En Güzel Ölüdeniz Kiralık Villa Yerleri

oludeniz-kiralik-villa-4

Ölüdeniz, Türkiye’nin ve dünyanın en değerli tatil cennetlerinden birisi. Burada tatil yapmak isteyenler Ölüdeniz kiralık villa arayışlarında bulunuyor. Otel yönünden çok sayıda 5 yıldızlı konsepte sahip olsa da kimi insan için tatil demek müstakil bir yaşam demektir. Özellikle de kalabalık aileler e muhafazakar bir yaşam benimsemiş bireyler, çok yoğun turizm tesisleri yerine villada kalmayı tercih ediyor. Neyse ki bölge bu konuda da bireylere çok sayıda seçenek sunan bir özelliğe sahip.

Masmavi denizi, bakir koyları, cennet doğası ve yamaç paraşütüyle bir tatilcinin hayalindeki her şeyi ona sunuyor Ölüdeniz bölgesi. Tatil sürecinde her güne bir aktivite, her geceye bir konser ve her sabaha bir lezzet durağı bulmak mümkün. Elbette tüm bunlara sahip olmak, yaşamak ve gerçekleştirmek için ilk adım olarak konaklama tercihleri oluşturulması gerekiyor. Ölüdeniz bölgesinde çok sayıda konaklama seçeneği var. Onlardan bazılarına bakalım.

Ölüdeniz konaklama seçenekleri:

 1. Otellerde konaklama
 2. Kiralık evde konaklama
 3. Kiralık villada konaklama
 4. Karavan ile konaklama
 5. Çadır ile konaklama

Herkesin konaklamadan anladığı bir tarzı ve beklentileri var. Kimi sezon boyu yorgunluğunu atmak için 5 yıldızlı otellerde ultra lüks bir hizmet arzularken kimi de çocuklar ile sakin ve havuzlu bir villa da keyif yapmak ister. Ölüdeniz kiralık villa talebinde bulunanlar için gerek denize sıfır gerekse de iç kesimlerdeki mülk seçeneklerini derledik. Tatil planlarınızı oluşturmadan önce mutlaka bu tavsiyeleri göz önünde bulundurun.

oludeniz-kiralik-villa-1
Ölüdeniz Kiralık Villa

Ölüdeniz Kiralık Villa Sahibinden

Bölge, villa konsepti yönünden çok çeşitli bir yapıda. Fiziki açıdan her lokasyonu denize çok yakın ve yürüme mesafesinde olduğu için kiralık villa alternatifleri de artıyor. Ölüdeniz’e her gelen bir daha mutlaka geleceği günün hayalini kuruyor. Bunda konaklama kalitesi de sebep olmaktadır. Manzaralı ve muhafazakar konseptler 2022 yılında daha çok tercih ediliyor. Bu açıdan en güzel müstakil evlerin listesini oluşturduk. Keyifli okumalar.

Ölüdeniz’de sahibinden kiralık villalar:

 • Makaron 6 kişilik ultra lüks villa – 0 (532) 681 10 48
 • Ölüdeniz havuzlu villa – 0 (532) 787 28 38
 • Müsatki havuzlu 4+1 villa – 0 (541) 595 48 59
 • Ölüdeniz 8 kişilik muhafazakar aile villası – 0 (538) 657 50 20
 • 4+1 kapalı havuzlu muhafazakar villa – 0 (507) 496 46 49
 • Ölüdeniz özel havuzlu kiralık villa – 0 (537) 621 18 97

Her tarzda birey için mutlaka bir Ölüdeniz kiralık villa mevcut. Sezonda çok yoğun talep görüyor bu mülkler. Erken rezervasyon yaptırırsanız hem fırsatlardan yararlanmış olursunuz hem de villa bulmakta zorlanmazsınız.

Ölüdeniz Kiralık Villa Fiyatları

Gelelim en önemli faktörlerden birine yani Ölüdeniz kiralık villa fiyatları konusuna. Her sezon oranlarda güncelleme yapılıyor. 2022 listelerine bakıldığında 2021 yılına oranla biraz daha zam artışı yaşandığını görmek mümkün. Denize yakın evler günlük 2,000 TL ile 4,500 TL arasında bir ücret ile kiralanmaktadır. Elbette bu, mülkün kalitesine ve kullanıcılara sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterebilir. Seçimlerinizde bütçenize uygun bir konsept arayışında olmanızı öneriyoruz. Bu sebeple sizlere villaların kiralama oranlarını listeleyeceğiz.

Ölüdeniz’deki villaların günlük kiralama fiyatları:

 • Ölüdeniz’de manzaralı villa kiralama fiyatı 2,400 TL – 4,000 TL
 • Ölüdeniz’deki kiralık balayı villası fiyatı 3,600 TL – 4,800 TL
 • Kişiye özel havuzlu villa kiralama 2,100 TL – 5,200 TL
 • Ekonomik villa kiralama 1,100 TL – 2,600 TL
 • Ölüdeniz muhafazakar villa kiralama 3,400 TL – 4,900 TL
 • Denize sıfır kiralık villalar 4,900 TL – 6,800 TL
 • Ölüdeniz jakuzili villa fiyatı 2,800 TL – 4,200 TL

Fiyatlar 2022 yazı ve 2023 kışı için temsili olacak yazıldı. Anlık olarak değişimler görülebiliyor. Net bir TL öğrenmenin tek yolu ise kiralayan firma ya da kişi ile iletişim kurmak. Tatil planlamanızı oluşturmadan önce arayıp fiyat bilgisi alınız.

Ölüdeniz Kiralık Villa Havuzlu

Müstakil ev denildiğinde bireylerin ilk talebi havuz oluyor. Çünkü tatilde aileler çocuklarıyla birlikte güvenli ve özel bir havuzda keyif yapmak istiyor. Ölüdeniz bölgesindeki villaların çoğunda özel havuz var. Ayrıca bazılarında kapalı havuz seçeneği de mevcut. Bu seçenek sadece muhafazakar ailelere hitap etmiyor. Aynı şekilde yeni evlenen ve balayı için Ölüdeniz’i tercih eden çiftlere de harika bir süreç yaşatıyor.

Ölüdeniz’deki kiralık villalarda bulunan havuzların genel ebatları, bir ailenin rahatlıkla yüzebileceği seviyede. Genelde evin kapasitesi kadar genişlikte bir yüzme alanı inşa ediliyor. Yani 6 kişilik bir villa için 8-10 arası kişi havuzunda rahatlıkla keyif yapabilir. Kısa süreli kiralamalarda başta havuz temizlenip de teslim ediliyor ve bu su 2-3 gün kendini koruyor. Ama uzun süreli bir kiralama gerçekleştirirseniz o zaman da belli periyotlarda görevliler gelip suyu klorluyor. Bu sayede hijyenik bir sürece sahip oluyorsunuz.

oludeniz-kiralik-villa-2
Ölüdeniz Kiralık Villa

Ölüdeniz Kiralık Villa Muhafazakar

Muhafazakar yaşam, birçok konuda özel bir tarz ve yaşam stilinin benimsenmesidir. Bireyler İslam dininin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmek ister. Hayatın her döneminde bu kurallar kendini gösterir. Tatil de buna dahil. Ölüdeniz bölgesinde her ne kadar muhafazakarları da kapsayan oteller bulunsa da, aşırı kalabalıklar tesettürlü kadınların rahat bir süreç geçirmesini engelliyor. Bu sebeple en güzel seçenek villa kiralamadır. Kendinize ait geniş ve ferah bir yaşam alanında hem havuzun hem de yeşilliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ölüdeniz’in muhafazakar villalarındaki özellikler:

 1. Yaşam alanındaki her detay mahremiyet esaslı oluşturulur. Çevre düzenlemesi de bu yönde gerçekleştirilir. Dışarıdan sizi kimse görmez.
 2. Mahremiyet sağlandığı için özel havuzunuzda rahatlıkla yüzebilirsiniz.
 3. Yeşil çimenlerin üzerinde rahat bir güneşlenme sürecine sahip olursunuz.
 4. Kolaylıkla abdest alabileceğiniz özel mimari tasarımlar bulunur.
 5. Şehrin aşırı gürültüsünden uzak alanlara inşa edilmiştir.

Ölüdeniz Kiralık Villa Günlük

Tatilciler için villaların kaç gün kiralanabileceği de önemli bir sorunsal. Zira herkesin bütçesi ya da zamanı 7 gün için yeterli değil. Bu sebeple 2 gün villa kiralayabilir miyim? Tek günlüğüne Ölüdeniz’de villa kiralanır mı gibi sorular doğuyor. Her konsepte olmasa da birçoğu tek gecelik de bu seçeneği müşterilerine sunuyor. Yani sabah girdiğinizde ertesi sabah çıkacak şekilde tatil yapabiliyorsunuz. Ancak fiyat yönünden biraz maliyetli olduğunu söyleyelim. Normalde bir haftalık süreçte günlük 2,000 TL ödeyeceğiniz bir villa, tek gecelik kiralamalarda 3,500 TL’lere kadar çıkabiliyor. Bu bilgi ve detay ışığında programınızı oluşturun.

oludeniz-kiralik-villa-3
Ölüdeniz Kiralık Villa

Ölüdeniz Kiralık Villa Denize Sıfır

Son olarak denize sıfır Ölüdeniz villalarının kiralama konusuna değinelim. Elbette tatilin en önemli unsurudur deniz. Sadece girmek değil, şöyle uzaktan onu izlemek bile insana huzur verir. Bölgede sınırlı sayıda da olsa bu talebi karşılayan evler var. Ancak maliyet yönünden yüksek fiyatlar ile alıcı buluyor. Yani sabah uyandığınızda denizi karşınızda bulmak istiyorsanız ortalama gecelik 5,000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek.

Ölüdeniz kiralık villa yazımızı burada sonlandırıyoruz. Eğer verimli bulduysanız sizleri Yamaç Paraşütü etkinliğimize davet ediyoruz. Zaten buraya gelip de uçmamak olmaz. SKY Fethiye şimdiden iyi tatiller diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir