Ölüdeniz ATV Turu ve Fiyatları

oludeniz-atv-turu-1

Ölüdeniz ATV turu ile doğanın kalbinde 2 saat geçirme fırsatınız oluyor. Bu bölgeye tatile gelen her birey önce yamaç paraşütü deneyimini yaşıyor ardından da ATV safari ile farklı bir deneyimi gerçekleştiriyor. Birçok doğal keşfin yapıldığı bu süreçte adrenalin duygusu en üst seviyede yaşanıyor. Peki ama safari nerede gerçekleştiriliyor? Ne zaman başlıyor? Fiyatları ne kadar? SKY Fethiye markası olarak tüm merak ettiklerinizi yanıtlayacağız.

Ölüdeniz ATV Safari Turu

Ölüdeniz aktivitelerinin tamamında olduğu gibi ATV etkinliğinde de herhangi bir deneyim aranmaz. Hatta bir hazırlık süreci içerisine girmenize bile gerek yok. Tamamen eğlenmeye odaklanacağız bir süreç yaşatıyoruz sizlere. Bol bol çekeceğiniz fotoğraf ve video ile de hiç olmadığı kadar tatil anısı biriktirme fırsatınız oluyor.

Ölüdeniz ATV turu organizasyonunda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırmanızdır. Aktivite gününüz kesinleştikten sonra yanınıza sadece spor ayakkabısı ve güneş gözlüğü almanız yeterli olacak. Herhangi bir ekipman kiralama ya da satın alma yoluna gitmenize gerek yok. Her şey tarafımızca size temin ediliyor. Spor ayakkabı ile gelmenizi tavsiye ediyoruz zira daha rahat kullanabiliyorsunuz bu arazi aracınız. Güneş gözlüğü de tozlu ortamlarda görüş kalitenizi daha da arttıracak bir detay.

Tur ile katılacağınız ATV etkinliğinde çok sayıda avantaj sizleri bekliyor olacak. Öncelikle otelinizden sizleri özel araç ile alıyor, etkinliğin başlayacağı noktaya transfer ediyoruz. Yine bitişten sonra da aynı şekilde konakladığınız otele sizleri transfer ediyoruz. Her şey sizin konforunuz ve eğlenmeniz için tarafımızca düşünülmüş durumda. Ekipmanların kullanımı da tur ücretinin içerisinde yer alıyor. Ayrıca sizlere özel sigorta yapıyoruz. Çünkü sağlığınızı önemsiyoruz.

YouTube video

Ölüdeniz ATV Turu Fotoğraf ve Video Çekimi

Herkes yaşadığı güzel anları kayıt altına alarak sevdiklerine göstermek ve bunları gelecek yıllar için bir anı halime dönüştürmek ister. Hatta sosyal medya hesaplarında paylaşarak güzel anlarını başkalarını ortak etmeyi diler. Ölüdeniz ATV turu bu istek için harika fırsatlar sunuyor. Rota boyunca birbirinden özel manzaralara şahitlik ediyorsunuz. Kendi kamera ya da telefonunuz ile kayıt yapılmasına müsaade edilmiyor. Çünkü bu hem sizin sürüşünüzü riske atıyor hem de diğer katılımcıları riske atıyor. Peki ne yapılabilir?

Çekim işlemlerini profesyonel olarak bizler yapıyoruz. Ekstra cüzi bir ücret karşılığında etkinlikteki en güzel pozlarınızı yakalıyor ve sonunda sizlere arşivlenmiş bir şekilde veriyoruz. Siz adrenalini en güzel şekilde yaşarken talep ettiğinizi her şeyi biz zaten gerçekleştiriyoruz.

oludeniz-atv-turu-2
Ölüdeniz ATV Turu

Ölüdeniz ATV Turu Fiyatları

Yaz tatili genelde maliyetli olmaktadır. Ancak aktiviteler bu mevsimde daha da aşağı düşmektedir. Kışa oranla yazın Ölüdeniz ATV turu fiyatları oldukça makulleşiyor. Net rakamlar için müşteri temsilcilerimiz telefon hatları ya da WhatsApp uygulaması üzerinden yardımcı olmaktadır. Rezervasyonunuz sırasında bölgenin en uygun fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Kişi başı ödeme alındığını belirtelim. Yaşından büyük herkes katılım gerçekleştirebiliyor. Dilerseniz 2 kişi de bir ATV üzerinde aktiviteyi tamamlayabiliyorsunuz.

Ölüdeniz ATV turu yanına yamaç paraşütü etkinliğini de eklerseniz daha da avantajlı sahip oluyorsunuz bu ikisine. Ayrıca tekne turu, jeep safari ve ata binme gibi bölgedeki her türlü aktiviteye imza atıyoruz. Her birine ayrı ayrı katılabileceğiniz gibi paket kampanyalarımızdan da faydalanma imkanınız var. Gelişmeler ve detaylar hakkında bilgi temin etmek için bize ulaşın. Güzel bir tatil olsun.

İlginizi çekebilir: Muğla Yamaç Paraşütü | En Güzel Yamaç Paraşütü Yerleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir