırarak kampanyalı fiyatlardan yararlanmanız mümkün.

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Kaç TL?

Kelebekler Vadisi’ne tekne turu ile gitmenin ücreti kişi başı 30 Dolar olarak belirlendi. Bölgenin en makul fiyatları arasında olduğunu söyleyelim. Bu fiyatlar erken rezervasyon içindir ve sezon içerisinde değişimler olabilir. Ayrıca aktivitenin yanına yamaç paraşütü de eklerseniz çok güzel bir kampanyamız var. Kişi başı 2 etkinlik için sadece 185-220 Dolar ödüyorsunuz. Hem denizleri hem de gökyüzünü tek bir seferde keşfetme fırsatına nail oluyorsunuz. Kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Nerede?

Tekne turuna Fethiye merkez limandan başlanıyor. Sabah erken saatte katılımcılar teknenin yanında buluşuyor ve günün ilk saatlerinde güneşin doğuşunu izleyerek maviliklere yolculuk başlıyor. Eğer Kelebekler Vadisi’ne gitmek istiyorsanız tek çıkış noktası Fethiye’dir. Eğer nereden kalkıyor diye merak ediyorsanız cevabı bu şekilde olacak.

Kelebekler Vadisi Tekne Turuna Çocuklar Katılabiliyor mu?

Evet, tekne turuna herkes katılabiliyor ve yaş sınırı yoktur. 7’den 70’e her birey ile maviliklerin keyfini çıkarıyoruz. Ayrıca muhafazakar yaşamı benimsemiş aileler için de özel turlar düzenliyoruz. Alkolsüz ve tamamen ailelerin olduğu bu konsepte gönül rahatlığıyla katılabiliyorsunuz. Elbette rezervasyon sırasında muhafazakar tur istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz. Bizler de buna göre etkinlik planlaması yapacağız. SKY Fethiye ailesi olarak iyi günler diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye Tekne Turu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir