Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video

sky fethiye blog

 

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video

Ölüdeniz yamaç paraşütü heyecanını yaşarken fotoğraf ve videoların da sizlere vereceği hazzı bir düşünsenize! Bulutların üzerinde uçarken bu anları ölümsüzleştirmek sizin için bambaşka bir deneyim olacak!

Ölüdeniz, ülkemizin en görkemli mekanlarından bir tanesi olurken burada katılabileceğiniz birbirinden özel etkinlikler var. Su sporları ve adrenalin sporları Ölüdeniz’i ölüdeniz yapan yerlerden bir tanesidir. Üstelik burası dünyanın en kaliteli plajları arasında da bir numaradadır. Ölüdeniz tüm bu özellikleri ile kusursuzluğu sunarken en değerli yanı insanların yamaç paraşütü deneyimini yaşamasıdır. Babadağ’dan aşağı süzülmek adına her yıl binlerce hatta on binlerce insan Fethiye’ye gelir. Bu yıl bu bireylerden biri neden siz olmayasınız ki?

Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video Detayları

Ölüdeniz yamaç paraşütü yapmak için Fethiye’ye gelenlerin önemli bir kısmının fotoğraf ve video konusunda istekli olduğunu söylemek mümkün. Çünkü insanlığı etkisi altına alan sosyal medya artık heyecanı yaşarken dahi fotoğraflamanızı gerekli kılıyor. Tabii dünyanın en özel etkinliklerinden biri olan Ölüdeniz yamaç paraşütü sırasında fotoğraf ve video çekmek de oldukça önemli bir hale geliyor.

Siz de Ölüdeniz’e gelirken aklınızda harika fotoğraflar ve videolarla yola çıktıysanız bu konuda bilmeniz gereken pek çok detay var! Öncelikle fotoğraf ve videoların tamamen eğitmen – pilot tarafından çekildiğini bilmelisiniz. Çünkü kendi fotoğraf makineniz ya da telefonunuzla çekim tehlikeli olabilir. Bunun yanı sıra uçuş sırasında yapılan çekimler ücretlidir. Bu nedenle de çekim yapıldıktan sonra fotoğrafları satın almak adına pilotunuzla görüşmelisiniz.

Fotoğraf ve Video Ücretleri

Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yaparken öğrenmek istediğiniz şeylerden bir tanesi de uçuş sırasında çekilen fotoğrafların ücretleridir. Bu konuda net bir fiyat belirlemek zor. Çünkü poz sayısı ve video uzunluğu konusunda çeşitli seçenekler vardır.

En doğru bilgileri almak ve ücreti netleştirmek mi istiyorsunuz? O halde Sky Fethiye ile iletişime geçin ve ayrıcalıklarla dolu bir maceraya kapı aralayın! Ölüdeniz’in en iyi yamaç paraşütü takımı ile tanışmaya hazır mısınız? O halde iletişim adreslerimizden bize ulaşın! Sky Fethiye ekibi Fethiye Ölüdeniz’de sizlerle buluşmayı bekliyor!

Bu yazımızı beğendiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir